Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dasa118
3. apr 2014

@waitiekatie dakujeeeem to som sa chcela opytat! a staci len rano? alebo naobed aj vecer mam zapit?

waitiekatie
3. apr 2014

@dasa118 len rano ho zapijas, potom uz vkladas... to ti aj sestricka bude hovorit po zakroku..a spocitaj si lieky, ci ti budu stacit do krvi, napisu ti rovno recept ak bude treba.. 😉

dasa118
3. apr 2014

@waitiekatie dakujem 🙂 to by ma nenapadlo, urcite mi nebudu stacit...akurat mi pred chvilkou volali, ze rano mam transfer. Tak som zvedava 🙂 , dufam, že sa dobre podelili, keď volali, že transfer bude.

waitiekatie
3. apr 2014

@dasa118 urcite ano... ved inak by ti ich nevkladali... neboj, vsetko bude dobre 😉

dasa118
3. apr 2014

@waitiekatie Ďakujem za povzbudenie 😉 🙂

franzziska
3. apr 2014

ahojte chcem sa spytat, ked lekari zvyknu pacientov vyšetrovat - hormonalny, spg, genetika, laparka atd - toto robia asi kazde zvlast však? cize po kazde vysetrenie sa chodi do centra jednotlivo? neda sa to naraz v jednom stretnuti?

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 ano a este stale uzivam 🙂 ale ako vravi
@waitiekatie v den transferu zapit

mirka135
3. apr 2014

@franzziska no ono niektore vysetrenia mi robili aj cez menzes niektore presne na urcity den cyklu tak neviem skus sa spytat ked tam pojdes

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 budem na teba mysliet a kolko ti budu vkladat???

dasa118
3. apr 2014

@mirka135 ďakujem , neviem to mi nepovedali. Odpočíva ich 6 🙂 a jediné čo povedali , že sa všetky delia.

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 super tak 2vlozia a 4sup naspat do mrazaciku ..to je super mne z 5PK zostali 2jedno vkladali a jedno mrazili ostatne sa prestali delit

dasa118
3. apr 2014

@mirka135 to sa môže mraziť ešte aj z týchto??? Nám už 10 sa mrazi.

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 jasne ak su kvalitne oni ti ich zamrazia :D super tes sa

dasa118
3. apr 2014

@mirka135 Tak to sa tesim, len na zajtra sa moc netesim, bo neviem ako dosiahnem ten poloplny mechur :D

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 ja ti otom mozem porozpravat 😀 moj muz ma vola "postata" bo mne treba stale na wc mala som tiez stoho strach a rozmyslala som ze ked pridem pojdem hned na wc a vzapeti vypijem 3dcl vody a za 10minut mam urcite ten mechur poloplny,alebo ze si odcvrknem proste tolko napadov...ale vobec som tak neurobila rano som zapila tabletku z minimom vody predtym ako sme doisli z domu som sla na wc cesta do GF mi trva hodinu a uz som nic nepila fakt ze nic a ked som prisla ani som si neuvedomila a zvladla som to mechur bol plny...tak mne toto pomohlo 2x

mirka135
3. apr 2014

@dasa118 a este jedna vec na vecko mi zakazali ist este pol hodku po vklade cize preto som nepila bo vklade lezis pol hodku a dalsu pol hodku este nemozes ist na wc..neboj ked som zvladla ja tak to zvladne kazdy. 😀

mirka135
3. apr 2014

@waitiekatie prosim ta. Ty si taka skusena kedy mam pocitat to uhniezdovanie ked vklad bol v pondelok?? Tych 5dni mam pocitat od pondelka ci od utorka???

zuzi20
3. apr 2014

@waitiekatie ahooooj, no to je krasny datum 🙂 aj ja som vtedy narodená 😉 držím ti palce, nech to konečne vyjde!!

dasa118
3. apr 2014

@mirka135 ja rozmyslam, ze to necham tak a dajak bulo dajak budze. Ako si pisala aj ja stale chodim na WC... Tak mozem uz len verit, ze v spravny moment to bude idealne. A ďakujem za info 🙂 ;)

waitiekatie
3. apr 2014

@mirka135 kedze si nemala PK, v den vkladu boli embryjka dvojdnove...uhniezduju sa 5-6 den, cize dnes a zajtra.. drzim palciaky 😉

waitiekatie
3. apr 2014

@zuzi20 dakujem, dufam, verim, ze to vyjde... zahanam tym cierne myslienky... ze to urcite nie je nahoda a musi to vyjst takto krasne nacasovane 🙂

mirka135
3. apr 2014

@waitiekatie pockaj ja myslela ze 5dni od vkladu a ono to je akoze oni ked maju 5dni??? Waaaaaa esteze ta mam 😀

waitiekatie
3. apr 2014

@mirka135 ano,oni ked maju 5 dni..vysvetlovala nam to embryologicka,preto som taka mudra 🙂

dasa118
4. apr 2014

Ahojte baby, prosim vas prave som prisla domov z transferu. Ale skoro som sa v aute pocikala, tak mi bolo treba! Myslite ze som tym nemohla ublizit?

smejlicka
4. apr 2014

ahojte..menzes mi mešká (nepravidelný), test negatívny včera robený, od včera bolesti v podbrušku aj v krížoch ako keby sa mi mala spustiť menštruácia..prsia citlivé na dotyk, zvýraznené mám žilky..

gelinka75
4. apr 2014

@dasa118 urcite nie, nemyslim, ze stuplikovanie moze nejak ublizit.. 😝 😀

gelinka75
4. apr 2014

@smejlicka a co si tym chcela povedat? 😕

mirka135
4. apr 2014

@dasa118 rano si vela pila??? Ako to prebiehalo uteba?? Vkladali ti 2? Nie nemyslim ze by to uskodilo..nedine co moze podla mna uskodit je tlacenie.teda myslim na wc tak povedala sestricka. Ze mam vsetko nechat na volnopade 🙂

mirka135
4. apr 2014

@smejlicka chces vediet ci si tehu??? Ci??? Kedy si mala posledny menzes??? Tieto priznaky mam ja pred menzesom ale zilky na prsiach tu dievcence pripisovali tehu ...co poradit bud pockaj este par dni alebo chod k lekarovy.myslim ze mi ti odpoved nedame 🙂

domeska
4. apr 2014

@dasa118 - nijako si tomu nemohla ublizit. ja som si na jednej anglickej stranke citala, ze ani ked by si isla hned na WC nic nepokazis... takze pohoda a klus 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre