Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
3. nov 2014

@codynko gratulujem tiez som sa takto pred 2 rokmi tesila z HCG 3000 ale o takejto dobe mi robili vtedy vklad a mam dvojicky po ET hned na prvy sup to chvalabozku vyslo!!! tak prajem krasne tehulkovanie a hlavne bezproblemove nech to dotiahnes uspesne do konca!!! ci to budu dve alebo jedno nech ste len v poriadku!!!

pancuska
3. nov 2014

Ahojte dievcata!!! uz som tu dlho nebola a ani nepisala a tak ani neviem kolko nas tu uz je..... ALE potrebovala by som vediet, ci niektora z vas nechodi do GF do Nitry???? potrebovala by som vediet nejake info ze ako to tam chodi a tak...... dakujeeeem a pekny den vam prajem 😉

scheflera
3. nov 2014

@pancuska pozri si hlavnú stránku ginfiv,ale sa mi marí,že tam robia ambulantné veci ako vyšetrenia,spg,sono,a také,a laboratorne techniky,punkciu,vklady,mrazenie robia v blave,tam majú labák.

scheflera
3. nov 2014

nájde sa tu niekto,kto má skúsenosť s darovanými vajíčkami?

zuzana75
3. nov 2014

ahojte, ani neviem povedat , ako sa citim.. dnes som bola po 14 dnoch KET na krv a vysledkom je 0... ☹
sestricka mi povedala, ze mozem hned ist na dalsi pokus ked sa citim na to,mame zamrazene este jedno embryjko.. ale akosi od marca mame za sebou uz 3 pokus a negativny, tak neviem, ci by som nemala urobit pauzu... ake mate vy skusenosti..prosim poradte mi.. dakujem a vsetkym vam drzim palceky...nech dopadnete pozitivne...

pancuska
3. nov 2014

@scheflera dakujeeeem lebo som to tam nevedela najst.....a nedari sa teda ani jedno vyjicko??? a ak sa mozem opytat aky je problem ?

dadkasuh
3. nov 2014

@zuzana75 Ahoj tak ja som na tom velmi podobne. Dnes tiez po 2 KET vysledok negativny. Akurat tych embryjok mame este dost. Ja som sa rozhodla, ze teraz absolvujem jeden pokus, a ak by to ani potom nevyslo tak si dame cez vianoce pauzu ( aspon mesiac, dva).

lucatko1987
3. nov 2014

@waitiekatie
@annamary27 jooj na brusku mam uz "vydratu" cesticku z hladkania uz som aj videla tu nasu bublinku 😊 ved nestrsujem len je to polovica tak som nevedela, ze ci je to ok 😊

zuzana75
3. nov 2014

@dadkasuh no aj my dame posledny auvidime, ci pojdeme do noveho pokusu v novom roku, kedze uz mam dost rokov..tak sibudeme drzat palceky..

waitiekatie
3. nov 2014

@zuzana75
@dadkasuh
Zoberiete ma do trojky? 😉 len ja musim na dalsiu stimulku 😖
2015 bude nas 😎

zuzana75
3. nov 2014

@waitiekatie jasne,,, mozno aj ja pojdem na poslednu moju stimulaciu.. este raz vyskusam posledne zamrazene embryjko a uvidim, ako sa rozhodnem... roky nepustia.. ale vola bude asi silnejsia
tak sa tesme na 2015

aqva
3. nov 2014

Baby potrebujem poradiť, som veľmi smutná.Dnes som 8 deň po vklade a poobede ma začalo pobolievať brucho ako pred menzesom.Nekrvácam,ále keď idem na wc,tak papier zostáva ružový.Dávala som si vložiť 3 embryjká.Teraz neviem či je to uhniezďovanie alebo mi začínajú odchadzať.Na krv idem až v stredu.Utrogestan som namiesto vloženia radšej užila.

scheflera
3. nov 2014

@pancuska moje vaječníky už neprodukujú.najprv bol zly hormonálny profil 2krát a na IVF sa to potvrdilo-ani jedno vajko. tak sme šli do darovaných.konzultovali sme všetko, ako to bude prebiehať,zosúladenie cyklu a ICSI,PK... až jedného dna,nemohli sa mi dovolať,spala som po nočnej,zdvihol to manžel,a že majú 6vajok od mladej darkyne,či možu oplodniť.on súhlasil,keby zdvihnem ja,nikdy by som nesúhlasila.na druhy den boli 4embryjka zamrazené a hotovo!!!!no fakt neviem,čo si mám o tom myslieť!!!!neni toto podvod?a na konzultáciu som sa tešila,ale obarili ma hned otázkou,či idem platiť.keby sa aspon zmienili popredu po telefone,vej ja bežne nenosím tisícky v penaženke a to sa bavíme v eurách.alebo to blave takto nosia po ulici?som šokovaná z tohoto ich prístupu!!!!

pancuska
3. nov 2014

@scheflera ono prave mi jedna baba vcera pisala (uz si velmi dlho spolu piseme) ze jej v Brne urobili presne to iste co tebe....takze vsetko je aj o peniazoch!! ono keby clovek mohol mat deticky bez pomoci inych ktori na tom doslova len zarabaju ....ale neviem co je to za dobu!!? ja ked som deti este nemala tiez sme sa tak s manzelom rozpravali ze co by sme urobili keby nebudem mat ziadne vajicka na oplodnenie a zhodli sme sa ze by sme asi nakoniec tu darkynu riskli ved aspon nieco by tam bolo s manzela aspon....ale na stastie som mala vajicok dost a tak nam zostalo este 10 zmrazenych embryii ...uz 2 roky su zmrazene a neviem co dalej ci nechat ci nie....uz aj vek mi rastie a tak ako som pisala aj deti cosi stoja v nasom pripade....
Manzel asi velmi tuzi po dietatku ale myslim si ze ked ho uz budes nosit pod srdieckom, a citit jeho pohyby a vidiet brusko ako rastie budes sa citit krasne ....a to ze ho prijmes za svoje ,za to sa ti urcite raz pekne odvdaci....
No viem ze mne sa to lahko hovori .....a co sa tyka toho ich pristupu,radsej som to brala tak ze nech si splnia to co maju a dovidenia.....lebo tiez sa nam to stalo ze sme prisli a hned pytala na recepcii peniaze....

pancuska
3. nov 2014

@aqva MOJ nazor!!! nemusis byt smutna-vyskusaj si urobit test!! ja som na 7 den po vklade tiez zacala spinit a tiez som mala take bolesti a tiez som sa lakla a bola som smutna,no urobila som si test a bol tam duch ked som urobila na 10den boli tam kolajnice ako vysite ....len ja som bola po ET neviem ci si mala KET alebo ET...ja si myslim ze sa mozes po tichucky tesit 😉 a mozno budu aj trojicky 😉

scheflera
3. nov 2014

@pancuska keby som bola na tvojom mieste,asi by som ich tam nechala a platila,pretože nikdy nevieš čo sa ti v živote môže stať,čím nechcem privolávať zlo,alebo znovu zatúžiš po dieťatku s odstupom rokov a sa prirodzene nemusí dariť.

pancuska
3. nov 2014

@scheflera veru mas pravdu!!! ono prirodzene sa uz nikdy nezadari ....nemam ani jeden vajcovod...aj ked moj muz tvrdi ze on tomu neveri ale ja citim ze mi "tam" nieco chyba....tiez je to tazke rozhodovanie lebo dvojicky daju zabrat aj financne aj fyzicky a tak este tento rok zaplatime ....a uvidim ako sa budeme na to citit...a zasa je mozne ze to uz moje telo nemusi tak rychlo prijat....

scheflera
3. nov 2014

@pancuska to je pravda,dvojičky sú isto na palicu,zaberák,ale aj tak si šťastná žena, ked ti to vyšlo na prvý šup.mne zostáva dúfať,že budem mať šťastie na ten KET.neviem, aká je úspešnosť,od čoho všetkého to závisí,ale myslím si,že ked prežijú mrazenie a rozmrazenie,tak to dudú bojovníci.

pancuska
3. nov 2014

@scheflera mne vkladali blastocysty teda ak si dobre pamatam lebo uz su to 2 roky.....strasne to rychlo uteka ani by som neverila ze ako dopadnem.....treba byt psychicky ok....inak ja som po vklade struhala jablcko a mrkvu s citronom ako zerava lebo mne to poradila kamoska co bola tiez po IVF a vyslo jej to na prvy sup....tak mozno aj to pomohlo....a pila som pred a aj pocas stimulky gynastan caj tak mozno aj to.....lebo ako robila som vsetko ako kazda co velmi tuzi po babatku a ked si spomeniem ako som mala nohy hore len a lezala v aute celu cestu domov po vklade ....tak si niekto musel mysliet....a tu bylinkarku z Vrboveho si neskusala?

annamary27
4. nov 2014

@lucatko1987 ale ty si mala polovičku z tej mojej aj na 10ti den,takže je to o.k.,každému sa to znásobilo o kolko malo 🙂)))))))))))

aqva
4. nov 2014

@pancuska dnes ráno som si robila test a je tam veľmi,ále veľmi slabunka druhá čiarka.Som po ET. Však stredu už idem na krv...dúfam,že aspoň jedno zostalo...to budú zase nervy čakať až na poobedne výsledky...ďakujem za povzbudenie 🙂

franzziska
4. nov 2014

ahojte zajtra idem na dalsiu konzulku, tak drzte palce nech mi Stenova povie dobre spravy

ingrid0105
4. nov 2014

@franzziska drzime a nedaj sa 🙂

codynko
4. nov 2014

drz sa a daj urcite vediet!

pancuska
4. nov 2014

@aqva tak teraz velmi oddychuj a vyskusaj to jablko,mrkva,citron aspon raz za den....papat .... tak ak bola slabunka tak je to tam!!!! a v stredu sa to uz len potvrdi....ja som mala pri dvojickach na 10den (sa chodi na krv???) sa uz nepamatam tak som mala HCG 600 ....tak drzim palce nech mas aspon taku radost ako mam ja 😉 😉 😉 😉

maru333
5. nov 2014

Ahojte. dnes som 6 den po ET a uz 3 den mam raz slaby ruzovkasty vytok a raz hnedy. prosim poradte mi ak ste sa uz s takymto stretli. dakujem pekne

viva13
5. nov 2014

@maru333 ahoj, to može byť uhniezdovanie 😉

scheflera
5. nov 2014

@pancuska o tej bylinkárke viem, ale si myslím, že ked raz nemám vajká, tak sa nedá nič robiť.len myslieť pozitívne,po vklade piť vela vody,papať čili papričky,budem aj to,čo radíš ty,aj ananás,a hladkať bruško.mám šťastie,že jednu dcéru mám,má 16 rokov,ja mám 37. najprv som nechcela dalšie deti z viacerych dôvodov,len posledné asi 4roky sme si nejak povedali,že fakticky jedno je málo.ja viem,blbé,že tak neskoro.mne všetko nejak dlhšie trvá,som nerozhodná.maternicu mám v poriadku,prednison beriem do vkladu 8 týždnov,a ked sa raz už ujalo,mohlo by sa zasa.V AUTE SI LEžALA?Tiež som na to myslela.Neb8la si sa že v8s stopnú policajti?Aj ja si lahnem NA drzáka,ved ide o život.

pancuska
5. nov 2014

@scheflera tak to si len o 3r staršia 😉 veru o čili papričkach som nepočula....vela vody to ano,to som aj ja musela a aj pocas stimulacie ....ale ja neviem prečo dosť verim bylinkam a tak som za tou tetou išla....no neviem čo pomohlo ? 😉 Veru ležala som v aute a vieš že ma to ani nenapadlo že čo by som robila keby nas zastavia policajti? 😎 a po vklade som tam tiež dlho ležala,už ma aj sestrička posielala preč ale dr.Harbulak povedal len si polešte kolko chcete tak som lehnila 😀 myslim že je všetko aj o psychike a tak ked ta je na spravnej miere bude všetko v poriadku!! a aspon budeš mať doma dobru pomocničku!!! 😉 😉 😉 ked už je dcera taka velka....

megan5
5. nov 2014

@scheflera ahoj,myslim ze aj bylinky maju nieco do seba.a zvlast ked mas problem iba s ovulaciou.mojej sesterke sa tiez podarilo vdaka bylinkam a aj dalsej jej znamej.tak drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre