Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

amy25
9. dec 2014

podla toho čo pozerám tak na testovanie vás tu čaká dosť 🙂 juj držím vám päste. Dúfam že pribudne pred vianocami čo najviac tehuliek 🙂 hned by boli krajšie sviatky.

amy25
9. dec 2014

A zvedavá som aj kolko dvojičkovských tehuliek pribudne . 🙂

scheflera
9. dec 2014

má tu niekto nejaké typy,triky ako sa správať po vklade?

amy25
9. dec 2014

@scheflera podla mna len oddychovť, nenamáhať sa, nedvíhať nič ťažké. Oddychovať, vyložiť si nohy, relaxovať, prečítať dobrú knižku, pozrieť dobrý film. 🙂 urobiť si psychickú pohodu.

ivka3901
9. dec 2014

@scheflera tak super držím palčeky mňa čaká KET asi vo februári alebo v marci a mám 2 mrazáčikov HB-1 kvality tak hádam tam bude medzi nimi náše vytúžené mimi aj ked............ 😒

ingrid0105
9. dec 2014

@ivka3901 ziadne ked ... vo februari uz budes tehula uvidis 🙂 🙂 🙂

ivka3901
9. dec 2014

@ingrid0105 jáj zlatá si moja kiežby si mala pravdu 🙂 já moc nádejí vkladám do intralipidky ani nie do prednisonu kedže som ho už mala viackrát nasadený pred ET a nič ☹ my skor pojdeme až v marci na KET ale určite budem mať iný prístup ako som mala pred ET s čerstvými embryjkami

annavallova
10. dec 2014

Ahojte dievčatká všetkým držím palce, ja som žiaľ na 8 deň po IVF začala špiniť, a na 9 krvácať, bola som do včera v nemocnici :(, chcem sa spýtať, že aký je potom postup, kedy sa môže ísť na KET, máme 8 mrazáčikov, dneska sme sa objednali na 14.1. na konzultáciu, tak som verila, že sa to podarí a nič, som s toho unavená hlavne psychicky.

candour
10. dec 2014

@annavallova to ze spinis aj krvacas nic neznamena, pockaj na testy, kamaratka mala totalne silnu menz po vklade a je tehu, drzim palce..ja tiez teraz od 8 dna krvacam po ET, dali mi duphaston hned, v pi idem na test, je vela takych prípadov, ze baby boli tehu aj ked krvacali. co sa tyka KET, Dr. mi povedal ze po 2 mesiacoch (lebo som mala ohss- 29 vajicok) ale ze ked velmi chcem da sa aj v januari, t.j, hned v dalsom cykle..

annavallova
10. dec 2014

no ja som mala hcg menej ako dva takže nič

amy25
10. dec 2014

@annavallova škoda. Normálne som som sklamaná, čakala som že sem postupne budete písať //. je mi to lúto.
Na ket môžeš ísť aj v dalšom cykli. Ja by som asi mesiac počkala a v januári/februári šla do toho. Super že máte ešte mrazáčiky.

annavallova
10. dec 2014

no aj mne to je ľúto verila som, že sa to podarí a nič, hold mi máme akosi vo všetkom smolu, uvidím ako sa budem cítiť možno pôjdeme aj neskôr, chcem sa dať dokopy hlavne po psychickej stránke. dúfam, že sa to podarí

amy25
10. dec 2014

@annavallova Toto bol kolký pokus? Po psychickej stránke sa určite treba dať dokopy a ísť na ket až ked sa na to budeš cítiť.

annavallova
10. dec 2014

@amy25 bol to prvý pokus, len ja som verila, že sa podarí, viem,že nie som prvá ani posledná ale je to ťažké, keď s toho nič neni.

amy25
10. dec 2014

@annavallova chápem ťa. Mne síce vyšlo ivf na prvý pokus, ale mám za sebou 5 rokov každomesačného sklamania.

annamary27
11. dec 2014

@annavallova to mi je ľúto,nech máte rok 2015 úspešný,držím palce 😉

annavallova
11. dec 2014

@annamary27 ďakujem, ja už tento rok nevládzem bolo toho na nás veľa samé problémy, dúfam, že sa to už konečne podarí

candour
11. dec 2014

@annavallova Držím palce a v jan urcite bude uspesne KET, len sa dobre nalad, aj ked je to narocne, chce to len trpezlivost!

annavallova
11. dec 2014

@candour Ďakujem, no teraz cez sviatky ma to zasa dostane vždy mi je ľúto keď vidím netere ako sa radujú a u nás nič ticho :(, dala by som všetko za jedno zdravé dieťatko

amy25
11. dec 2014

@annavallova ja som na tom bola minulý rok podobne. Bola som tesne po laparke, kde mi povedali že tak skoro mať bábo nebudem, potom mi segra oznámila, že sa im šuchlo. Do toho synovci, ktorý sú rovnako starý, ako by bola moja malá keby nezomrela. polku sviatkov som preplakala. Stromček sme ani nestavali. Ten sme vlastne nestavali odkedy malá zomrela. Nejak som sa nedokázala tešiť z vianoc.
Do roboty som chodila čo najdlhšie a po sviatkoch čo najskôr späť do roboty. aj na silvestra som bola v robote. Možno len preto som sa nezbláznila. Ked som šla do obchodu, vianočná atmosféra ma rozčulovala.
Nemám pre teba radu, sama som to nezvládala, asi len vyplač sa a skús sa nezblázniť z toho.

annavallova
11. dec 2014

@amy25 presne, minulý rok bola švagriná tehotná, keď mi sme sa snažili a nič potom mi to dva týždne meškalo ale nakoniec som to dostala, som revala každý mesiac, keď došla mrcha, najhoršie bolo teraz v nemocnici, že som ležala na oddelení a nad nami bola pôrodnica a bolo počuť plakať bábatka, tak som bola našťastie sama na izbe a plakala aj ja, a keď prišla jedna do nemocnice čo čaká dvojičky apovedala,že ona dve nechcela, by som jej tam najradšej jednu flákla, no ja nestrácam nádej a verím, že sa to podarí, budem bojovať už kvôli manželovi, ktorý ma nesmierne podporuje, ja už som to vzdala keď som krvácala a on sa nevzdával, a hovoril neboj to bude dobré, a teraz mi povedal ,určite sa to podarí, vieš, že nám sa nič na prvý krát nemôže podariť.

amy25
11. dec 2014

@annavallova netreba sa vzdávať, treba sa dať dokopy a ísť dalej. Raz sa to predsa musí podariť. Niektoré sa proste poriadne vytrápime,kým sa dočkáme pokladíkov.
Potom si to viacej vážime a aj užívame. A je super že ťa manžel podporuje. To je dôležité. Obaja prechádzate tým istým a nikto iný ťa pochopiť nemôže.

annavallova
12. dec 2014

@amy25 presne ako si napísala, som rada, že ho mám a stojí pri mne, no nestrácame nádej, že raz sa to už konečne podarí so šťastným koncom

amy25
14. dec 2014

@annavallova určite sa to raz podarí. Zistia prečo to nevyšlo a podarí sa to. Teraz s treba dať dokopy a ísť do toho až ked sa budeš na to cítiť.

annavallova
14. dec 2014

@amy25 tiež nás zaujíma že prečo to nevyšlo, ale radšej hneď ako keby som sa radovala a potom by sa to stalo neskôr, je to ťažké ale asi to tak malo byť, neviem, uvidím čo nám povedia, nestrácame nádej a vieru, že aj my sa raz budeme tešiť, len dúfam, že to nebude dlho trvať.Najhoršie budú zasa vianoce, ale tak poplačem si a bude dobre.

amy25
15. dec 2014

@annavallova ako dlho sa snažíte?
už máš niečo aj pokupené na vianoce?
Mne sa normálne protivý ísť do tých preplnených obchodov, kde sa všetci len strkajú a rad pri pokladniach je nekonečný. Tak to tak aj vizerá, to čo som kúpila cez internet mám, to čo nie, nemám.

candour
16. dec 2014

@annavallova Tak som dopadla rovnako..smutne sviatky..ja uz 2. krat...pricina neznama...oba razy aj v lete aj teraz menzes este pred testom krvnym, strasne ponizujuci pocit..co uz

annavallova
16. dec 2014

@candour to mi je ľúto ja som to mala tak isto, menzes som dostala presne, to je život, viem ako sa cítiš, je to ťažké, no nemôžeme strácať nádej, drž sa.

lilly158
16. dec 2014

Ahojte kočky. Prosim vas, neviete kto robi v Gyn-five v piatky rano ultrazvuk ? A kto mava v utorok sluzby - resp. kto robieva v utorky vklady ? DAKUJEM za info

annavallova
16. dec 2014

@lilly158 ahoj v piatok mi robil sono Harbulák,lebo tam bol sám a v utorok robila odber Behúňová, keď som bola tiež na sone lebo hovorila, že ide na odbery a vklady, ale určite sa striedajú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre