Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

waitiekatie
4. apr 2014

@domeska klus tomu moc nepomoze 😀 hybaj radsej z roboty, uz sa ti aj pismenka mylia, jasny znak toho, ze treba odpocinut 😉

domeska
4. apr 2014

@waitiekatie - vsecko si musis vsimnut 😀

dasa118
4. apr 2014

@domeska
@gelinka75 no len mna skor trapi ten tlak pri cikani, bo ja neviem ako hlacit netlacit, snazila som sa nie ale mozno to prvotne uvolnenie, ze trolinku tlak bol, mozem vazne uskodit?

@mirka135 vklad bol uplne v pohode, hned to tam suchol a ukazal na monite kde to je - comu som nerozumela ale nevadi. A vkladali mi len jedno bo bolo velmi kvalitne a ze keby dali dve bola by moznost trojiciek. A v pondelok si mam volat - ze ako ostatne este aj tie by mi mali mrazit ( mala som 6 vonku, 10 uz v mrazaku)

lidus27
4. apr 2014

ahoj!aj mne vkladali len jedno kvalitne a podarilo sa ,som tehotna,v stvrtok idem konecne na ultrazvuk 😉

mirka135
4. apr 2014

@dasa118 super aj mne 1x vkladali jedno a vsetkych 5sa ti krasne deli? Neboj urcite sa podari a s tym tlakom sa netrap to je nic

@lidus27 gratulujem super

dasa118
4. apr 2014

@mirka135 ano este sa delili tak ich este dnes nechali a v pondelok mam volat.
Ja som hrozna, taka uprdnuta - som sa natiahla za jablcom a neskor ma pichlo v lavo v bruchu- sa bojim ci nejako tomu neublizim. Hrozna som! Ale tak dufam, ze vo vnutri mu je dobre a hned len tak sa neznici pri pohybe nejakom blbsom, ci?
@lidus27 ďakujem 🙂

mirka135
4. apr 2014

@dasa118 ja si myslim ze nie ze by to nemalo vadit.. Ber to tak ze ine zeny ani nevedia ze su tehu a ryluju zahradu 😀

dasa118
4. apr 2014

@mirka135 presne tak si to aj ja hovorim, vsak v nicom sa to asi teraz nelisi teraz? ci? a to pichanie asi budu len vetry bo teraz prdkam jak.... 😀 😀 😀
No o dva tyzdne bude prekvapenie. Ale citim sa dobre a hreje ma na dusi , ze mame este nieco zmrazene. Len asi by bola skoda tochto v brusku ked sa tak pekne 10X podelilo.

mirka135
4. apr 2014

@dasa118 10x super to sa uchiti aj keby cobolo 🙂

dasa118
4. apr 2014

@mirka135 Jooooj bod by si mall pravdu 🙂

dasa118
4. apr 2014

@mirka135 teda nie 10x ale desatbunkova asi , tusim povedala, že to je blastocysta

domeska
5. apr 2014

@dasa118 - urcite si tomu nemohla uskodit. aj keby si isla na wc ihned po vklade... takze klud a pokoj, hlavne,ze je v brusku. teraz sa babatkami rozpravat a tesit sa... 😉

mirka135
5. apr 2014

@dasa118 hej pochopila som 🙂

dasa118
5. apr 2014

@domeska ďakujem za povzbudenie, ano stale hladkam aj manzel a rozpravame - pozitivne myslime 🙂 . Ani si nepripustame, ze by to nevyslo a snad pozitivna energia spravi svoje 🙂

domeska
5. apr 2014

@dasa118 - urcite 😉

adkamas
5. apr 2014

Ahojte,chodime do GF,vklad som mala v pondelok 31.3. vkladali 5dnovu hatchujucu blastocystu.Dnes som neodolala a testla som-negat. Je to este skoro?dakujem za odpoved

mirka135
5. apr 2014

@adkamas jeeej aj ja som bola vtedy na vklad...hej to je este skoro az na 9-10den skus

melinda1989
5. apr 2014

Ahojte!chcela by som sa opýtať,aj vám pobolievali bradavky po transfere?

adkamas
5. apr 2014

@mirka135 diky,myslela som,ze je to skoro..ja idem 10teho -stvrtok uz na krv.tak skusim este v stredu

dasa118
5. apr 2014

Ahojte baby, chcem sa opýtať ak nedostanem syndrómm OHSS, tak sa neuchytií?

mirka135
5. apr 2014

@melinda1989 hej ale iba asi hodinu vecer odvtedy nie 🙂

mirka135
5. apr 2014

@adkamas ja myslim ze to uz by malo ukazat. A ked ti nic neukaze este nezufaj.krv je dolezita..neboj urcite sa podari..ako sa citis??

mirka135
5. apr 2014

@dasa118 nechapem otazke 🙂 OHSS sa ti moze zvýšit po uchyteni vajicka..ty mas nabeh ale ked budes vela pit tak zriedis krv a skor sa steba vyplavia hormony a OHSS ustupi.

mirka135
5. apr 2014

@waitiekatie a ty sa nam ako citis??? Zajtra cely den lezkaj a muzik nech ta obskakuje 😎

waitiekatie
5. apr 2014

@dasa118 OHSS je neziaduci ucinok stimulacie,ani ho nechci mat!! Niektorym kockam,ktore ho mali,miseli transfee odkladat,takze neznamena ze ak ho nemas sa neuchyti..skor ak by si ho mala a vkladali by ti aj tak by sa mohlo nieco pokazit..OHSS radsej nechci,len // 😉

waitiekatie
5. apr 2014

@mirka135 ja sa citim super, ziadne speci pocity,spavam poobede jak babatko,ucim ho na rezim od blastocysty 😀 obskakovat sa bude az od poobedia,som sama doma..tak si vymyslam robotu,aby som nemyslela na to,co bude..vsak vies..potom si nadavam,ze sa nesetrim a tak dookola..😀 zajtra si dam ananas a stravim den pred telkou 😉

mirka135
5. apr 2014

@waitiekatie hej hlavne ziadna praca setri sa a len lezkaj nic nerob a to iste v ponxelok moja

dasa118
6. apr 2014

@waitiekatie
@mirka135 dakujem Vam za odpovede, som o tom syndrome citala uz predtym, stale sa snazim veeela pit cca 4l ( wc je moj kamara 🙂 ) a vcera kamosku na to odviezli do nemocnici. A som citala , ze baby co to mali, tak vlastne boli tehotne... Mne sa zatial zda, ze som v pohode, ja som bola v piatok na transfere.

domeska
6. apr 2014

@adkamas - ja som si robila test na siedmy den po et vecer. vkladali nam expandovanu blastocystu. a mala som na nom velmi slabeho ducha takze podla mna je este skoro. ak si mala vklad 31.3 a uhniezdilo sa na treti den tak do bolo 3.4. a to bolo este skoro. takze pohodicka a klud, tie kolajnice tam budu... 😉 drzim palec

domeska
6. apr 2014

@waitiekatie - veduca ako travime nedelu? ja som sa dnes rozhodla upiect rozky, urobit parizsky salat, varim obedik... 😉 periem a idem zehlit. paradicka... 😉 dneska maju babule svoj den? tak im odkazujem,ze ich tu caka taka teta a tesi sa,ze s mamcou ich odrodi v slov. porodnicach. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre