Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kora77
3. okt 2013

@nancsy ved to sa ti moze aj zahniezdovat a toto je priznak toho...

gelinka75
3. okt 2013

@nancsy vytok mas maximalne z krcka urcite nie zo sliznice

sarin
3. okt 2013

baby ked nam vysla na spg normoozospermia hyperspermioza tak napriek tomu moze byt spermiogram po nejakom podrobnejsom vysetreni zly?

tyli
3. okt 2013

@kvetinka32 niektoré kočky tu majú omnoho lepšie znalosti, ale skúsim ti stručne odpovedať. my máme tiež za sebou tri neúspešné IUI. pred schválením IVF som nepodstúpila laparoskopiu, ani to nespomínali. zrejme všetko záleží od okolností a problémov aké ktorá z nás má.. Schválenie podanej žiadosti trvalo mesiac. hneď po schválení som bola na konzultácii, dostala som protokol s popisom v ktorý deň aké injekcie pichať. to má každá trochu iné. v priebehu stimulácie som chodila na kontroly a sono. potom bol odber vajíčok, rozhodnete sa či chcete nejaké doplnkové služby ako PK, ICSI......a nakoniec prídeš na vklad. ja som si nevedela predstaviť, že by som si mala sama pichať injekcie, od detstva som mala strach. nakoniec som to krásne zvládla. žial IVF nevyšlo a teraz o mesiac pôjdeme na KET. neváhaj a choďte na konzultáciu. čím skôr, tým lepšie. držím palce 😉

nancsy
3. okt 2013

@kora77 bodaj by to tak bolo.... daj potom vediet, ako si dopadla. verim tomu, ze sa ti to podari

nancsy
3. okt 2013

@gelinka75 ja tomu nerozumiem,preto si necham poradit... dakujem

kora77
3. okt 2013

@nancsy krv mam POZITIVNU!!! som strasne stastna a dufam, ze v pondelok sa to potvrdi...

nancsy
3. okt 2013

@kora77 veeeeeeeeelmi ti gratulujem, mam z toho zimomriavky a aj slzvy v ociach 🙂 je to krasna spravicka.Prajem ti vsetko dobre, nech je to vsetko ok. Vela stastia!!!!

donatela
3. okt 2013

@kora77 fantazia!!! Gratulujem🙂🙂 len tak dalej...

vlnka29
3. okt 2013

@kora77 gratulujem 🙂 a silno drzim palce aby sa ti v pondelok potvrdilo 🙂

zuzkarebel
3. okt 2013

@kvetinka32 nezufaj...ja mám za sebou 2neuspesne IUI a teraz som sa dozvedela ze som tehu 🙂)

tyli
3. okt 2013

@kora77 to je super 🙂 teším sa s tebou 😵

nancsy
3. okt 2013

@zuzkarebel gratulujem🙂

vlnka29
3. okt 2013

@zuzkarebel gratulujem 🙂 teraz si otehotnela po dalsom IUI?

kora77
3. okt 2013

baby dakujem kazdej za podporu,..dufam, ze to dotiahnem do uspesneho konca, nic este nie je vyhrate...
drzim aj vam palceky nech mate aj vy taku radost ako dnes ja

zuzkarebel
3. okt 2013

Ďakujem dievčatá. Tak nevesajte hlavy 🙂

zuzkarebel
3. okt 2013

@vlnka29 nie nedostala som termik k doktorke hneď po ďalšom pokuse( bola na dovolenke) takže až o dva cykly. No a ono sa za darilo . strašne sa tešíme a zároveň bojíme či bude všetko ok.

vlnka29
3. okt 2013

@zuzkarebel parada 🙂niekedy staci len nakopnut a ono to pride samo

vahy1
3. okt 2013

@mauerka ahoj,chcela by som ta poprosit o pomoc- to cayannske kor.by sa dalo objednat?Myslim,ze si pisala,ze si ho objednavala babam...ak som to dobre pochopila.Vsade na nete mi dava ponuku len v prasku a to nechcem,rada by som skusila tie tablety.Dakujem.

dzana33
3. okt 2013

@mirkaak
@kora77 gratulujem vam obom k tehu!🙂

vodnari
4. okt 2013

@kora77 moc...moc...moc blahoželám

majkulik
4. okt 2013

@kora77 GRATULUJEEEM vliala si vlnu nadeje

kora77
4. okt 2013

dakujem vsetkym este raz 🙂 no zacinam mat este vacsi strach ako ked som tych 10 dni cakala na krv

dzana33
4. okt 2013

@kora77 ano, a ten strach o to dieta uz bude cely zivot...

erin365
4. okt 2013

@kora77 gratulujem k pozitívnej krvičke ♥

senselinka
4. okt 2013

baby, panečku, ja som sa včera tak zľakla... som 8 deň po IUI a včera som začala z ničoho nič špiniť, normálne mi až zle ostalo (u mňa špinenie zatiaľ vždy prinieslo samú zlobu - 4 potraty)... neviem, ako prežijem to čakanie do štvrtka do krvi, ale momentálne som ešte aj dosť ochorela od manžela, tak som z toho celého na nervy ☹ Okrem toho si tak niekde vzadu v hlave myslím, že to nevyšlo, aj keď sa snažím nepripúšťať si to, ale tak strach je neuveriteľný.
Včera som si robila test a vyšiel pekne biely, takže po pregnyle už ani stopy, tak verím, že ak testnem budúci týždeň a niečo sa tam mihne, bude to dobré znamenie 🙂
Držte palce, nech je všetko OK a hlavne nech v ZDRAVÍ prežijem víkend!!!
Krásny víkend aj vám 😉

sarin
4. okt 2013

@senselinka ides v pondelok na krv? drzim ti palceky 😵

senselinka
4. okt 2013

@sarin nie, až vo štvrtok... dovtedy aj infarkt dostanem 😀

blavabla
4. okt 2013

@zuzkarebel gratulujeme.... 🙂 🙂

donatela
4. okt 2013

Baby, najblizsie dni idem na OPU. V papieroch je, ze si treba doniest nocnu koselu a prezuvky. Je potrebny aj zupan? Mam si vziat aj nejake jedlo ci pitie? Poradte prosim?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre