Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nancsy
5. sep 2013

@tyli preklep: či ti narkozu pichali, alebo si plyn. Vdychla . Ďakujem

tyli
5. sep 2013

@nancsy keď som užila ráno doma augmentin, tak na mňa nijak nepôsobil. o 8.30 hod. ma zobrali na izbu - stacionár, kde som sa prezliekla, ľahla som si a čakala. sestrička mi napichla kanylu , dala vypísať papiere k anestéze a o cca 9.00 prišla anesteziologička. popýtala sa ma na pár vecí a čakala som kedy ma zavolajú. prešla som do operačky, anesteziologička mi napojila niečo na kanylu a povedala, že možno pocítim horkú chuť v krku. nič som necítila. ešte po lahnutí som rozmýšľala či mám zatvoriť oči, či ako 😀 a ani do päť by som nenarátala a už som o sebe nevedela. potom ma zrazu zobudili, to som im ešte stihla zapotiť, že sa mi tuším aj niečo snívalo, že čo pekné a ja na to, že už si nepamätám 😀, ohromne som ich pobavila. potom som nasadla na vozík, vôbec si nepamätám cestu na izbu, až ako mi pomáhali ľahnúť. pospala som si cca 20 -30 minút. potom som už len tak ležala, mala som so sebou knihu tak som si čítala. cca o 11-tej prišiel embryolog, porozprávali sme sa o možnostiach a vybrali sme tie najvhodnejšie 🙂 brucho ma na začiatku bolelo ako pri menštruácii, po hodine vôbec. až keď som prišla domou, tak ma trochu pobolievalo v podbrušku, dnes len ležím a aj zajtra si urobím oddychový deň 🙂

zuzanka05
5. sep 2013

@tyli Ahoj,no vidis uz to mas za sebov,a ani to nebolelo 😀 jejjj to je super,ze tolko vajicok ti odobrali,len treba pozitivne mysliet aby este pekne oplodnili...a potom nech sa vyvija pekne z toho embryjko a udrzal na 9mesiacov 😉 kolko budes dat na vklad?...tak tusim si dala tu zonalny hatching,vsak?tak zajtra ti budem este drzat palce,aby si dostala dobru spravicku 🙂 Ti uz mas takeho synceka,to sa prirodzene podarilo,pekne 🙂 Tak po kontrole ti ozvem urcite,dobru noc-rano idem do roboty 😒

tyli
5. sep 2013

@nancsy ty ideš kedy? už si picháš?

adulka1979
5. sep 2013

@nancsy a tiež si picháš Diphereline? a potom si dostala normálne menzes? 28. deň?

tyli
5. sep 2013

@zuzanka05 áno hatching mi odporučil, tak som aj to dala. vložiť si dáme jedno a pri KET sa vraj automaticky dávajú dve bez možnosti určenia. povedal, že jedno dávajú do 35 rokov, ja som na hranici, tak to ešte tolerujú 🙂 v sobotu ideš na kontrolu že? tak daj vedieť čo máš nové 🙂

vodnari
5. sep 2013

@blavabla ahá.....no neviem zlatíčko ti poradiť...možno budem aj ja stáť pred týmto rozhodnutím....teraz mám 34....no do 35-ky už nestíhame...

blavabla
5. sep 2013

@vodnari no ved já mam36 ,nenutia ma,ale posielaju... 😨

majkulik
6. sep 2013

@adulka1979 jeej, tak to budeme spolu pichat. ja tiez cakam na najblizsi menzes a zacnem odratavat dni a pichat 🙂

blavabla
6. sep 2013

@erin365
@nezabudka8 babulky myslime na vas....

alzbetapipi
6. sep 2013

@erin365
@nezabudka8 tfuj tfuj tfuj dievčatá

nezabudka8
6. sep 2013

babulky, ďakujem Vám veľmi pekne všetkým za podporu ale už nemusím ani na 14tu hodinu čakať na výsledok... mrcha dorazila, potvora jedna 😖 . vždy meškávala a teraz si dorazí keď ju človek ani cítiť nechce. teraz budem rozmýšľať či ísť hneď na KET alebo počkať. máme len dve zmrzlinky.

erin365
6. sep 2013

@nezabudka8 čože??????

vodnari
6. sep 2013

@nezabudka8 to mi je tak ľúto.... držkaj sa.... ☹

vodnari
6. sep 2013

@tyli držím palčeky....a blahoželám k takej krásnej úrode...

vodnari
6. sep 2013

@erin365 držím palčeky.... 😉

blavabla
6. sep 2013

@nezabudka8 mojenko ☹ ,drzkaj sa...

bobulab
6. sep 2013

@karin30 ahoj, no tak ja sa tu este neviem orientovat, tak neviem, ci ste si precitali, že vcera som mala transfer. Prebehlo to v pohode, ale celu noc a hlavne dnes som nafuknuta a boli ma brucho cca ako pred menstruáciou, neviem, vy sa ako citite? myslite, že je to v poriadku?

mirkaaak
6. sep 2013

@nezabudka8 ☹ to je mi luto, ja som presne to iste prezivala pred tyzdnom. A rozhodla som sa ist hned na ket. Drzim ti palce, nech sa skoro zadari.

majkulik
6. sep 2013

@nezabudka8 och to mi je luto. treba ist dalej, mas este "zmrzlinky", nevzdat to. oddychni si, a hlavu hore.

vodnari
6. sep 2013

@bobulab po transfere aj mňa pobolievalo trošku bruško...je to v poriadku...držím palčeky... 😉

bobulab
6. sep 2013

@vodnari ahoj, a kolký si den?

bobulab
6. sep 2013

@vodnari Ak sa možem spýtať, mala si uplne kludový režim? lebo ja som v robote, lebo v centre mi povedali,že možem.

nezabudka8
6. sep 2013

@erin365 no asi tak, som to tušila. som mala včera také blbé pocity ako pred? a hneď ako som ráno prišla z BA do práce to tu bolo. zatiaľ je to také silnejšie špinenie ale čo už. ideme ďalej máme 2 zmrzlinky tak pôjdeme hneď pokračovať.

nezabudka8
6. sep 2013

@vodnari ďakujem ideme ďalej. ešte je nádej

nezabudka8
6. sep 2013

@majkulik mám 2 zmrzlinky 6dňové tak aspoň nebudú dlho čakať. hneď sa pustíme do KET

vodnari
6. sep 2013

@bobulab teraz nie som ale keď som bola po transfere tak isto som to cítila ako ty.... 😉 teraz sme v štádiu snaženia...ideme na IVF...prvého mám synčeka ..... 😉

bobulab
6. sep 2013

aha, takže sa zadaril syncek, tak to mam pochopit? a vyslo vám to na prvý krat IVF?myslis, že je to teda dobre znamenie?

tyli
6. sep 2013

@vodnari
@erin365
@nancsy
@zuzanka05 a všetky ostatné čo ste tu. tak som dnes volala a z 21 vajíčok napichli ICSI 12 vajíčok, ostatné dali normálne oplodniť. ujalo sa iba tých 12 ,čo boli napichnuté ICSI. tie ostatné nič 😢 takže 6 dali zamraziť, 6 na PK a dáme aj AZH.
teraz som veľmi rada, že sme sa rozhodli pre ICSI , ináč by sme nemali nič. vraj mám pevnejší obal na vajíčkach či čo.....
v útorok idem na vklad, tak mi veľmi držte palce.

vodnari
6. sep 2013

@bobulab no vtedy som bola po tranfere doma tri dni a potom som išla do práce ale nebola som tam dlho asi tak do konca tretieho mesiaca a potom ma vypísal môj gynekolog na PN a to som už zostala do konca...a len som oddychovala a užívala si krásne tehotenstvo... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre