Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

koka231
9. nov 2015

@motycka84 aha tak teda skusim zajtra zavolat a dohodnut termin konzultacie dalsej uvidim co povedia dakujem za odpoved pomohla si mi mam im normalne do centra zavolat ze som volala do poistovne ze to mam schvalene a ci by mi vedeli dat termin vsak?

koka231
9. nov 2015

@motycka84 nooo volala som do centra a v pondelok si idem po lieky na stimulkuuuu 🙂

motycka84
9. nov 2015

@koka231 🙂 no vidíš, tak to je super. Držím palce, nech všetko prebieha OK!

koka231
9. nov 2015

@motycka84 dakujeeeem 😊😊😊

mauerka
9. nov 2015

Dievcata, ktora ste absolvovali v GF SOFT??? Mam par otazok...

luciatt
10. nov 2015

Baby prosim vas neviete ktore dni je Harbulak v Ba a ktore v Nr?

katickaaa
10. nov 2015

@luciatt v Nitre je v stredu...

luciatt
10. nov 2015

@katickaaa Dakujeeem.Nevieš či mi ho daju k telefonu?Potrebujem poradiť niečo.

katickaaa
10. nov 2015

@luciatt treba skusit to neviem,sestricka v nitre je velmi mila.

luciatt
10. nov 2015

@katickaaa super lebo v Ba je to hruza ale nie každa.človek musi natrafit.Ale dakujem ti za info ☺

zuzsat
10. nov 2015

baby potrebujem poradit. som diabeticka a zacinam brat clostylbegit ale v piatok mam ist na krv k diabetologovi. ovplyvni to vysledky??? mam sa radsej preobjednat?

misela103
18. nov 2015

Ahojte 🙂 v pondelok sme boli v GF.... žiadost vyplnená na IVf... 😎 čiže už len čakať na telefonát.... ale doktorka hovorila, že moja poisťovňa je rýchla, že tak mesiac im to zvykne trvať tak sme zvedavý 🙂

zuzsat
18. nov 2015

@misela103 drzim palce, ja idem zajtra zasa na ultrazvuk pre velkost folikul, tak som zvedava... potom nas caka prve IUI... dufam fakt ze si budeme pripijat vodou na silvestra

sabuska26
18. nov 2015

ahojte kocky
tak po zmene protokolu...to vyzera tak ze mame len 2 domynantne folikuli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

motycka84
18. nov 2015

@sabuska26 to ešte neznamená, že to nemôže vyjsť ... my sme mali veľa folikulov, veľa vajíčok, ale po ICSI ostali len dve. Jedno sa prestalo deliť a druhé putovalo do bruška, takže stále je šanca, ešte týždeň do prvej krvi. Mysli pozitívne, niekedy ani vysoké čísla neznamenajú úspech a ani nízke čísla nemusia znamenať neúspech. Aj tu na fóre sa nájdu mamičky, ktoré mali iba jeden "hit" a vyšlo im to. držím palce!

zuzsat
19. nov 2015

baby drzte mi palceky, zajtra rano idem na prvu IUI...

misela103
19. nov 2015

@zuzsat Držím palce. daj vedieť ako ste dopadli 🙂

zuzsat
19. nov 2015

@misela103 dam hned ako budem vediet vysledky asi az 4.12 teda o dva tyzdne.... bol by to skvely mikulassky darcek keby sa to podarilo

zuzsat
20. nov 2015

baby prosim vas aj vy ste po IUI mali tak silne bolesti v podvrusku ako ked mate mrchu? lezim na posteli skrcena lebo ta bolest je priserna

sabuska26
20. nov 2015

no kocky..dneska zasa vyfasovany este Gonal 2*450ky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............uz ma stoho.....zasa 140eur...toto nieje mozne uz som za lieky vyhodila vyse890eur....a moje vajecniky az teraz pochopili co vlastne od nich chceme 😖 😖 😖 neskutocne toto....

janinuska
20. nov 2015

@zuzsat Ano, absolvovala som v Gyn Five dve IUI, obidve boli neuspešne, bolo to ešte pred dvomi rokmi, bolesti v podbrušku boli pri každej IUI ako pri menzese, proste krče v podbrušku, to je normalne, do dvoch dni to ustupi. Ja si idem dat teraz porobit komplexne vyšetrenie reprodukčnej imunologie, lebo sa nedari 7 rokov a nikto nevie kde je chyba.

zuzsat
20. nov 2015

@janinuska si ma upokojila. dakujem a obaja ste mali vsetko v poriadku? spermiogram priechodnost

zuzsat
20. nov 2015

baby prosim vas spinili ste po IUI??? som vystrasena

janinuska
21. nov 2015

@zuzsat Aj špinenie po IUI je normalne, pokial nie je silne. Aj ja som mala pri obidvoch IUI slabe špinenie, je to sposobene tym katetrom, ktory ti doktor zvedie cez krček maternice, tym može porušit nejaku drobnu cievku, slabučke špinenie može trvat tak 1,5 dna, potom to ustupi. U nas je manžel uplne v poriadku, ja mam nepriechodny pravy vajcovod, ale lavy je v poriadku a to stači na normalne otehotnenie aj ked to dlhšie trva, ale 7 rokov je velmi dlho, tam je chyba niekde inde. Ja mam ešte zniženu funkciu štitnej žlazy, ličim sa, beriem euthyrox, hormony v norme a žiadny doktor nie je schopny mi povedat, či to ta štitna žlaza ovplyvnuje, alebo nie.

megan5
22. nov 2015

@janinuska ahoj.a bola si už aj na ivf?zobrali ti ten pravý vajicovod?ja mám zas nepriechodný lavý vajicovod.ale nemám so štitnou nič..

janinuska
22. nov 2015

@megan5 Ahoj, na IVF som nebola, len 2x na IUI, nechcela som ist na IVF, tak nejako vnutorne som citila, že IVF nechcem podstupit, chcem si dat porobit všetky možne vyšetrenia, ktore sa daju a keby sa dalo, liečit sa liekmi, alebo injekciami a my sa budeme s manželom snažit o dietatko normalnou cestou.

megan5
22. nov 2015

@janinuska držím palce..nám to tiež nejde už 4,5 roka..dosť na nervy..ja už mám porobené tiež kadejaké vyšetrenia.možno niekedy sa snád zadarí..ja už nečakám,pojdem v apríli na vklad..mne sa to nejako nechce uchytiť.aj tento mesiac som mala ťahanie..a neviem prečo mám ťahanie..tak držím palce,snád sa zadarí 🙂

xxxena
22. nov 2015

ahojte baby. chcem sa opýtať či tu mala niektorá z vás , že partner mal nekrozoospermiu. znamená to ,že nám hned odporučia umele oplodnenie? alebo sa budu snažiť najsôr IUI?

sabuska26
24. nov 2015

kto ide zajtra na krv a utz??

zuzsat
24. nov 2015

@sabuska26 neprovokuj... :D ja na krv az 4.12 a ten čas je neskutocny 😀 😀
drzim palce... to ides na vysetrenia pred IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre