Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
22. jan 2014

@bobulab jupiii gratulujem, tesiiim. davaj pozor na vas 😀

majkulik
22. jan 2014

@leonie777 nie, skusim zajtra rano, teda ak si spomeniem. ale ako to tak vidim, tak v piatok, ked pôjdeme na koncert do prahy sa dovali v plnej sile. ved preco by som mala mat pekny zazitok.

adulka1979
22. jan 2014

@bobulab Gratulujeeeeeem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarah00
22. jan 2014

@bobulab moooooooooooooc gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 dievčatá, ostatné pekne nasledovať 😉

bobulab
22. jan 2014

Všetkým Vám tu krásne dakujem...:D...Nenajde sa tu niektorá, ktorá už nepotrebuje a má utrogestan?...pomožte mi pls....mam jeden a pol krabicky a to mi do ultrazvuku nevydrží ☹

zuzi20
22. jan 2014

@melinda1989 a zistila si si kedy to oni posielali do poistovne? Je mozne ze sa to tam oneskorilo. Skus teda zavolat poistovne, ci to tam maju a ako to vyzera.

melinda1989
22. jan 2014

@zuzi20 to som zabudla opýtať,ale mám v pláne im zajtra zase zavolať po tom ako zavolám do poisťovne..

zuzi20
22. jan 2014

@lorena14 no ja mam teraz druhy vklad, prvy bol ET a teraz prvy KET. Tak uvidime...
@guginenka inak baby ja neviem, co to je s tymi chlapmi... my mame ten isty problem, moj muz mal tiez hrozny spg, hormonalny profil mal ale v poriadku, je sportovec, no nechapem. Co je toto za dobu???

zuzi20
22. jan 2014

@melinda1989 tak dobre vybav 🙂

mirkaaak
22. jan 2014

@bobulab ahoj, nasla som doma este 2 krabicky utrogestanu.

zuzi20
22. jan 2014

@bobulab a to sa da ist aj k svojmu doktorovi na krv?? Ci bola si protekčná 😉

bobulab
22. jan 2014

@zuzi20 da sa to, len sa musis s nimi dohodnut....

lorena14
22. jan 2014

@zuzi20 -Veru tiež zdielam tento názor že čo je to za dobu. Moj tiež športoval neni pribratí je akurát hýbe sa a predsa.ale treba dúfať že sa nám to podarí 🙂

zuzi20
22. jan 2014

@bobulab a musi aj tvoj doktor s nimi spolupracovat? Ci mozes byt ty mediator ? 🙂

bobulab
22. jan 2014

nie...len musi bzt ochota...co som mala doktorku predtým, ochotna nebola, lebo nemienila za niekoho suplovat výkony.

zuzi20
22. jan 2014

@bobulab hmm vsak uvidim, vdaka za info

bobulab
22. jan 2014

@zuzi20 ak si z dalej, urcite odporucam, tak isto to spravila jedna baba,co bola so mnou na KET a som jej to povedala

zuzi20
22. jan 2014

@bobulab hej som z dalej, od NM, takze 100 km hore dole len kvoli krvi...ale co ja viem, co na tom moj gyndos...vsak skusim. 🙂

vodnari
23. jan 2014

@blavabla Držím palčeky....viem čo prežívaš a ako sa tešíš....je to na nezaplatenie pocit.....ešte raz držím palčeky...držkaj sa. 😉

guginenka
23. jan 2014

@zuzi20 , @lorena14 - no co vam poviem. to je ta super rychla doba. ale aspon to nie je vsetko na nas, ze len mi mame problem. my sme sa o tom rozpravali s genetikom a povedal, ze to je touto dobou kedy do seba tlacime vsetko umele. obliekame sa do umeleho a tak. jednoducho to tak je. ty chlapy su nachylnejsi, co vam poviem 😀

vahy1
23. jan 2014

@bobulab gratulujem a tesim sa s tebou

leonie777
23. jan 2014

@majkulik no ako? testovala si? tusim som nedockavejsia ako ty 🙂 mozno uz milostiva nedorazi a bolo by to skveleeee ...

leonie777
23. jan 2014

@bobulab bola som si po recept v GF v piatok a ich lekaren je zasobena utrogestanom pre pacientky GF, tak skus poziadat niekoho kto by ti to v GF vybral pripadne ... idem teraz na ket dnes som 8 dc, a ak mi utros zostane, tak ti pripadne mozem posunut, ale to uz bude pre teba asi neskoro ... gratulujem, ze vam to vyslo a tajne dufam, ze to bude uspesne aj u nas ostatnych 🙂

lorena14
23. jan 2014

@guginenka - no musím povedať že som mala velké depky keď sa nám na začiatku nedarilo bábo,zrazu som si začala všímať že všetky moje kamarátky otehotneli len ja nie, dávala som si to za vinu a bála som sa že to nezvládnem. Keď sme sa dozvedeli že manžel má problémy tak som to už brala troch inak.A teraz keď čítam vaše komentáre že aj vaši chlapi sú natom takto tak je mi ich lúto 😢 len dúfam že to bude lepšie a dosiahneme náš ciel 🙂

lorena14
23. jan 2014

@zuzi20 ahoj ako sa máš dnes? to je strašné stále sledujem či niečo nebudem cítiť no ale nič. Dnes mám 5 den vkadu tak dúfam že ich ešte mám 😅

janan82
23. jan 2014

@guginenka @zuzi20 , @lorena14
No my sme mali rovnaký problém. Nedarilo sa nám roky a keď moja švagriná oznámila prvé tehotenstvo, ešte sa to dalo, keď druhé, už som musela prekúsavať, ale keď tretie, tak mi to už bolo strašne ľúto. Potom sme šli do GF a hneď nám navrhla Dr. Stenová IVF, pretože manžel mal slabú pohyblivosť spermií a ešte aj menší počet. Dávali sme rôzne vitamíny ako Kyselinu listovú, zinok, selén a ešte kamoška mi odporučila nejaké vitamíny aj tie sme dali, ale opakovaný spermiogram bol rovnaký. Dali sme niečo zamraziť, aby v deň OPU sme mali niečo v rezerve, ak by čerstvé neboli dobré. Ale oplodňovali nás čerstvými a dnes ťaháme 7. mesiac tehotenstva. Z 2 vložených sa nám jeden drobček, bojovník uchytil. Kočky nebuďte zúfalé, treba veriť, aj keď viem, že to nie je také jednoduché.Držím palčeky.

guginenka
23. jan 2014

@bobulab - aj ja GRATULUJEM 😉 a hlavne ticho, teplo, tekutiny a pokoj 😵

lorena14
23. jan 2014

@janan82 -toto už áno gratulujem 😀

majkulik
23. jan 2014

@leonie777 nic, stale nic
netestla som sa, uvidim. ale mam ten pocit, ze pride zajtra aby mohla ist so mnou na koncert, mrcha. 😀

gretchen111
23. jan 2014

Ahojte dievcata, som tu nova, chodim uz cca rok do GF - pocas pripravy na IVF sa nam potarilo spontanne otehotniet, ale skoncilo to MA... takze sme asi (teda ja urcite, manzelovi to nie je prilis po srsti) rozhodnuti pre IVF(ja mam znizenu ovarialnu rezevu a protilatky proti zona pelucida a manzel lenivsie spermie)... Potrebovala by som ziskat nejake informacie tykajuce sa IVF a vyzera, ze ste tu takmer vsetky skusenejsie a informovanejsie nez ja... Mame za sebou vsetky mozne vysetrenia aj schvalenu ziadost. Bola som na prvej konzultacii pred ivf a bolo toho na mna nejak moc... prosim, dajte mi vediet ako ste to zvladali - najma, ako ste riesili pichanie tych vsetkych injekcii + ako to brali Vasi chlapi - ten moj totiz nie je zastancom tejto cesty, m pocit, ze je to proti prirode atd... dakujem za vsetky rady, tipy a skusenosti... samozrejme, vsetkym drzim silno palce 🙂 a tym,. ktorym to vyslo gratulujem (davate mi silu s tymto vsetkym bojovat a nevzdavat sa) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre