Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
18. aug 2014

@misen112 ak budeš mať predlženú kultiváciu tak ti ich vložia v nedelu.

babo78
18. aug 2014

Ahojte kočky, v piatok som bola na konzultacii ohladne dalsieho vkladu. Predpisal mi lieky dal novy protokol.Bol zlaty taky optimisticky ze ked to nevyslo prvy krat ze to nic nie je , ze to vyjde teraz aj sestricka ma tak povzbudzovala. Neviem co mam urobit, moja gynekologicka mi nasla pri kontrole nejake streptokoky, takze urcite mi predpise nejake vkladacie cipky, lenze tento tyzden mam dostat menzes, cize si ich nemozem hned nasadit ale zase uz mam od prveho dna zacat uzivat tie lieky co mi predpisali v gyn five. tak neviem ci ich stihnem vybrat do vkladu, resp. ci to nevadi ked ich budem uzivat a potom pojdem na vklad, kedze su to asi nejake antibioticke cipky. Neviem co urobit.

wolfinka88
18. aug 2014

dievcata,chcem sa opytat,ci vam vsetkym davali pred vkladom diazepam a nejaky cipok?

babo78
18. aug 2014

@wolfinka88 Ahoj, ano davaju to vzdy predtym.

wolfinka88
18. aug 2014

@babo78 no to je zaujimave lebo mne to nedali ani prvy krat a mala som ist na druhy pokus a ani pred nim mi to nespomenuli,dozvedela som sa to len od jednej kocky... :(

babo78
18. aug 2014

@wolfinka88 Diazepam sa dava pred tym aby si sa ukludnila anebola v strese a cipok na vyprazdnenie.

bubbbulik
18. aug 2014

@slavomirarebecca velmy pekne dakujem tak v septembry skusime znova

motiv
18. aug 2014

@wolfinka88 nechapem sice na co ho v GF davaju, v inych car nedavaju ziadne utlmovaky pred vkladom a normalne som to prezila, vobec to neboli!

wolfinka88
18. aug 2014

@motiv no ja som bola tiez na vklade bez toho,ale pisala som si s jednou kockou a ta sa ma pytala ci mi ho davali..tak nechapem preco jednej daju,druhej nie..ci na mna len zabudli alebo co..taka som z toho nejaka vytukana :/

annamary27
18. aug 2014

@babo78 no ja by som sa najprv preliečila a ked bude kontrolný ster po liečbe o.k.,tak potom by som šla do toho.

slavomirarebecca
18. aug 2014

@bubbbulik ahoj držím palce..napíš mi ako si dopadla ale ja verím že tentoraz to vyjde určite.

annamary27
18. aug 2014

som happy za našich známich,že mali úrodný výber vajíčok,12zmrazených embryjok a 4sa pestuju v embryoskope.silno silno dúfam a verím,že k nim budúci rok priletí gyn fiv bocianik 🙂 😀

bubbbulik
18. aug 2014

@slavomirarebecca dakujeeeeeeeeeeem 🙂

motiv
19. aug 2014

@wolfinka88 hm no neviem, ja som sa v GF cudovala ked nas napchali a potom prispate zo vsetkeho sme este pred trnasferom museli utekat na recepciu zaplatit, uroven jak hovado... Ja chodim teraz do Brna a tam nic take

wolfinka88
19. aug 2014

@motiv a do ktoreho centra chodis?ja rozmyslam nad heliosom v Martine 😒

motiv
19. aug 2014

ja chodim teraz do Reprofitu v Brne

franzziska
19. aug 2014

baby aky je drabek? idek k nemu na vstupnu konzulku? ci on menovite bude sa mi věnovat len tuto 1 konzulku a potom zase iny?

lilly158
19. aug 2014

@franzziska - no nie je taky fesak , ako Harbulak 🙂 , ale je uplne v pohode. Je to taky rychlik, na nic zbytocne necaka, vsetko sa snazi urychlit, aby si bola coskoro tehotna 🙂 Ja k nemu chodim a som spokojna. I ked vlastne mi robil len vstupne testy a laparoskopiu, potom prepisal lieky na IVF a pri samotnom IVF som s nim vobec nebola. Ani pri ultrazvukoch som na neho nemala stastie.

lesik
20. aug 2014

Babulky,mam za sebou KET,v piatok idem na krv, tehotensky test som si robila a nic 😒 Mala som len jednu zmrzlinku.Uz to necham to vyssiu moc a co bude to bude...

marttina333
20. aug 2014

Ahojte prosim pred 10dnami mi pichli agolutin a mrcha nikde. Dnes som si robila test a boli tam 2ciarky. Moze to byt z tej injekcie ??? Teraz mam este aj zimnicu na ustach tak dufam ze ak som tehu tak to neublizi

annamary27
20. aug 2014

@marttina333 fííííííííííha,tak to ti neporadím,ale myslím,že ak si tehu,tak to bude v poriadku aj napriek tej injekcii.

renitr
20. aug 2014

@lesik drzim ti palce aby krv boli pozitivna 😉

diska
21. aug 2014

@marttina333 agolutin ti v pripade ,ze si tehotna urcite neublizi,je to progesteron cize ako utrogestn a tiez sa dava bezne na udrzanie tehu 😉

franzziska
21. aug 2014

kocky..idem do GF na prvu konzulku ale mam 1 centrum uz za sebou a dalsie vysetrenia...myslite ze nam zase budu odoberat SPG, HP a ine?..mam Drabeka

marttina333
21. aug 2014

@annamary27
@diska
ako viem že agolutin mi neubliži, že je to len progesteron, myslela som tu zimnicu na perach 🙂

annamary27
21. aug 2014

@marttina333 myslíš herpes?no tak to je už otázka na lekára.daj si na to 100%čajovník.

lesik
21. aug 2014

@renitr Jaaaaj dakujem,bodaj by.

lilly158
21. aug 2014

@lesik - držím zajtra palčeky 🙂 očakávame pozitívne správy. Mozem sa spytat, mala si len jedneho mrazacika a ten sa pekne rozmrazil, alebo ste ich mali viac a len jedno prezilo ? Aj mna to caka, a hrozne sa bojim, ze sa nerozmrazia. Uz su v mraze skoro 3 roky 😒

bubbbulik
21. aug 2014

@wolfinka88 mne ano

marttina333
21. aug 2014

@annamary27 opar/ herpes. Davala som si herpesin na to 3dni. Ale vraj pokial to nemas prvy krat v zivote tak by to malo byt v pohode

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre