Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
20. dec 2013
waitiekatie
20. dec 2013

@sarah00 STRASNE, STRASNE STRASNE ti gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
a trocha tisko zavidim.. ale o tyzden napisem to istee 😎

sarah00
20. dec 2013

@waitiekatie ďakujem moc, a verím, že o týždeň sa pridáš 🙂

zuzkagal
20. dec 2013

@sarah00 gratulujem moc moc moc z celeho srdiecka. Krasny vianocny darcek 🙂

kklaudia
20. dec 2013

@sarah00 veľká gratulácia!!! Teším sa s Tebou!!!

sarah00
20. dec 2013

@zuzkagal
@kklaudia Vám držím v pondelok palce 🙂

zuzi20
20. dec 2013

@sarah00 gratulujem veľmi, konečne sa to niekomu podarilo 🙂

donatela
20. dec 2013

@sarah00 fantazia!!! Gratulujem! Hned 1.ivf, super!!!! Snad si to prelomila a teraz sa to spusti s tehulkami🙂🙂

kklaudia
20. dec 2013

@sarah00 ďakujem 🙂

kklaudia
20. dec 2013

Ja už do toho pondelka ani nevydržim!!!

adulka1979
20. dec 2013

@sarah00 Gratulujeeeeeeeeeeeem .... 😀

sarah00
20. dec 2013

@adulka1979 ďakujem. prosím ťa, aké si mala vysoké HCG? pri prvom odbere?

lesik
21. dec 2013

@waitiekatie
@sarah00
@adulka1979
@kklaudia
@zuzkagal
Baby,vyslo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dalsia do zbierky 🙂 Nepytajte sa ma ake som mala HCG,ako nahle som zapocula v telefone tu spravu,tak som bola uplne v inej galaxii 🙂 🙂 🙂 V pondelok zasa odber v GinFive.Sestrickyma ubezpecili,ze bolesti ako pri menzese su uplne v norme.Tak predsa sa aj na mna stastie usmialo,po troch IUI predsa.

lesik
21. dec 2013

@mauerka Vyslo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Som v tom.V pondelok zasa na krv.Najkrajsia sprava aku som mohla dostat 🙂 .Dakujem za pozitivne rady a povzbudenie.Zelam pekne sviatky.

donatela
21. dec 2013

@lesik velka gratulka!

lesik
21. dec 2013

Panecku aj na teba som zabudla,tak teda oznamujem tuto spravu aj tym prispievatelkam,na ktorych som zabudla.Hadam mi bude odpustene.Ja som v takje euforii,ze az no 😉

lesik
21. dec 2013

@donatela Vdaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzkagal
21. dec 2013

@lesik supeeer, veelka gratulacia 🙂 strasne sa tesim ako sa to krasne rozbehlo s pozitivnymi spravami 🙂

lesik
21. dec 2013

@zuzkagal Vdaka.

sarah00
21. dec 2013

@lesik gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, aj ja idem v pondelok opäť. ja som sa zasa sptala,či v utorok mám prísť na odber a sestrička, že nie, to budeme variť kapustnicu 😀 ale prídte v pondelok 😀 😀 😀 😀 veľmi sa teším 😉

waitiekatie
21. dec 2013

@lesik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, opat veeelmi GRATULUJEM.. presne tieto spravicky som cakala.. a potrebovala.. v piatok sa pridavam do klubu.. bodka... 😀 😀

kklaudia
21. dec 2013

@lesik ja sa tak tešíííím... V pondelok hneď píšem... Ja sa k Vám chcem pridať!!!!!

vahy1
21. dec 2013

@sarah00
@lesik baby gratulujem vam a tesim sa s vami🙂

rybkanz
21. dec 2013

@lesik
@sarah00 WAAAAAAAAAAAUUUUU gratulujem!!!!!!! najkrajší vianočný darček 😉

@waitiekatie
@kklaudia držím palce!!!!!

rybkanz
21. dec 2013

@donatela ďakujem za povzbudivé slová, veľmi mi pomáha, že som vás tu našla, nejak sa to všetko ľahšie zvláda keď v tom človek nie je sám.

kklaudia
21. dec 2013

Tak sa mi zdá, že v GF si začali ku koncu roka vylepšovať úspešnosť... 🙂 radosť to tu čítať !

sarah00
21. dec 2013

@vahy1
@rybkanz ďakujem baby, dúfam, že my sa v pondelok dozvieme, že HCG rastie a všetko je v poriadku a vy sa dozviete svoje prvé super hodnoty 🙂

mauerka
21. dec 2013

@lesik Tak to je ta spravna vianocna sprava! Super 🙂

donatela
21. dec 2013

Dievcata. Neodolala som, dnes rano som testovala. 11 den po Ket, vkladali nam dve 2-dnove E. Ja myskim, ze je to tam. Co myslite?
Ale mam strach, lebo som dostala hnisavu anginu a teplotujem... Snad to babulko/babuliatka zvladnu spolu so mnou🙂 Drzte palce?

donatela
21. dec 2013

Dievcata. Neodolala som, dnes rano som testovala. 11 den po Ket, vkladali nam dve 2-dnove E. Ja myslim, ze je to tam. Co myslite vy?
Ale mam strach, lebo som dostala hnisavu anginu a teplotujem... Snad to babulko/babuliatka zvladnu spolu so mnou🙂 Drzte palce?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre