Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
1. sep 2013

@mauerka
@blavabla ešte nevolali..... dúfam že sa rozmrazia..... a zajtra môžem ísť.... júúúúúj ani som v noci nespala...

blavabla
1. sep 2013

@vodnari urcite sa rozmrazia...drzime palceky... 🙂daj vediet...a oddychuj mojka..

vodnari
1. sep 2013

@vahy1
@sizo
@mauerka
@bimbo37
@blavabla @matka177 tak práve volali že rozmrazovať budú až zajtra,lebo sú viac bunkové (blankocyty)neviem či som to správne napísala) a tie sa rozmrazujú v deň tranféru. Mám byť nachystaná ráno na siedmu. A medzi siedmou a ôsmou mi zavolajú čo a ako. A potom máme rýchlo prísť.

erin365
1. sep 2013

@nancsy mne kazali do spodnej casti brucha cca 2-3cm pod pupkom...a striedaj strany...nariasis si kozu a v takom 45 stupnovom uhle pichnes. Ja som si pichala večer pred spanim.

blavabla
1. sep 2013

@vodnari no to je pekne napinave,ale so stastnym koncom!!!!!! 🙂 tak myslime aj zajtra na vas uz od rana!! 🙂

vodnari
1. sep 2013

@blavabla ďakujem si zlatíčko...prosím ťa ty si tiež picháš fraxiparin? Ak áno ešte si picháš do bruška ale už inde....

blavabla
1. sep 2013

@vodnari ja uz si nepicham mojka, mala som len koli hormonu estrofem...,ale tusim bimbo 37 si este picha ,urcite ti poradi...

vodnari
1. sep 2013

@mauerka
@bimbo37 babenky ešte si picháte fraxiparin? A picháte si ešte do bruška alebo už inde.... mne to pichanie ide už v celku dobre....len som počula že do bruška to nebolí ale do nohy alebo do ruky áno...no do bruška to ani mňa nebolí... 😉

medyx
1. sep 2013

@vodnari ahoj.fraxiparin ja picham do brucha ale uz dost ma svrbi brucho.som po neuspesnom ivf a neviem ci mam pichat dalej.zajtra idem na druhy tt.a prosim ta vies mi poradit ze kedy mozem ist na ket?kolko treba vynechat po neuspesnom ivf.

vodnari
1. sep 2013

@medyx ja si myslím že dostať jednu menštruáciu a potom pri ďalšej by si už mohla. U mňa je to iné lebo ja som potratila a museli ma aj čistiť tak som čakala skoro 5 mesiacov.... ja som bola po potrate na konzultácii a tam mi všetko povysvetlovali.... držím palčeky aby ti to čoskoro vyšlo....

medyx
1. sep 2013

@vodnari bud.tyzden aj ja chcem ist na konzultaciu.a nevies mam pichat dalej fraxiparin?dakujem aj ja ti drzim palce a aby vsetko dobre dopadlo.... 🙂

mauerka
1. sep 2013

@medyx Ak si mala neuspesne IVF, nie potrat, tak na KET kludne aj hned nasledujuci cyklus. Ak si fraxik zacala pichat len pocas stimulacie a pred IVF, tak kludne vynechaj a zacni pichat zase takych 10dni pred KET, teraz uz nie je dovod pichat ho.

mauerka
1. sep 2013

@vodnari Uzivaj si pichanie do brucha kym sa da. Ja som sem pichala asi do 4 mesiaca, potom uz nohy a je to horsie... Tak dnesna noc bude asi dlhaaa 🙂 a rano urcite budes vychystana uz na 6.00, ved ta caka velky den, juj 🙂

medyx
1. sep 2013

@mauerka dakujem za info.... 🙂

bimbo37
1. sep 2013

@vodnari ja si uz tiez picham do stehna. to brucho bolo asi menej bolestivejsie. ale vcera som bola so sestrankou a ta, ze neboj ked nebudes mat pichat kam do nohy tak su na rade ramena😊. ona si tiez pichala cele tehotenstvo a mna to caka tiez. inak myslim na teba a zajtra ti budem drzat moc moc palce.

matka177
1. sep 2013

@vodnari drzime moc moc palceky.budeme na teba mysliet

nancsy
1. sep 2013

@erin365 dakujem za info.... Zajtra večer idem na to.

erin365
1. sep 2013

Citam ze tu viacere pichate fraxíka...ja si ho mám pichat ked zistim ze som tehu,ale nevedela som co v pripade IVF tak som sa rozhodla si zacat pichat po vklade.

adulka1979
1. sep 2013

Baby , čo ste boli na HSG vyšetrení, ako ste to riešili s časom? Dostala som tabletku a čípok. Tabletku nie je problém zapiť hocikedy aj cestou, ale čo čípok? Na papieri mám napísané, že si ho mám dať hodinu pred zákrokom. Lenže cesta do BA nám trvá cca 1,5hod... môžem si ho dať tesne pred odchodom? Bude mať ešte účinok?

gelinka75
1. sep 2013

@adulka1979 kludne si ho daj skor, ved ked nie je ina moznost..a cas je orientacny, nemusi to byt na minuty presne

adulka1979
1. sep 2013

@gelinka75 Ďakujem.

vodnari
1. sep 2013

@medyx s tým pichaním neviem presne skús si zavolať.....

vodnari
1. sep 2013

@mauerka
@bimbo37
@matka177 ďakujem babenky....už túto noc som nespala ,lebo som si myslela že už dnes mi povedia čo a ako...a teraz musím čakať do zajtra.....zajtra je veru pre nás veľký deň...budeme mať vklad a aj môj synáčik ide prvý krát do škôlky....tak mám také zmiešané pocity zo všetkého.... 😉

medyx
1. sep 2013

@vodnari ok. diky

vodnari
2. sep 2013

Tak ja už nachystaná môžu volať.... 😉

majkulik
2. sep 2013

@vodnari Drzim palceky, aby vseto vyslo podla predstav. . . 🙂

nezabudka8
2. sep 2013

@vodnari drzim palce nech vsetko dopadne na jednotku

vodnari
2. sep 2013

ešte nevolajú.... ☹

mauerka
2. sep 2013

@vodnari Co som vravela, ze budes ready uz hodinu skor? 🙂 Drzim prsty!

blavabla
2. sep 2013

@vodnari myslime silno...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre