Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sylvyka
30. máj 2009

krakul tfuj tfuj nech sa dobre zahryznu a oddychuj 😀

katarinka77
autor
30. máj 2009

Ahojte! Pekný večer prajem všetkým a špeciálne Janulke 🙂 ! Aj mne písala, takže ešte raz, srdečne gratulujem, Jani! Veď sa čoskoro uvidíme, tešíme sa na vás a na maličkých 😉 ! Držkajte sa 🙂 !

krakulka
31. máj 2009

Dobre rano pipinky, dakujem sylvyka 🙂 , budem rada, ak na mna budete plut aj nekolko krat denne. Uz nemozem spat. Asi z toho vcerajsieho valania sa v posteli ma strasne rozboleli krize. Zacalo to uz vcera vecer. Uz som musela z postele vyliest, lebo sa to neda vydrzat. ☹ Mali ste to aj vy niektora? Vobec tomu nerozumiem, ved mame take paradne madrace, aj ked som v posteli lezala s nohou v sadre cely tyzden v kuse, ziadne krize ma neboleli. ☹ ☹ ☹ ☹ Som z toho smutna. Snad to prejde.

luly3
31. máj 2009

ahojte 😉
krakulka mi sme sa pravdepodobne včera videli v GF a ja som mala ket.
a nič si s krížou nerob aj mna bolia a tiež nemôžem spat 😉

krakulka
31. máj 2009

Ahoj Luly, a ktora si bola ty? Ja som mala zelenu mikinu. 🙂

sylvyka
31. máj 2009

ahoj krakul no krize to boleli aj mna a este k tomu som mala skoro 38 horucku skoro ma neuspali na opu ... ale vsetko je tak ako ma byt . inak aj vajecniky ma pobolievali este mesiac po stimulke ak nie aj viacej 😉 . inak ja uz od 4 rana ze kuk a spanok odisiel ... tak co so mnou 😠

sylvyka
31. máj 2009

luly aj tebe drzkam palceky nech to teraz je aspon 9 mesiacov v brusku 😉 Mali ste aj predinplantacnu genetiku?

mayka
31. máj 2009

Dobre ranko pipinky,

jej to je krasna sprava hned na rano. Strasne sa tesim ze tu ma janula za sebou a ze su v poriadku. Normalne mi az slzy vybehli. 🙂

mayka
31. máj 2009

krakulka, gratulujem aj tebe a nech sa embrijka pekne zahryzkavaju. Snad sa MUDr. Drabek snazil tak ako pri mne a kvalitne ta oplodnil . 😀
Tak aj na teba plujem pre stastie pfuj pfuj pfuj

co sa tyka tych krizov, mozno to mas este z narkozy z OPU. Sice teraz ma neboleli ale ked som bola na laparoskopii tak potom brutalne.
Len pekne oddychuj.
😉

luly3 drzim palceky aby to tentokrat vyslo . 😉

sylvyka co ti krpec nedovoli spat? 😀
Ja som dostala chut n babovecku tak si ju idem spravit. Alebo zeby jahodkovu bublaninku. hm to je dilema. 😀

nelly3
31. máj 2009

Ahojte 🙂 chcela by som od vas nejake rady 😉 moj gynekolog ma poslal do CAR-ka, vybrala som si gynfiv, mam sa objednat na prvu konzultaciu, mam endometriozu, ked si budem volat tak mi pridelia nejakeho gynekologa alebo si mozem ja vybrat? kolko trva schvalenie ziadosti? mam apollo poistovnu, velmi sa bojim tej stimulacie a tak. dakujemmmm 😎

luly3
31. máj 2009

babulky dakujem 😉
krakulka a ktorá som bola ja???? 😀 no ja ti ani neviem sedela som uplne pri tych dverach
a bola som taka sdrogovana že ani neviem či tam niekto bol v zelenom svetríku alebo nebol 😀
ale niečo sa mi zda že nejaka kočka vyšla v nejakom takom zelenom svetríku a prehodila par slov
s takou čiernovlaskou, bola si to ty?????

krakulka
31. máj 2009

Luly3, ano to som bola ja. 😀 😀 Bola som s tou kockou na OPU, boli sme len dve. 😀 Tiez vizerala, ze je z tych liekov mimo. Mne bolo dokonca blbo po transfere, az na zvracanie. ☹ Ale doma som sa z toho vyspala. Manzel hovoril, ze niekto pri dverach rozpraval po "zahoracky" tak to ste boli vy. 😕 Nejako som si vas nepozerala, rychlo som chcela byt v aute a lezat...
Dnes uz mi je fajn. Uvarila som polievku zo sacku - chcela som cesnakovu, ale zistila som, ze nemame cesnak. ☹ No neva.

nelly3, vitaj 😉 Ked budes volat do GF ohladom prvej konzultacie, pravdepodobne sa ta sestricka spyta, ku komu chces ist. Skus si pozriet na nete odporucania od bab, ja chodim k Dr. Drabekovi, no nie je najzhovorcivejsi, ale vela s nim do styku nepridem, len na konzultacii. Schvalenie ziadosti na IVF mi v Apolle trvalo cca 1,5 mes. Ale najskor si tam zajdi, alebo zavolaj, ci mas vsetko vysporiadane. Lebo mne neschvalili prvu ziadost, lebo im chybalo ukoncenie zo strednej a jedno vyradenie z uradu prace. Nemas sa coho bat. Ked pride do GF uvidis, ze rovnaky problem ako ty ma kopec dalsich parov, a ze je to uplne normalne. Pre deticky spravime vsetko. 😉

luly3
31. máj 2009

hej hej tak to som ja zahoráčka 😀 😀 😀 😀
ja som tiež bola mimo normalne som im na tom stole zaspala
tak som tam bola niečo cez 1 hodinu 😀 nechali ma tam vyspat

ivalak
31. máj 2009

Ahoj krakulka drzim ti plceky nech ti to vyjde mne to tam tiz vkladal dr.Drabek a vydrzalo to 🙂 tak phuj phuj 😀 nelly3 ahoj ja ti odporucam Drabeka aj ked krakulka ma pravdu moc nerozprava ale ak sa budes pytat tak ti urcite odpovie a stimulky sa neboj nalad sa pozitivne to je najdvolezitejsie aby si bola v pohode lebo ak to vyjde stoji to za to 😉

mayka
31. máj 2009

no vidim ze Drabek je dobry oplodnovac .

Nelly, je uplne jedno ku komu pojdes na konzultaciu.

krakulka
31. máj 2009

Ahoj Mayka, no, Drabek sa snazi 😀 😀 😀 😀 😀 Ty ako sa mas? Brusko uz netvrdne? 😉

mayka
1. jún 2009

Dobre ranko pipinky,

krakulka, vdaka za opytanie. Uz je to lepsie ale zasa zacinam mat ptoblem s dlhodobejsim sedenim. Boli ma potom spodna cast brucha. Su to take neprijemne tlaky. Ale co uz ked mam sedave zamestnanie. Ale ka by to neprechadzalo tak asi pojdem na PN. Aj to sa mi zasa moc nechce. Lebo inak som v pohode. Spytam sa nato mudr nabuduce.
V piatok som kvoli tomu isla skor domov s tym ze ak by to neúrechadzalo skocim k mudr .a ako nahle som si lahla doma tak to preslo tak myslim ze to nie je az take vazne.
Vo stvrtok idem na tie AFP testy tak sa spytam aspon sestricky ze ci je to normalne. Snad by mohla vediet aj ona.

A tebe sa ako dari? Krpcekovia dufam usilovne pracuju na zahryzkavani do maternice. 😀 len sa vela setri a ziadne prudke pohyby.

krakulka
1. jún 2009

Ahoj May, mas presne rovnake priznaky ako moja kamoska. Dr. jej vraval, ze pre tehulky je najhorsie zamestanie stale sedava praca. Ale sak uvidis, ked sa ti to bude opakovat, tak si skoc k dr. Ale asi ta bude chciet nechat doma.

Ja sa mam dobre, pred chvilkou som sa zobudila. 😀 😀 😀 Idem hodit sprchu, spravit si ovsenu kasu a troska pojdem von. Nech doma len nesedim. Nerobi mi to dobre. Keby bolo krasne a teplucko, tak sedim na zahrade, ale takto sa vnutri nudim. 😒 Brusko hladkam a drobcom vravim, ze sa s manzelom na nich velmi tesime. Dnes budem vola embriologicke, ako sa maj nasich dalsich 5 embrii, ktore si tam este nechali v skumavke. Dufam, ze uz su vsetky zamrazene. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Babule, ako ste prezili tieto dni do krvneho testu? 😕 😕 😕

mayka
1. jún 2009

krakulka a nevies preco ju nechal doma? Co mala za presne za problem? Zasa to citim, sakra.

krakulka a co sa tyka prezita do testovania tak to bolo veeelmi dlhe cakanie. Hlavne posledne dva dni a a den ako som bola testovat tak som ratala minuty do 14,00 hod 😀 Ale den predtym som testla domaci testik. vacsinou ukaze uz vysledok. Tak ak nevydrzis tak testni aj ty. 😉 Ale skor sa neoplati.

sylvyka
1. jún 2009

ahojko 😀
krakul no myslela som pozitivne negativne vlastne som sa nebala vysledkov krvi ako potom utz lebo z 1 ivf nemam dobre spomienky na to ... ☹
mayka ja dlhsie neobsedim ale mna zas strasne boli kostrc neviem potom vstat je to straaaaasne tak som rada ze som doma lebo mam tiez stolickovu pracu 😉

mayka
1. jún 2009

no teraz lezim tak v pololahu a v polosede. 😀 Vyzera to zaujimavo. Ale potom zasa zacnu pre istotu boliet krize. 😉

krakulka
1. jún 2009

May, kamoske tiez tvrdlo brusko a citila tlaky, ona bola v cca 6 mes., tak ju dr. kukol, dal jej vit. a poslal ju na PN, aby mala kludovy rezim. No dodrzovala ho tak sporadicky, ked isla na KO o 2t. zistil dr. ze sa jej skracuje krcok tak bola doma na PN az do porodu. Ale to je individualne. Nechcem ta strasit. Vo stvrtok sa porozpravaj so sestrickou a uvidis. 🙂 Bude to dobre, uvidis. Ale bo si rob v praci castejsie prestavky, prejdi sa, vyloz si nohy a tak. Nech nesedis v kuse niekolko hodin.

mayka
1. jún 2009

krakulka, dakujem. Zvlastne ze doma tieto stavy nemam. To dieta bude tusim lenive po mame. Nebude sa mu chciet chodit do prace. 😀

krakulka
1. jún 2009

Mayka, to mu neverim. 😀 😀 😀

krakulka
1. jún 2009

Ako sa ma Och? Tusim sa na nas hneva. 😕

mayka
1. jún 2009

krakulka, ta lenivost ma zmohla ako som otehotnela. Nie a nie sa sustredit na pracu. ja byt sefom tak sa neplatim. 😀
Mozno aj ty tym zacners trpiet. hja tomu hovorim dalsi tehu priznak. Musim sa na nieco vyhovorit. 😀

Ozaj dnes ma Ochinka utz druhy. DUfam ze krpci budu dvaja.
Uz by sa teda aj mohla ozvat micka nasa. 😉

sylvyka
1. jún 2009

fuha no och drzkam palceky viem co to je ist na 2 utz nieco hrooozne ☹

och
1. jún 2009

no bre ranko damy 😀 😀
krakul nie nehnevam len som robila pracu do skoly 😝

mayka utz az zajtra 😀

mayka
1. jún 2009

och, certa spominam a cert dojde. 😀
jaj som myslela ze ides dnes.
Ako pokracuje stavba? 😉
A co tehu priznaky? Dosli?

krakulka
1. jún 2009

Ahoj Och, pracovat treba 😉 Ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre