Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

codynko
24. okt 2014

@lucatko1987 ale ja už pregnyl neberiem od augusta....teraz beriem estrofem a utrogestan....

codynko
24. okt 2014

@lucatko1987 máš aj také pobolievanie ako pre menzesom? ja mám a to my nejde nejak dokopy :(

lilitela
24. okt 2014

@lucatko1987 no vidis, toto je jedna z tych okolnosti, zadarilo sa na prvykrat, v podstate s nimi nemas vela skusenosti. Ja, a nielen ja, tam chodime uz roky, mame tam absolvovanych desiatky navstev v roznych rocnych obdobiach a za roznych okolnosti. Vzhladom na nase neuspechy sme asi aj neodbytnejsie ako zeny, ktore idu prvykrat a v podstate nic o reprodukcii nevedia. Tak to bolo aj u mna ked som isla prvykrat. A v neposlednom rade nas mozu vnimat ako niekoho, kto im kazi statistiky.

lilitela
24. okt 2014

@codynko gratulujem, to by ti mohla byt odmena za taky zazitok.

lucatko1987
24. okt 2014

@lilitela to ze toto bolo moje prve ET neznamena , ze sa v nicom nevyznám, alebo, ze som do centra chodila dva mesiace ani to , ci je to moje prve centrum.....
o dieta sme sa snazili 7 rokov a presla som si vselicim, toto nie je moje prve tehotenstvo, ale verim, ze teraz to uz vyjde!!!!! prepac , ak som sa dovolila vyjadrit k niecomu na co podla teba nie som fundovana, napisala som svoj nazor..
to ze sme isli na ET az teraz , bolo z urcitych dovodov..
Co je naozaj hlavne a dolezite je aby ten test @codynko bol ozaj pozitivny..tak hladkat brusko a mylsiet pozitivne 🙂
aj mna tak bolelo dva dni prd tym ako mala dosjt mrcha podbrusko, ze uz som sa lucila z tehu, aj nalady, prsia, krize, vsetko nasvedcovalo tomu,ze to bude mrcha, ale som rada , ze som to nevzdala a ze neprisla 🙂 drzim moc palceky aby sa podarilo..

waitiekatie
24. okt 2014

dievcata, takze klesa to... 9,26... ale lieky mam brat dalej... v utorok dalsia krv... chlapci vymyslaju...
budem sa sznazit mysliet pozitivne, ale moc mi to teraz nejde....

lilitela
24. okt 2014

@lucatko1987 Nemyslim si, ze som napisala nieco, preco by si sa mala urazit. Myslela som to vseobecne, spravidla to je tak. Ako priklad som uviedla seba. Ako dlho chodis do GF?

lucatko1987
24. okt 2014

@lilitela pozri sa je to jedno, ja nechapem co som take zle napisala, ked si zo mna musela spravit neskusenu kravu, ale nemozes niekoho sudit, ked si nezila jeho zivot. Do GF chodim len rok a konecne som spokojna, s pristupom, pred tym som skoro dva roky chodila na antolsku s kt uz nechcem mat nic spolocne, (mam na to naozaj padny dovod kedze kv nim mam dvoje narodeniny) a skoro tri roky som chodila do zahranicia, v jednom z centier mi tam robila znama, ked odisla, nestihali sme to financne. Viac sa k tomu nechcem vyjadrovat, nikdy som to tu s nikym nerozoberala, je mi smutno ked na to spominam a som naozaj stastna, ze je to za mnou, ze som v Gf a konecne sme mohli ist na ivf a hlavne, ze to vyslo.

franzziska
24. okt 2014

ahojte kočky..ja nic nove nemam zial...ale dnes nemam dobry den...opat ma nieco dost sklamalo...myslim cele toto dohromady ☹

annamary27
24. okt 2014

@waitiekatie držím moc palčeky na utorok.tfuj-tfuj.

waitiekatie
24. okt 2014

@annamary27 dakujem 😉

blavabla
25. okt 2014

@waitiekatie držkajte sa...

waitiekatie
25. okt 2014

@blavabla dakujem... to dieta sa so mnou hra... cely tato.. aj ten ma na zaciatku vzdy nastve a potom zehli 😀

ingrid0105
25. okt 2014

@codynko mozno to trapenie stalo za to a budes tehulka

lilitela
25. okt 2014

@lucatko1987 Prosim ta, zrelaxuj a uzivaj si tehotenstvo, ok? 😉

megan5
26. okt 2014

Ahojte dievcata,tak dnes si mam zacat davat estrofen.vobec sa mi do toho nechce,nemam dobry pocit z tychto liekov,ale tak musim ☹ .dufam,ze neuskodia.zelam pekny dnik vsetkym

franzziska
26. okt 2014

@lucatko1987 nevsimaj si zle reci lebo to je NIČ - len slova neznámého člověka, co pre teba nemusia nic znamenat... 😉 😉 😉 😉

lucatko1987
26. okt 2014

@franzziska 😀 😉 veru

codynko
27. okt 2014

Holky, myslíte si, že estrofem + utrogestan môžu nejak ovplyvniť hcg, že tehotenský test je pozitívny, aj napriek tomu, že tehotná nie som??

waitiekatie
27. okt 2014

@codynko nemyslim... jedno je estrogen, druhe progesteron a tehotenske testy vychytavaju HCG (choriogonadotropny hormon)... takze ak su tam //, skor si tehotna.. jedide pregnyl je cisty HCG.. aj ked, ja velmi testom neverim, radsej krvi... 😉

ingrid0105
27. okt 2014

@codynko urcite nie 🙂 proste si fakt tehotna 😀

codynko
27. okt 2014

@ingrid0105 kiež by si mala pravdu, nič viac si neprajem...

codynko
27. okt 2014

@waitiekatie No veď ani ja moc testom neverím, ale do piatku ešte dlhá chvíľa a včera ma jedna známa trošku zmiatla, že pozitívne to môže byť aj z tých liekov...

ingrid0105
27. okt 2014

@codynko kedy ides na krv? budes este testovat?

codynko
27. okt 2014

@ingrid0105 Na krv idem v piatok a skúsim si ešte zajtra jeden urobiť....

ingrid0105
27. okt 2014

@codynko tak ti budem siiiiilno drzat palce 🙂 🙂 🙂

codynko
27. okt 2014

@ingrid0105 dakujem...

sasa1983
27. okt 2014

Kočky, mám v chladničke gro balenia PROFERTILu, 129tbl., exp.04/2015. Výborná cena, navrhnite si ju. A mám ešte 2 balenia Utrogestanu, exp. 10/2016 a 1 balenie Estrimaxu 09/2016 a dačo málo z Duphastonu. Cez IP: Ďakujem.

jenns
27. okt 2014

Ahojte.. mozem sa sem votriet, k pipinam;)?
zajtra idem prvy-krat do Gyn-Fiv.. som zveda, co sa dozviem, co este neviem..
jedno dieta mame, otehotnela som takmer na prvy sup a teraz sa snazime o druhe aaaa uz vyse roka neuspesne :(

lucatko1987
27. okt 2014

@jenns vitaj 😊verim, ze to bude pre teba dobra skusenost a uz aj vies ku komu ides?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre