Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
12. aug 2013

@mirkaaak a koľký DC si dnes?

mirkaaak
12. aug 2013

@erin365 dnes 12, zajtra idem zase na kontrolu. A ty ?

majkulik
12. aug 2013

@silvik1 na znameni ako takom moc nezalezi, len ja ako baran s blizencami nie som moc kamaratka. ale v kazdom pripade, len nech je babo ci dve zdrave.

erin365
13. aug 2013

@mirkaaak ja som dnes 8DC a na kontrolu idem vo štvrtok na 10DC

erin365
13. aug 2013

@mirkaaak potom daj vedieť čo bolo na kontrole...tfuj tfuj ☼

sarin
13. aug 2013

ahojte baby, tak pridavam sa ku vam od buduceho tyzdna som klientka Gyn-Fivu ☹ .. Ste tam niektora liecena na vyssi testosteron? 😖

blcha76
13. aug 2013

@sarin Ahoj, ja som mala zvýšený testosteron, ale len veľmi máličko ale Dr. povedala, že to nevadí, lebo je zvýšený fakt len minimálne... 🙂

sarin
13. aug 2013

@blcha76 ahoj blska moj je skor na hranici tiez,.. a mne gynda povedala ze musim s tym do CARu ☹ norma je 1,8 a ja mam 2,03

blcha76
13. aug 2013

@sarin Mne v CARe robili krvné testy a tam mi to Dr. aj povedala. Moc si to nepamätám už, ale ja som mala tak jemne nad 1,84 🙂

sarin
13. aug 2013

@blcha76 no tak ja mam viac no ☹ ale nechapem ved ovulujem menstruujem uplne pravidelne,.. keby ma radsej na laparku poslali ☹

blcha76
13. aug 2013

@sarin Ja idem budúci týždeň na kontrolu, nakoľko sa mi robili z Clostilu cysty. Už by tam nemala byť ani jedna (teda aspoň dúfam). Ja som laparku nemala ešte, ale Dr. povedala že nabudúce keď prídem, buď mi budú robiť laparku, alebo ak nebudú cysty, vraj bude stačiť ultrazvuk. Takže ja som radšej za ten ultrazvuk 🙂 , k tomu sa ju budem snažiť aj smerovať 🙂 , laparku nechcem...

lucinka4185
13. aug 2013

Ahojte snazilky. Takze ako som pisalav sobotu som bola na prvom IUI. Ake zvlastne odchadzat z GF s pocitom ze si mozno uz nesiete v brusku Vase vysnivane babatko 🙂 . A momentalne no neviem ako by som opisala co sa deje v mojom tele...Sledujem uplne vsetko a navravam si, ze toto je ten prvy signal, ze som tehu.... 😀 2xdenne si vkladam utrogestan, boli ma podbrusko, citim sa akoby som mala o 10 kg viac, brusko neviem stiahnut 😒 - prve 2 dni som spinila, teraz uz len vytok sposobeny utrogestanom. Spala by som postojacky, soferujem ako namesacna, praca mi trva 2xtak dlho ako normalne ale udajne podla kolegov som nejaka krajsejsia 🙄 ...23/8/13mam ist na test do GF kde sa ukaze ci som alebo niesom. S manzelom sme sa dohodli ,ze az do tohto datumu si nebudem kupovat tehu test. no ale dnes som nasla doma este jeden tehu test a tak som ho ocikala a jasne 2 ciarocky............ to akoze moze byt z utrogestanu alebo pregnylu ktory som si davala pichnut v piatok? 😒

sarin
13. aug 2013

@blcha76 no ty mas uz jedno dietatko tak asi je u teba iste ze mas vajcovody v poriadku,.... ale ja som mavala vela zapalov mocoveho mechuru... ☹ a ja sa skor bojim ze budem mat problem s priechodnostou... A ty mas ked sa mozem spytat nejaky konkretny problem? alebo len to proste nejde?

gelinka75
13. aug 2013

@lucinka4185 z pregnylu

blcha76
13. aug 2013

@sarin Všetky testy máme v poriadku 🙂 , len ako hovoríš, už 3 roky to proste nejde ☹ ... Takže neviem čo bude ďalej, ale budúci týždeň budem múdrejšia...

blcha76
13. aug 2013

@lucinka4185 Držím ti palčeky 🙂 . Ja idem tiež do GF 23.8., ale zatiaľ mám ešte stále len konzultácie a kontroly či mi zmizli cysty. Ale ak tam už teraz nebudú, snáď sa pohneme ďalej.

sarin
13. aug 2013

@blcha76 my mame tiez vsetko v poriadku az na ten testosteron.... az mi je do placu ked si zmyslim, ze 10 rokov sme si davali pozor,...

lucinka4185
13. aug 2013

@blcha76 mne sa tiez robili cysty tak sa DR Harbulak rozhodol otestovat priechodnost vajecnikov a cakala som katastroficky verdikt, ale na moje pocudovanie mi DR oznamil ze mam ukazkovu priechodnost + si zavolal asi 5ks kolegov aby sa prisli pozriet na moju ukazkovu priechodnost vajecnikov 😀 . Doma mam asi 100 fotiek 😎 asi si zalozim novy fotoalbum 😀

lucinka4185
13. aug 2013

@sarin to tusim to volaju zakon schvalnosti . V dnesnej dobe clovek asi privelmi rozmysla. Najprv vybudovat nejake zazemie, potom nasporit evrace aby sme tomu dietatu mohli dat vsetko a nemuseli mysliet na to ktory ucet zaplatit buduci mesiac ako prvy, cely cas si hovorit e ESTE NIE , ESTE ASPON ROK,ESTE NIE JE TEN SPRAVNY CAS a potom pride takato podpasovka. Ked sa clovek rozhodne, ze ok uz by sme aj mohli byt rodicmi ocakava, ze to bude sup sup hned hned. Koho by to napadlo,ze nase buduce dieta nam to takto ztazi 😉 .

blcha76
13. aug 2013

@sarin ...presne tak sa to robí ako to tu opísala @lucinka4185 ... a potom sme z toho, že sa nedarí nešťastné a smutné...
Musíme to teraz vydržať a dúfať, že sa nám to raz podarí... 🙂

sarin
13. aug 2013

@lucinka4185 ako ti robili priechodnost? laparkou ci uz je aj iny sposob?

lucinka4185
13. aug 2013

@sarin v GF maju nejaku novu technologiu. Prebiehalo to asi takto. DR mi dal cipok a tabletku - oblbovak. Cipok som si mala zaviest 2 hodiny pred zakrokom a oblbovak som si dala hodinu pred zakrokom. Potom som tam prisla, a vlasne mi len zaviedol do maternice taku tenucku hadicku ako pri IUI a striekackou vpustil roztok ,ktory pod sonom akoby svietil. Potom mi sonom behal po podbrusku a kukal na monitor a tam bolo krasne vydiet ako sa ta tekutina dostala vsade..cize svietila som cela 🙂 takze som sa vdaka Bohu vyhla laparke lebo to by som asi nezvladla.... 😝

sarin
13. aug 2013

@lucinka4185 nevola sa to hsg? presne na toto chcem ist... len zas ked tam naky problem bude aj tak budem muset na laparku ☹

lucinka4185
13. aug 2013

@sarin je to mozne ale musela by som pozriet do papierov z GF ako sa to vola - najskor vecer. To je tiez pravda ale zas ak tam nebude nic tak je to zbytocny zasah do organizmu a casovo je to tiez narocnejsie.... ale tak to uz je na tebe
😉

sarin
13. aug 2013

@lucinka4185 tak ja tam nepridem s tym ze huraa podte do mna rezat 😀 len mam take obdobie ze som trochu zufala,.. vsetko okolo mna je tehotne absolutne vsetko... a nas sa kazdy vypytuje,.. aj ked som si myslela ze po 10rokoch nas uz uzavreli a daju pokoj,.. ale ne,...

majkulik
13. aug 2013

@lucinka4185 presne viem o com horois. a ked su nasetrene eurace "na babo" tak idu naozaj na babo - ale inym sposobom. aj mne z toho bolo na nic, ale uz som sa s tym dako zmierila. pozor na zelania a priania

majkulik
13. aug 2013

@sarin Vitaj medzi nami.

lucinka4185
13. aug 2013

@sarin ja viem o com hovoris a viem aj ako sa citis. Ono najhorie je ze to proste tym ludom nevysvetlis, ze dajte mi pokoj / vase otazky mi ublizuju/ proste sa nam nedari. Uplne najfantastickejsi su osobky, ktore ti radia, ze na to nemas mysliet, nemas sa na to zameriavat a veta KED TO NAJMENEJ OCAKAVAS, VTEDY TO PRIDE ma uplne zabija, dviha tlak a otvara nozik vo vrecku. To,ze su vsetky tehotne len nie ja, to sa snazim nejako predychat /ale prajem im to/. Ja mam priamo v kancelarii 4 z 5 kolegin tehu. ja som ta piata ☹ ....

sarin
13. aug 2013

@majkulik no dik radsej by som nevitala,... 😖 ale aspon clovek nie je v tom saaaam ☹

sarin
13. aug 2013

@lucinka4185 no ... mne otehotnela 42 rocna sefka cez kondom dva dni pred menzesom,.... je mi na grc 😀. Ale "zmierila " sa s tym,..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre