Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
25. nov 2013

@zuzkagal aha, no tak fajn. drzim palceky

leonie777
25. nov 2013

@majkulik obdivujem kazdu ktora do toho idete s takym odhodlanim 🙂 toto bol nas prvy a verim, ze aj posledny pokus ... pojdeme este na ket a potom to nechame na prirodu ... za tie nervicky mi to nestoji 🙂 nie zeby som nebola bojovnik aj optimista, ale proti prirode nemam chut bojovat 🙂 takze sa stretavame na KET? kedy ho vlastne po tomto ivf mozeme absolvovat? idem zajtra uzavriet do GF vysledok negativny a dohodnem sa na dalsom postupe ...

elisabethwoodville
25. nov 2013

@kitikat som rada ze si sem napisala tieto slova. dnes som sa dozvedela negativnu spravu po druhom IUI, zvazovali sme dalsiu, ale nie som uz najmladsia a ideme do IVF. musela si absolvovat laparoskopiu?

elisabethwoodville
25. nov 2013

ahoj kočky, mam za sebou dalsiu neuspesnu IUI. takze ma caka IVF. 😉

kitikat
25. nov 2013

Je mi to velmi luto :(. Na tvojom mieste by som tiez isla teraz uz na IVF. Musela som absolvovat vsetky vysetrenia, aj laparoskopiu, ale neboj, nie je to nic hrozne. Kludne sa pytaj ak mas otazky, rada ti pomozem @elisabethwoodville

elisabethwoodville
25. nov 2013

@kitikat ano, rada by som sa opytala, ale snad to bude lepsie cez sukromne spravy? ako ti napisem sukromne, neviem ako to tu funguje?

tyli
25. nov 2013

@adulka1979 každá z nás má iný problém, ináč reaguje. nedaj sa ovplyvniť tým, čo čítaš. pozitívne myslenie je 50% úspechu. musíš tomu veriť a tešiť sa. veľmi ti držím palce. 😉

majkulik
25. nov 2013

@leonie777 erin mi pisala, ze ked odoznie tento menzes, tak na dalsi sa nasadzuju lieky. ALE! idu vianoce a sviatky, tak asi nas prelozia este o jeden menzes. buduci utorok idem na kontrolu, budem mudrejsia!!!!

majkulik
25. nov 2013

jeeej dakujem za srdiecko

leonie777
25. nov 2013

@majkulik srdiecka som porozdavala, nech urobia radost 🙂 hm ... takze asi nas nechaju na januar, aj ked uvazujem, ci to neodlozit az na marec 🙂 strategia nepusti a bol by vianocny darcek 🙂

sarah00
25. nov 2013

@elisabethwoodville ahoj, je mi ľúto, že IUI nevyšlo. Robili ti ho v GF? a neurobili ti predtým laparoskopiu, alebo aspoň priechodnosť vajcovodov? lebo ak sa vajíčko nemá ako dostať k sperimii, tak je zbytočné robiť IUI. ale držím palce pri IVF.
@majkulik, aj ja som stále taký optimista, ja stále verím, že raz budem mamou a toto sú všetko len prostriedky, ktorými sa k tomu môžem dopracovať, ale verím, že to raz bude. držím ti veľmi palce, aby KET bol pozitívny. hlavne to už nebude také zdlhavé 😉
@leonie777 hlavu hore a šup na KET 🙂 bude to dobré, uvidíš 🙂

@macka23 @lesik som práve volala kvôli výsledkom a zvyšujú mi puregon opäť na 150 a kontrola vo štvrtok. vy ste ako dopadli? dnes tam bolo strašne veľa ľudí.

sarah00
25. nov 2013

a pýtala som sa na ten menopur, tak môže sa pichať aj do svalu 🙂

leonie777
25. nov 2013

@sarah00 silno tomu ver, zelam ti aby si bola na tej spravnej pozitivnej vlne 🙂 menopur som pichala do brucha tiez, neviem o tom, ze sa ma do svalu ... v tom neporadim ...

kitikat
25. nov 2013

@elisabethwoodville ja som tu tiez nova, ale myslim, ze ked kliknes na tu obalku pod spravou, tak to ide do posty 🙂

elisabethwoodville
25. nov 2013

@sarah00 ano, v GF. na laparoskopiu pojdem az teraz...

maci321
25. nov 2013

ahojte baby, sledujem tuto stranku odkedy som zacala so stimulkou /16.10/ .vsetkym vam drzim palce a prezivam to spolu s vami, a urcite sa s niekrorymi z vas stretavam na chodbach gf. je to nase prve ivf a inu sancu ako icsi sme ani nemali /velmi, velmi zly spermiogram/. uz som zufala z tych negativnych vysledkov, tak dufam ze pretrhnem tu snuru neuspechov. dnes som 10. den po et a krv bola pozitiva,hcg 280, stvrtok idem znova tak dufam ze to bude dvojnasobok , hrozne moc vam vsetkym drzim palce 🙂

sarah00
25. nov 2013

@leonie777 ďakujem. za ten menopur som sa pýtala sestričky v GF a teda mi potvrdila, že sa môže aj do svalu, aby som nemusela všetko do brucha.

adulka1979
25. nov 2013

@maci321 Ahoj, super gratulujem, a nech všetko dopadne dobre. 🙂 Mala si aj nejaké príznaky toho, že to vyšlo? Testovala si? Alebo si si počkala na výsledky krvi? Upokoj ma trošku prosím.... ja idem na krv 29.11. a neviem, či mám testovať, alebo radšej nie....

maci321
25. nov 2013

@adulka1979 dakujem, a k tym priznakom , asi na 7 den po et take mierne bolesti brucha ako pred ms trvali asi 2 dni a tiez odvtedy citim prsia inak nic, na 8 den /sobota ked muz nebol doma / som robila test a bol tam slabucky duch , to je vsetko inak ziadne znamky tehu, neboj drzim palce, ja som bola celkom v klude len dnes ako som mala volat na vysledky asi hodinu pred tym ani krvi by sa mi nedorezal, bleda ako stena a triasli sa mi ruky preslo to az po pol hodke ako mi sestricka povedala vysledok, drz sa

adulka1979
25. nov 2013

@maci321 Ďakujem.

guginenka
25. nov 2013

Ahojte dievčatá, ja som dnes z GF prišla s mikulášskym balíčkom 😀 z dolnej lekárne. 😵 dostala som protokol a tolko informacii, ze sestricka podla mojho vyrazu tvare usudila, ze bude vhodne este raz zavolat. 😕
Chcem sa vas spytat, brali ste niektora tri-regol antikoncepciu? a to pero na puregon este dostanem ci ako? lebo nikde medzi tymi ampulkami som ho nenasla. 😨

gelinka75
25. nov 2013

@guginenka ja som brala triregol, preco?

guginenka
25. nov 2013

@gelinka75-pocas stimulacie? ja len na potvrdenie, berie sa na 2 DC.

gelinka75
25. nov 2013

@guginenka to vazne? nie je to omyl? ja som brala mesiac do zaciatku stimulacie..potom uz nie

guginenka
25. nov 2013

@gelinka75 - ja som to myslela tak ako si to pisala ty. ja som to zle napisala. mesiac pred stimulaciou - ja som to uz zahrnula do stimulacie 😕 a zacinala si to brat 2DC?

gelinka75
25. nov 2013

@guginenka ja som brala do 25DC a potom hned som davala diphereline, nabiehala som vtedy z viacmesacnej antiky tak mne to nevychadzalo od 1DC

janan82
25. nov 2013

@guginenka Pero puregon Ti požičajú dodatočne. To až keď tam prídeš, aby Ti ukázali, ako sa to tam dáva a ako sa to pichá a odchádzaš odtiaľ s Perom, ktoré im na záver musíš vrátiť.

guginenka
25. nov 2013

@gelinka75 , @janan82 - dakujem. ja mam z toho hlavu v smutku. 😕 stratila som sa po troch vetach pana doktora. pri prvom IVF to bolo uplne ine (pred štyrmi rokmi v inom centre). vobec nepodavali tolko informacii, pichala som si dva lieky a bolo. teraz si v chladnickovych dverach namiesto sampanskeho chladim ampulky 😀 mnamka 😉

macka23
25. nov 2013

@sarah00 ja ostavam diph, puregon 50 a menopur 75. Kontrloa vo stvrtok.

janan82
25. nov 2013

@guginenka Aj my keď sme tam sedeli a vyhrkli na nás všetky informácie, tak sme sa asi tak divne zatvárili, že dr. Stenová, že hocičo budeme potrebovať, máme zavolať, že sestričky sú veľmi dobre preškolené a že si nemám pamätať všetko, ale len to, čo potrebujem do ďalšej kontroly. Že potom mi povedia, čo ďalej a tak. Držím palčeky. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre