Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
8. jún 2009

Tak hladkaj, uvidis, testy budu v poriadku. 😉
A ja? No dnes rano som si pravila test. Negativny. Tusila som to, len mi potvrdil moje pocity. Aspon bude zajtra pripravena.
Mame 5 mrazacikov, ale neviem, ci by sme najskor nemali ist na nejaku genetiku, alebo imuno.

krakulka
8. jún 2009

Ved hovorim, ze ma Pahu vela prace 😝

sylvyka
8. jún 2009

krakul i tak ti drzim palce a dufam ze hcg tam je 😉 nejak to citim ze to musi byt pozitivne 😉

pahu
8. jún 2009

Ale nieee, teda áno, ale čítam, však som tu snáď po 2 týždňoch 😀

krakulka
8. jún 2009

baby, ani prsia mi nenarasli, skor su mensie ako normalne. ☹

mayka
8. jún 2009

slniecko davaj si utros spodom. Nebudes unavena. Kasli na pocity - laska zvitazi 😀

mayka
8. jún 2009

pahu, vitaj. Aspon ze ty na nas nekasles. 😉

sylvyka
8. jún 2009

a katarinka tu davno nebola co je s nou ?

katarinka77
autor
8. jún 2009

Ahojte! Pekný slnečný deň vám prajem 🙂 !
Sylvyka, akurát som šla niečo napísať 😉 . Telepatia 😀 ?
Mám sa fajn, začala som poctivo chodiť do posilky, je to zábava, ale aj drina, no dúfam, že na dovolenku sa už nebudem hanbiť obliecť do plaviek 😀 .
A čo Ty? Bola si už na tej genetike?

sylvyka
8. jún 2009

no tomu sa teda vravi ze brutalna telepatia 😉 ne nebola vsak by som ti napisala ze idem 😉 tak mozno koncom tyzdna uvidim podla vysledkov AFP dam ti vediet .
no a zas podla mna by si nevyzerala zle v plavkach ani teraz 😉 zober aj mna na dovolenku a pri mne budes ako modeeelka 😀

katarinka77
autor
8. jún 2009

tak dúfam, že výsledok bude dobrý 😉 !
ďakujem za kompliment 😀 , ale takto sa ja necítim vo svojej koži, myslím, že aj to kvantum liekov, čo som v poslednom čase brala, narobilo svoje. Takže kilečká musia ísť dole a potom budem pripravená zase priberať 😀 . Ale iba do bruška 😉 !
Nebola si v sobotu voliť? Moja segra bola v jednej z miestností predseníčkou.

pahu
8. jún 2009

Aj mňa zoberte na dovču 😀

Mayka, jasné že nekašlem 😵

sylvyka
8. jún 2009

nebola ☹ v sobotu sme boli na rodinnej oslave tak som nevolila ...
jasne ze budes priberat do bruska 😉 uz musis !
dnes je taky hluchy den no strasne nieco ...

katarinka77
autor
8. jún 2009

Ahoj Pahu 😉 !
No jasné, tak idem nakúpiť zopár kufrov, aby som Vás mohla pribaliť 😀 .

sylvyka
8. jún 2009

pahu ja ta zoberiem 😉 ale bude to iba u nas na balkone ☹ lebo v mojom okoli nemozem dovolenku ani spomenut ☹ kazdy ze kam sa chcem trepat

pahu
8. jún 2009

Ja kufor nepotrebujem, nosím si jeden stále so sebou 😀

sylvyka
8. jún 2009

😀

katarinka77
autor
8. jún 2009

😀 😀 to aj ja, dúfam, že s ním zabojujem 😉

sylvyka
8. jún 2009

😀 baby na mna nemate 😀

krakulka
8. jún 2009

Sylvyka, ved ty si mamina, tak mozes mat trosicku vacsi zadocek. 😀

sylvyka
8. jún 2009

ale ja ho mam stale taky vycsi 😀 ale neva mi to

katarinka77
autor
8. jún 2009

Sylvyka, najdôležitejší je vlastný pocit. Ja s tým svojím spokojná nie som, takže musím niečo robiť. 😉

sylvyka
8. jún 2009

katus vzdy je nespokojny ten kto nemusi a naopak 😀

katarinka77
autor
8. jún 2009

no ale ja tentokrát musím 😀 😀 😀

sylvyka
8. jún 2009

no dobre 😉 ale nemusis

katarinka77
autor
8. jún 2009

OK, Sylvyka 😀 !
Práve rozmýšľam, že koľko sa už poznáme... Tuším od piatej triedy, že? Čiže už 20 rokov? To číslo znie hrozne 😀 .

sylvyka
8. jún 2009

ale katus no nestras nie je to vobec hrozne skor naopak 😀 hrozne je to ze sa kopec ludi musi stretavat na takychto pokecoch nie je to spravodlive 😠

corinne
8. jún 2009

Ahojte pipiny a dobru chut 😀 Baby co vam zaberalo na nevolnosti.ja ich mam brutalne 😕 som hladna ale nedokazem do seba nic dostat.Asi poobede zavolam svojmu gynekologovi nech mi nieco napise ked nieco existuje.V CAR mi uz povedali ze sa mam vratit k svojmu gynekologovi,co ma velmi netesi ☹

katarinka77
autor
8. jún 2009

Sylvyka, nuž až na pár sa všetci asi rozutekali po svete 😒 ...
Corinne, skús homeopatiká, tie v tehotenstve neškodia. V lekárni Ti radi poradia.

mayka
8. jún 2009

corinne, skuis nejake neutzralne jedla. napr suche rohliky alebo polystyrenove chleby a tak. Ja som jedavala casto tie polystyreny s bambinkom. Toto obdobie treba len prekonat. No jo ale ja som trpela len nechutenstvom ale zle mi nebyvalo moc. Takze ja ti len toto viem poradit. Ale predavaju aj homeopatika neviem ako sa volaju ale pouzivajju sa ja na cestovanie ked je niekomu zle a tak. bv lekarni ti povedia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre