Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
13. feb 2014

@mirka135 ani nahodou ironia, ved si pisala ze mas 18 ks mrazenych a to je podla mna strasne vela, vobec som to nemyslela v zlom 🙂

mirka135
13. feb 2014

@leonie777 je to dost bo som ich strasne vela aj mala ale som zato vdacna ze nemusim stimulovat odznova ...

leonie777
13. feb 2014

@mirka135 urcite ano, mozes mat vela pokusov a drzim ti palce 😉

mirka135
13. feb 2014

@leonie777 mne bude stacit iba jeden a ten nech vide

blavabla
13. feb 2014

@vodnari no aka bola uroda srdenko🙂

majkulik
13. feb 2014

@leonie777 dakujem za srdiecko :-*
stale dako verim v pozitivnu spravu, nemozem si pomoct. Ja sa asi tiez preventivne pred krvou testnem, aby som sa vedela pripravit.
ak nemate doveru a to vsetko co si pisala v IP, tak si dajte oddych a vypni. Uvidis, co potom o par tyzdnov ci mesiacov.

@janielik87 my mame tiez zly spg. ja som v poriadku. Iscare vraj ide dole vodou, co som pocula.

majkulik
13. feb 2014

@leonie777 poslala som ti tiez na pohladenie duse

waitiekatie
13. feb 2014

@leonie777 normalne som nervozna aj za teba 🙂

majkulik
13. feb 2014

@waitiekatie no hovor mi o tom nieco, som napata ako guma na trenkach

leonie777
13. feb 2014

@majkulik
@waitiekatie ani volat sa mi tam nechce 🙂 obsadene ...

leonie777
13. feb 2014

NEGATIVNE zlaticka moje ... tak nech sa dari aspon vam 🙂

majkulik
13. feb 2014

@leonie777 ochto mi je luto . . .

mirka135
13. feb 2014

@leonie777 tak to uz je moc .... ☹ nejako je nas moc negativnych tento rok ... Nechapem je vobec nejaka zena tehotna tento rok???? Viem ako ti je ☹ mne tak bolo vcera ....

leonie777
13. feb 2014

@mirka135 napisem ti ip, uz sa sem nechcem vyjadrovat, lebo by som napisla: BABY UTEKAJTE PREC Z GF, kym je cas a mate este nejake platene pokusy

mirka135
13. feb 2014
janielik87
13. feb 2014

@leonie777 :-/ to ma mrzi ... predsalen nieco vo mne verilo, ze to vyjde

blavabla
13. feb 2014
waitiekatie
13. feb 2014

@leonie777 😕 😨 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹

sarah00
13. feb 2014

@leonie777 je mi to ľúto ☹

guginenka
13. feb 2014

@waitiekatie - pani a vy ako sa mate? 🙂

waitiekatie
13. feb 2014

@guginenka pani sa ma fyzicky lepsie, aj ked ma bachor pobolieva ako pred ms, a nie ako po nej.. 😉 a dnes som maximalne depresivna a nasrata... esteze dnes nikto nepotreboval injekciu 😀 😀 a vy ako pani??
co chystas manzelikovi na valentajna? ja rozmyslam nad kreativnou klasikou, lebo sa mi nechce ist nic kupovat a nemam cas ani priestor na to.. hmmm? 😎

guginenka
13. feb 2014

@waitiekatie - no ja sa mam celkom dobre, ta nervozita je asi vo vzduchu, ja som dnes ako cert 🙂 inak vsetko v poriadku. na valentina chystame spolocnu veceru, doma. uz som dnes na tento extra vecer nakupila a potom vinko a... 😉 😅 no a kedy mas vklad? ci este nevies... 🙂

waitiekatie
13. feb 2014

@guginenka 21. v piatok idem na sono a myslim si ze potom v pondelok alebo v utorok.. aj som si tak volno nahlasila v robote..
my ideme ohromne romanticky na rodinnu veceru so svokrovcami a svagrovcami a deckami.. a potom este na koncert.. takze ozajstny valentin bude asi az v sobotu... ja mu dam asi 2 veci.... vino a slahacku... nech si predstavuje, na co vsetko ju moze dat...
................dufam, ze nebude chciet palacinky..........................
😀 😀

adulka1979
13. feb 2014
guginenka
13. feb 2014

@waitiekatie - ejha...no ty sa blizis ku koncu 🙂 romantika a svokrovci 😒 no ale ako zena cinu to potom dozenies 😉 no ja uz mam masko nalozene, zeleninku na salat kupene uz len zajtra zamavat v praci a juchu domov 🙂

zuzi20
13. feb 2014

@leonie777 ☹ to mi je luto, preco to nikomu nevychadza? Co sa to deje?? Aj vies co dalej? Skusis este jeden Ket? (tusim mas este)

vodnari
13. feb 2014

@blavabla takže som mala 15 vajíčok...všetky napichli ale len 10 ich prežilo....4 už zmrazili a v pondelok ma čaká veľký deň.... 😉

blavabla
13. feb 2014

@vodnari jejo uz som netrpezlivo cakala🙂🙂paradicka 10 je krasne cislo aj pre nas bolo 10🙂🙂, drzim palceky na pondelok..🙂

waitiekatie
14. feb 2014

@guginenka no som zvedava ako to vecer dopadne 🙂 my sme si spravili valentina aj vcera, bez slahacky.. zastavila som sa v cukrarni, kupila dva kremese, naliala cervene a upiekla mandle... a pekny vecer za nami 😉 tak si to vecer uzite viac ako my 😀

majkulik
14. feb 2014

@vodnari som cakala, ci si v poriadku. parada, drzim palceky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre