Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
26. máj 2009

Dobre ranko pipinky,

Callex ty si chladnicka? 😀 V lete sa zides aspon nas schladis. 😀 Aj aj ta vitam srdecne.

Chrumi, aj som kukala ako puk ked som telefonovala s tou kravou. Ocividne mala velmi naponahlo a naladu pod psa. Som jej povedala ze som u nich otehotnela a chcem tam ist na 4D a ona ze ci len tak lebo ked hej tak az v 25 tt. A ja ze chcem ist skor a ona ze to sa chodi na morfologicky utz a ja ze ok. A ona ze to vas musi odporucit lekar. nech si vyse.... oci. Kde to robia este na uzemi BA?
Nechapem lebo na stranke uvadzaju ze to poistovna nepreplaca tak ozaj nechapem o co im ide. Sak si to zacvakam sama.
No som nasrdena. Ale rozmyslam ze zahram blbu a zavolam tam este raz ze chcem ist na morfologicky. ja som fakticky este nepocula o tom ze treba odporucenie.

😠

Och skus to zistit pokladik. Fakt som z GF znechutena. Nejaka krava na recepcii ma bude vytacat. Tupana jedna. Ja som na recepcii kedysi robila ale keby som sa takto chovala tak letim jak spinava handra. 😠

Mici dakujem za nazor. ja viem ze vtedy je babatko pekne vidiet ale ja som ho chcela vidiet cele. A 25 tt je hroooooozne daleko.
😀
Ale ved uvidim.

mayka
26. máj 2009

zukricek, dobre rank aj tebe moja, kedy dnes ides na ten 3 D. Prosim ta zisti ako to je s tym objednaním sa na 3 alebo 4D. Ci fakt treba odporucanie lekara ked chcem ist pred 25 tt.

mayka
26. máj 2009

jeeeej 15 tt mi skocil. 😀

zukrik
26. máj 2009

Mayuška,super,že 15tt 😀
Idem poobede o 16 hod. opýtam sa ti na to,nechápem
prečo jednu objednajú automaticky a druhej sa ani
nespýtajú. Neviem,asi podla nálady,alebo čo 😀 😀

mayka
26. máj 2009

zukrik ani ja to nechapem co okolo tho robia taky humbuk. ved to platime aj tak my.
Asi tak krava bola mimo na recepcii ale bol premudrela jak tooooo...........

To ta dali az na 16 hodinu? fiha
Som zvedava co na to povies. Ty ides na ten morfologicky. Aj ja by som isla nan ale ked si predstavim ze najprv musim ist pre odporucanie ku gynekologovi ku ktoremu idem az v 18 tt a 3 tyzdne treba vopred sa objednat tak to uz asi ani nestihnem.

zukrik
26. máj 2009

Mayka,ja neviem či to bude morfologický,mna sa opýtal či chcem ísť na 3D
a povedala som,že jasné.Na tom morfologickom sa čo robí? Asi sa tam niečo
meria nie?

mayka
26. máj 2009

hej tam ti budu merat miminka ci sa spravne vyvyjaju. 😉 Mozno ti uz aj ukazu pipika. Aj ked este je asi skoro. Ale kto vie.
😀

zukrik
26. máj 2009

Ked som bola min.týždeň v poradni,tak mi gyn.merala babatka.
No ved uvidíme,určite dám vedieť 😀 😀

mayka
26. máj 2009

no ale na tom 3d to je lepsie vidiet. uvids krpcov v plnej parade. 😀

zukrik
26. máj 2009

Na to sa teším,ja už mám trošku aj strach s tých ultrazvukov,lebo
sa nemajú robiť často.Ked mi ho robila naposledy,doki bola asi 5 min.
ticho a už som to nevydržala a opýtala sa jej či je všetko ok? a ona
že áno,len si meria babatka 😀 Taká úlava na mna prišla po tom
strese či sú tam alebo čo...
Vieš,ja ten strach budem mať vždy ked mi robia UTZ,stále si spomeniem
na tie predošlé tehotenstvá ☹
Ale verím,že babatka sú ok a všetko bude fajn 😀 😀

mayka
26. máj 2009

zukricka, a ja ja tak vzdy trpnem ked tam idem. A naposledy najprv pocuval srdiecko a nic nepocul. Si ani nevies predstavit ako som sa zlakla. Ale vraj cez ten pristroj je dobre pocut srdiecko az neskor. Ale vystrasil ma. Lebo povedal ze no nic nepocujem radsej sa pozrieme. . No krvi by si sa mi nedorezala. A hlavne mal minule mudr horznu naladu a furt bol len ticho. Ani sa neopytal ci nemam nejake problemy a tak.
Ten strach budeme mat vzdy tak tomu ver. Ale je to normlane lebo si myslim ze my to uplne inak prezivame ako ine tehulky co otehotneli ani nevedia ako. 😀
Mam kamosku co ma 3 deti a nevie co su to AFP testy. 😀 Proste tehotenstvo jej preslo ani nevedela ako a vobec sa nesledovala ako mi. Cize sa ani nebala. 😀 Vcera som sa s nou stretla a sme sa rehotali ze aka som premudrela a ona nic nevie. 😀 Matka 3 deti. Ale je to normalne.

mayka
26. máj 2009

zukrik, vsetko bude ok. A ako sa hovori ze dojde na psa mratz. tak na nas uz dosiel. 😀

Ochinka uz asi trpne na chodbe alebo roztahuje nohy a kuka telku na gynde. hehe 😀

chruminka
26. máj 2009

Tak som zvedava co povie och ci su tam dve ci jedno,zatial mozeme uzatvarat stavky 😀
a ohladom tych recepcnych ja som uz mala s takou kravou tu cest aj osobne v GF ked som tam zacala chodit,no skoda reci,mne to tam bolo od zaciatku nesympaticke,ale ked sme tam zacali chcela som aspon to jedno IVF dokoncit a nastastie to teda vyslo 😉

mayka
26. máj 2009

no zeby boli 2 ochciatka??? 😀
chrumi a kam ides na 3D? Uz si objednana?
Tusim skaceme z temy do temy. hehe

chruminka
26. máj 2009

mayka no ja som chcela ist do GF,lebo inde v BA som nevedela kde to robia......takze este nie som objednana nikde

chruminka
26. máj 2009

kde su vsetky pipinky? 😉

chruminka
26. máj 2009

krakulka ma tusim dnes OPU,nie?

katarinka77
autor
26. máj 2009

Ahojte, dobré ránko ranostajky 🙂 ! Ja som bola ráno u nového obvodného na krvi, teraz si chystám raňajočky a to krásne ticho mi kazia montéri u susedov, prišli im vymeniť prehnitú odpadovú rúru, kvôli ktorej nás vytápali. No fuj, asi oškrabem stenu a namaľujeme ju nanovo.
Chruminka, Mayka, Zukrík, vám tie týždne rastú ako huby po daždi 😀 .

katarinka77
autor
26. máj 2009
jangyn
26. máj 2009

Dobré ránko baby, nestíham čítať vaše príspevky, tak len stručne: držím vám všetky palce pri tých vyšetreniach a kontrolách 😀 😀 😝

mayka
26. máj 2009

katarinka zlaticko ahoj,

dakujem za skvele info o ultrazvukoch. ja som si myslela ze utz mi budu robit vzdy na poradni a teraz som zistila ze to tak nie je. 😠 No ale ved ked tie testy budu ok ak sa nebudem mat coho bat. Pokial nenastanu problemy. Tak nebudem stresovat.
ja som chcela mat mimi nafotene a natocene tak v tom 21 tt aby bolo vidiet cele. Ale nevadi.

Kde je ta ochina nasa. Zasa to natahuje.

😀

och
26. máj 2009

no ahojte 🙂
mam dobru a zlu spravu ☹

jangyn
26. máj 2009

no rýchlo och

jangyn
26. máj 2009

ja sa zbláznim, čo za zlú správu????

och
26. máj 2009

babtka su dve 😉 maju 7,1 cm jedno bolo uplne krasne sa tam otrcalo ako na vystave 😀 asi bude po mame 😀 srdiecko bilo tak ze skoro monitor rozbilo 😀 😀 😀

zla sprava je ze druhe musela dost dlho hladat 😒 skoro mi tym ultrazvukom materenicu prepichla a ked ho nasla povedala ze nevidi srdiecko ale ze je rovnako velke a mam prist o tyzden 😔 😅 😅 tak asi skapem

katarinka77
autor
26. máj 2009

Mayka, neboj, všetko je, ako má byť a pokiaľ nemáš problémy, nie je potrebné pri každej poradni robiť ultrazvuk 😉 .
Och, no toto! Tuším každý aj veril, že to budú dvojky 🙂 ! Ten jeden sa hrá asi na skrývačku 😀 , verím, že o týždeň srdiečko nájde 🙂 !

mayka
26. máj 2009

ochinka, uzasne. velmi sa tesim z vas.

Neboj bude aj druhe ok. Ved ked rastie... Mozno je len tajnostkar tiez po tebe. Hraje kino. 😀
Ale 7,1 cm nemoze mat ani jedno mimi.

katarinka77
autor
26. máj 2009

Och, a fotku máš? Daj do albumu, nech sa pokocháme 😀 .

och
26. máj 2009

no som sa sekla s tymi cm 😀 kde tonajdem na topapieriku? 😲
neviem ci to mam´davat do albumu je todeprimujuce ta jedna cierna prazdna bublina ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre