Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nancsy
27. sep 2013

@kora77 ahj, mam to uz za sebou.... teraz len oddychujem rrosku ma pobolieva brusko, ale hadam to rychlo prejde.dakujem za povzbudzovanie a cnne rady. teraz budm cakat na ET. dufam,ze sa citis dobre..l

zuzuliak1981
27. sep 2013

Ahojte, takze vstupny pohovor mame za sebou, caka nas spermiogram a HP, za co vsetko sa plati a co preplaca poistovna? Je mi trochu smutno, takto sme si to nepredstavovali, ale to nikto z nas, dufam, ze nam pomozu

tekla3010
27. sep 2013

@nancsy jaaj jasne, mne sa to uz mota s transferom... ano, augmentin 😀
ako to dnes dopadlo? aka bola uroda? 😉

nancsy
28. sep 2013

@tekla3010 ahoj, máme 4 embryka, dali si predlzenu kultivaciu....

erin365
28. sep 2013

@nezabudka8 popravde ja na KET už vôbec nemyslím...nejak cítim, že sa buď embryjko nerozmrazí alebo ak aj áno, tak to zase nevyjde... Keby vám to nedajbože nevyšlo, kedy plánujete druhé IVF? Na jar ako si spomínala? Nám keď toto nevyjde tak si dávame urobiť tú fragmentáciu DNA spermií...a uvidíme. Ak bude dobrá, tak ideme na IVF ale už bez PGD, len s embryoskopom.

tekla3010
28. sep 2013

@nancsy tak nech sa pekne delia a nech sa tesia na maminku 🙂 dali ste aj embryoskop?

nancsy
28. sep 2013

@tekla3010 ďakujem, bodaj by si mala pravdu.. ani, máme aj embryoscop s nádejou že to pomôže.

matka177
29. sep 2013

@erin365 Ahoj budem na vas mysliet,aby sa to podarilo.kedy planujes ist KET?kolko stoji v GF ta fragmentacia DNA.ja tiez neviem co bude dalej.uvidim ako sa mi k tomu vijadria v GF,co planuju dalej robit.tebe ked nasadilli v tehu fraxiparin ,mala si to od hematologa,alebo ti to nasadili v GF.

erin365
29. sep 2013

@matka177 dnes som tuším 19-20DC a v nasledujúcom cykle idem na KET ak sa pravdaže to jedno embryjko rozmrazí... A fragmentácia stojí do 100€. Fraxíka mi nasadila hematologička.

majkulik
30. sep 2013

@zuzuliak1981 Ahojky. Spermiogram a HP sa nepralti. Zacinas platit pri vysetreni priechodnosti vajecnikov a podla vysledkov dalsie ukony - IUI alebo IVF. 🙂 V kazdom pripade, vzdy dopredu povedia ci resp. kolko budes platit. alebo ti daju cennik, aby ste boli pripraveni. U koho si bola?

zuzuliak1981
30. sep 2013

@majkulik super, dakujem, boli sme u mudr behunovej

majkulik
30. sep 2013

@zuzuliak1981 ona je super, aj ja k nej chodim 🙂

senselinka
30. sep 2013

@majkulik
@zuzuliak1981
aj ja chodím k Behúňovej, mám ju veľmi rada, je skvelá odborníčka 🙂

zuzuliak1981
30. sep 2013

@senselinka
@majkulik tak to rada počujem

majkulik
30. sep 2013

@zuzuliak1981
@senselinka hej, ked som bola napraskoch po vysetreni vajecnikov, tak som blabotala, sme sa nasmiali 🙂

donatela
30. sep 2013

Ahojte dievcence. Caka niekoho pravdepodobne cez vikend ale zaciatkom buduceho tyzdna OPU?

huni11
30. sep 2013

ahojte chcela by som sa spýtať v stredu idem na SIS, ako to prebieha, je to bolestivé vyšetrenie?Ďakujem za info 🙂

divask1
30. sep 2013

dobry den som tu nova medzi vami a chcem len povedat ze aj ja chodym do toho gin-finu zatial som mala 3 insminacie bez uspesne teraz som isla na to umele oplodnenie a prvy krat to nevislo dufam ze to vinde pri druhom raze stretli ste sa z niecim takimtom podobne.

vodnari
1. okt 2013

@divask1 držím palčeky nech to čoskoro výjde 😉

dzana33
1. okt 2013

@huni11 nie je to bolestive, mozno trocha budes citit tlak v brusku, ale trva to kratko-do 10 minut aj menej. Ked ti prestanu ucinkovat lieky, mozno budes mat bolesti ako pri silnejsom menzese, ale daj si ibac a prezijes🙂 naozaj sa niet coho bat🙂

divask1
1. okt 2013

dakujem

divask1
1. okt 2013

dobry den chcela by som sa opitat bola som na odber vajicok v nedelu a je uz utorok a trosku krvacam do kolkich dny by to malo prejst.

dzana33
1. okt 2013

@divask1 neviem, ci by si nemala zavolat do gyn-fiv...? Urcite, ak zacnes viac krvacat, radsej zavolaj. Mozno to nic neni a za zavolanie nic nedas...

sarah00
1. okt 2013

@erin365 ahoj. sledujem diskusiu, aj keď momentálne neprispievam. sme teraz mimo. stále sa rozhodujem kedy ísť na IVF, či ešte do konca roka, alebo to nechať na január. vidím, že vy ste už stihli IVF, je mi ľúto, že neúspešne. teraz čítam, že máte iba jedno embrijko zamrazené? to z tých všetkých iba jedno? ☹

erin365
1. okt 2013

@sarah00 ahoj, áno moja, tak to dopadlo že len jedno jediné a ktovie či sa aj rozmrazí...preto veľmi zvažujem tú fragmentáciu DNA spermií...

rybkanz
1. okt 2013

ahojte, dnes sme boli prvykrat v gyn five, u MUDr. Behunovej. Vsetko prebehlo v poriadku, teraz ma caka odber krvy 3 DC. Neviete nahodou kolko trva kym mi najdu termin na laparoskopiu ci mam priechodne vajecniky?

mirkaaak
1. okt 2013

Babulky, KET vyslo! Hcg 337, nemozem tomu uverit 🙂

sarah00
1. okt 2013

@mirkaaak gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

sarin
1. okt 2013

@mirkaaak gratulujem 🙂

sarah00
1. okt 2013

@erin365 tak budem držať palce, aby to vyšlo. kedy by si mala myť KET, ak teda sa preň rozhodneš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre