Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lucatko1987
18. okt 2014

@annavallova my mame s mozom rozdielne skupiny, cely zivot som si myslela aj vsade v karte mam 0+ a pred laparkou mi zistili A+, robili aj kontrolnu vzorku..Ze chybicka se vloudila niekedy predtym.. Ja sombola na laparke pred vyse rokom, takze mne uz neplatilo nic..

korenka17
18. okt 2014

@lucatko1987 ano,to sa aplikuje od spodu,v balení je 30 kapsúl,ja som si dávala 8 denne do 15tt až...a ano,poslala by som ti ich 🙂

lucatko1987
18. okt 2014

@korenka17 ja uz utrogestan beriem 3x2tbl., len som nevedela ci nie su rozne velkosti baleni. Ak vsetko dobre pojde tak ho budem potrebovat este par tyzdnov takze by som mala zaujem, napises mi IP, ja s tymto posielanim nemam ziadne skusenosti.

annamary27
19. okt 2014

@lucatko1987 no najlepšie je brať utroš do 12tt a potom pomaly vysadiť.a už nemáš od neho problémy?

lucatko1987
19. okt 2014

@annamary27 vies co ked obednu davku zapijam tak je to uplne ok, ale hned ako vsetky tri vkladan, tak sa mimti vracia, ale vraj jedna nevadi vobec ked sa zapija. Boze dnes mam take tlaky v podbrusku , trichu sa aj bojim 😔 nie krce len tak intenzivne citim vajecnik

korenka17
19. okt 2014

@lucatko1987 samozrejme 🙂

lilly158
19. okt 2014

Ahojte kocky. Prosim, neviete mi povedat kolko sa musi cakat na KET po potrate ? Mala som uspesny KET, no zial len do 6tt ☹ / mala som samovolny potrat, nebola potrebna kyretaz . Chcela by som ist hned na druhy KET, ale citala som tu niekde na fore, ze Drabek povedal jednej kočke, ze musi 3 mesiace cakat. Ja by som to chcela do Vianoc stihnut. Ak ste to niektora zazili, prosim vas, robili vam hned aj nejake vysetrenia ? Alebo az po viacerych potratoch ? Dakujem za kazde info !!!

annavallova
19. okt 2014

@lucatko1987 no pekná chybička, my nevieme, lebo jeho lekár to nemá zaznačené, tak teraz sa dozvieme, mne to povedala Stenová, že to netreba, len tie základné, uvidíme, hlavne nech sa to podarí :D

lucatko1987
19. okt 2014

@annavallova drzim silno palce, ja sa neviem dockat stredy
Idem na kontrolnu krv po 15 dnoch , tak nech to hcg stuuuupa ako ma!

annavallova
19. okt 2014

@lucatko1987 aj ja ti držkám palce, neboj bude to výborné :D, ja sa toho začínam troška báť, uvidím hlavne toho pichania, ale tak zvládli iní zvládnem aj ja, ono bude to stáť zato 🙂, potom napíš ako si dopadla aleja verím, že určite výborne 🙂, hlavne si na seba dávaj pozor 🙂

lucatko1987
19. okt 2014

@annavallova dakujem za podporu, neviem sa dockat 😊 inak dnes ma cely den napina, zacina to naozaj vyzerat ako tehotenstvo 😊
Tie inekcie daaas, keby aj nie, vzdy ti ich mozu pichat sestricky 😊

lucatko1987
19. okt 2014

@lilly158 ahoj, ja sa v tom sice nevyznam, ale skoro vsade citam, ze medzi stimulkamu by mali byt tri mesiace , ale pauza sa vraj rata nie od ukoncenia tt, ale od ukoncenia stimulky . Ja sa vsak naozaj v tomto nevyznam, len som to viac krat takto citala

annavallova
19. okt 2014

@lucatko1987 určite to je tehotenstvo :D, uvidím, keď nie tak aj mamka môže tá si pichá inzulín, hlavne aby vajok bolo dosť

viva13
20. okt 2014

Baby ako je to s tými novými ambulanciami,neviete? automaticky nás preradia podla bydliska,alebo sa musíme sami prejsť?

babo78
20. okt 2014

@waitiekatie
ahoj, tak ako? verim ze to dopadlo pozitivne🙂

waitiekatie
20. okt 2014

@babo78 moja, az po 14 sa volaju vysledky 😀 este vyse hodinuuuuuuuu 😀

babo78
20. okt 2014

@waitiekatie
ja budem na tom zajtra tak isto....

waitiekatie
20. okt 2014

dievcata ryyyyyyyyyyyyyychlo... HCG 17, cize MOZNO som tehotna, v piatok kontrolny odber...
ale teraz potrebujem pocut, kto ste mali taketo HCG a nebolo to stratene 🙂

ingrid0105
20. okt 2014

@waitiekatie skus tejto babenke napisat mala nizku hodnotu, a bola aj na kontrolnom aj sa zvysovalo HCG ale nakoniec to nevyslo, ale bola na vysetreniach a uz pozna pricinu, mozno som pomohla. Drzim palce aby sa HCG zvysovalo

ingrid0105
20. okt 2014

@waitiekatie hm to meno 🙂 katka17044

babo78
20. okt 2014

@wiatiekatie

superrrrr, urcite to bude pozitivne🙂

lucatko1987
20. okt 2014

Jeeeej no supeeeer 😘 len klud, pohoducka a verit ze v piatok to bude aspon 70 a viac! Ja osobnu skusenost nemam , ale urcite sa niekto najde kto ta povzbudi ..

ingrid0105
20. okt 2014

@waitiekatie a hematologiu mas spravenu? nepichas si fraxik? 🙂

waitiekatie
20. okt 2014

@ingrid0105 bola som,ale kedze som nikdy nebola tehotna a nemala som potrat,nebolo co riesit..az vtedy totiz vysetruju vsetky tie faktory a neviem co...ze to mam prist ak by bol takyto problem,ze otehotniem,ale potracam..takze nie,fraxik nepicham..

blavabla
20. okt 2014

@waitiekatie drzim moooc palceky,uz len nech pekne rastie❤️

waitiekatie
20. okt 2014

@blavabla dakujem 🙂 naordinovala som si pozitivne myslenie, manzelovi povinne bozkavanie bruska 3x denne, kludovy rezim v praci aj doma 😀 chlapci to urcite zvladnu... ziadne biochemicke tehu nebude a basta!!! moje lasky male, dam si na vas pozor <3 <3

annamary27
20. okt 2014

@waitiekatie hlavné je aby stúpalo 😉 .držím palce.

lucatko1987
20. okt 2014

@waitiekatie to si pekne napisala 😘👍

viva13
20. okt 2014

@waitiekatie pekné 🙂 držím palce nech hcg krásne stúúúpa 🙂

waitiekatie
21. okt 2014

@babo78 no ako, strasny pocit, co?? straaaaasne pomaly idu tie hodiny, ze? 😀
ale neboj, na dobre spravy sa dlho cakaaaa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre