Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katarinka77
autor
21. máj 2009

mne by 20-teho vyhovovalo 🙂

och
21. máj 2009

katarinka a neskusim ti to niak ususit? 😀 proste si len nasypes a zriedis s vodou 😀 😀 😀 alebo ti nedam pregnyl vyrobit 😀 😀 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009
katarinka77
autor
21. máj 2009

ale to musia byť vysokokvalitné slinky, žiadne chrachle 😀 😀 😀

mayka
21. máj 2009

baby mne je jedno kedy.
Och ved my sa mozeme aj skor ked budecghut na cigansku. 😀

mayka
21. máj 2009

katarinka, neboj oplujeme ta vsetky nieco sa bude musiet na teba nalepit. V jednote je sila a cim viac tym lepsie. 😀

och
21. máj 2009

katarinka no dovol 😵 ti tam dam primes este z maykinych slin a to budes mat taku kvalitku, ze dovi 😀 😀 😀 si budes musiet trezor kupit 😀 😀 😀 😀
mayka ved mozme uz aj buduci tyzden niekedy koli tej materskej alebo to nechame na potom nech aj ostatne bruchane pocuju 😀 😀 😀

och
21. máj 2009

idem si to rozdat s utrosom 😀 😀 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

veď ja vám verím, že to bude najvyššia kvalita 😉

katarinka77
autor
21. máj 2009

tak príjemnú zábavu 😀 , och!

katarinka77
autor
21. máj 2009

asi sa idem vycapiť na balkón 🙂

mayka
21. máj 2009

och. kedykolvek. najlepsie cez vikendik kedze som pracujuca tehula. A ty asi predsa az od kramarov takze tak.

s tym utrosom si to uz dlho rozdavat nebudes. hehe

katarina vidis ako sa to tu mnozi vsetko? V GF si vstupili do svedomia tak oplodnuju ako sa len da. 😀

mayka
21. máj 2009

katarinka ides opekat hnatiky?

och
21. máj 2009

mayka ani nevies ako budem rada ked to uz skonci 😝 tri krat denne si tam prsty pchat uz vyse mesiaca 😝 to zavana uz niakou infekciou 😝 😝
idem si dat banan 😀 alebo broskynku 😀

jangyn
21. máj 2009

fíha, ale ste to tu rozprúdili debatu 😀 Ráno nič a teraz zrazu, no nestíham. Mayka, a ty si skúsila už viacero CAR, však? Akože si nakoniec skončila v GF?

katarinka77
autor
21. máj 2009

no mala by som to ich obdobie zlého svedomia využiť 😀
idem vypekať špek 😀 😀 , ale notebook mám len na krôčik, tak som tu

mayka
21. máj 2009

jangyn, ja som bola najprv v IScare a ptom v GF. A tam to uz islo vsetko sup sup a takto to dopadlo. hehe 😀

mayka
21. máj 2009

katarinka no pouvazuj nad tym kym nepride lenive obdobie

mayka
21. máj 2009

tzo vies v lete sa im zaparia mozgy a bude koniec. hehe

jangyn
21. máj 2009

Takže s GF si spokojnejšia 😀 😀 😀 . V Iscare si čo absolvovala?

katarinka77
autor
21. máj 2009

no veru, musím to stihnúť ešte pred letnými dovolenkami 🙂

jangyn
21. máj 2009

Mayka, nestraš 😠
Veď mne vychádza 2. KET na leto 😢 😢 😢

mayka
21. máj 2009

jangyn , v Iscare dokopy nic. Ziadne vysetrenia speci, akurat HAK, merional, a presviedcal ma ze nemam narok na preplatenie poistovnou a ze si to musim hradit sama. A ja vedy neznala som to vtedy vzdala. POtom som sa parkrat psychicky zrutila lebo vela krat sa stalo ze som bola objednana al ekra tam nebol . POtom som si dala tristvrte roka pauzu a sup do GF. tam mi spravili vysetrenia, poslali na inzulin . rezistenciu ktora sa potvrdila nasadfili lieky , vypisali ziadost na poistovnu a do mesiaca som pichala decapeptyl atd.

jangyn ty nevies ze vynimka potvrdzuje pravidlo?

mayka
21. máj 2009

babulky koncim. Hlasim sa vecer. Idem si pozret telku ku gynekologovi. Drzte palce
😀

jangyn
21. máj 2009

Aha, to máš pravdu. Dúfam, že sa vsuniem medzi tie výnimky 😀

katarinka77
autor
21. máj 2009

už som upečená 😀
Mayka, veľa šťastia u gyndoša 😉

sylvyka
21. máj 2009

mayka akoze de si tak dlho? 😉

mayka
21. máj 2009

ahojte pipinky, tak uz sme naspat.
Vam poviem ze dnes mudr. mal velmi zlu naladu a bol skupy na slovo. Som sa ho aj bala nieco spytat. Sakra. Najúprv pocuval srdiecko a zdalo sa mu ze nic nepocuje. Bol vazny a povedal ze radsej sa pozrieme. No bola som uplne hotova. Ale nastastie ktpec sa zahral na partizana a ked sme ho pozreli tak hybal rucickami. Srdiecko bilo tak dufam ze je vsetko ok. Lekar mi absolutne nic nehovoril . Dokonca ani neviem kolko meria. 😢 Celeho ho nemeral iba tu siju a bol ticho. Tak som sa ho potom opytala ci je v poriadku a on sucho odpovedal ze zatial vyzera ze hej. ☹ No chapete ten pristup. Cely mesiac sa tesim na tuto chvilu a on ma uplne odpinka. Ani sa neopytal ako sa citim a ci nema nejake problemy. Za 2 tyzdne idem na tir testy AFP a 23.6 znovu nas kontrolu. Nechapem minule bol mudr super ukecany a mily a dnes bol za 20 Drabekov. ☹
Hodila som nove foto tak mrknite na to. 😉

chruminka
21. máj 2009

jejeje mayka krasne brusinko aj babatecko a s toho si nic nerob to su vsetci doktory takyto 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre