Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leelloo
20. máj 2016

@mkatkam neplatí sa to, malo by to ist cez poisťovňu

mkatkam
20. máj 2016

@leelloo ale povedali lenze pred 2 mesiacmi🙂 a vysledky mi so sebou nedali.. Dr. sa zamerala na to,co bol problem, amh si proste vobec nepamatam. Tak, ked to bolo v tom standarde,tak dobre. Som myslela ,ze ak to nerobili,ze ci si to este dam spravit,kym cakam na genetiku. Tak nic,tak len cakam dalej..dakujem.

leelloo
20. máj 2016

@mkatkam ja tiez cakam uz len na genetiku, ty si bola par dni po mne, ak si dobre pamatam 🙂 tak snad uz to bude čoskoro

zuzsat
20. máj 2016

@leelloo na iui 2x. v pondelok idem na krv ale testy su negativne tak asi nevyslo

leelloo
20. máj 2016

@zuzsat to ma mrzi :(

zuzsat
20. máj 2016

@leelloo nevadi preto sa pytam na to ivf... akurat citam ze vo Ferticente to baby vyslo cele ivf s uhradou poistovne na 250eur... mate skusenost s tym centrom?

leelloo
20. máj 2016

@zuzsat to sa mi zda velmi malo, len lieky su urcite drahšie a tie si hradí kazdy sam. Ale to centrum nepoznam

ria294
21. máj 2016

@leelloo tak konečne , trvalo im to. A kedy to bude?

leelloo
21. máj 2016

@ria294 veru mesiac im to trvalo, ale este cakam na genetické testy, tie budu snad začiatkom juna a potom konecne začíname 🙂

miskakolacikova
21. máj 2016

@zuzsat ahoj, tekze musite absolvovat 3x iui a az potom ivf? nevies kolkokrat maximalne sa moze alebo ma absolvovat iui? tiez chodim do gf dr behunovej

ria294
21. máj 2016

@leelloo tak, aby to už bolo 🙂 a prajem ti , aby to všetko dobre dopadlo 😉 ja teraz čakám, keď príde menzes, aby som mohla íst na krv hormonálny profil......tam nám budem držať palčeky 😉 😉

zuzsat
22. máj 2016

@miskakolacikova na iui nozes chodit do konca zivota. mne sa to zdaju vuhodene peniaze pre mna kedze to uz 2.krat nevyslo

leelloo
22. máj 2016

@ria294 dakujem a drzim aj ja palce 🙂 daj vediet potom ako to dopadlo

miskakolacikova
22. máj 2016

@zuzsat dakujem za odpoved a drzim prsty v pondelok. Snad to vyjde!☺️

zuzsat
22. máj 2016

@miskakolacikova dakujem ale testy su snehobiele takze vysledok krvi uz vopred poznam 😀

miskakolacikova
22. máj 2016

@zuzsat poznam baby, ktorym testy ukazali po tyzdni a jednej dokonca po 3 tyzdnoch a babo uz je na svete. Ja sa nevzdavam pokial nie je mrcha ista😁😂

zizu244
22. máj 2016

Ahojte... potrebujem poradiť... začalo ma bolieť hrdlo ..išla som radšej ku doktorovi... samozrejme že mi nič nedal keď som mu povedala že som tehotná...povedal cajiky...po pár dňoch sa bolesť hrdla vytrácala a dnes ráno tazoba na hrudníku a hlas nikde...a teraz ma začalo bolieť na hrudníku aj to keď preglgnem čaj... a keďže musím chodiť celý týždeň do práce potrebujem byť rýchlo fit...viete mi niečo poradiť aby sa môj stav zlepšil? Ja kým nemusím tak tabletky nepapam, ale ak bude ešte horšie pôjdem zase za doktorom... nechcem aby sa niečo stalo...

janula2003
22. máj 2016

@zizu244 mne velmi pomohlo naparovanie..tym,ze som nevedela dychat, zvolila som kamilky, fakt sa mi ulavilo aj plet mi to zlepsilo 🙂 treba so najst na nete co je najlepsie na priedusky a hrdlo, pocitam, ze asi borovica...klasicke naparovanie pod uterakom

leelloo
23. máj 2016

Dnes rano mi volali z genetiky, ze maju nase vysledky a vsetko je v poriadku 🙂 🙂 🙂 takze pre vsetky, ktore cakate na vysledky, trvalo im to presne 2,5 mesiaca. Uz davno som nemala take krasne pondelnajsie rano 🙂

ria294
23. máj 2016

@leelloo teším sa s tebou 🙂

janie7
23. máj 2016

Dievcence co ste boli na HyFoSy, nemali ste potom bolestivu ovulaciu? Lebo ja brutalne a este aj trosku posunutu. Vdaka. 🙂

mkatkam
23. máj 2016

@janie7 ahoj ja hej.

folgaria22
23. máj 2016

@zuzsat akurat dnes som dostala na to centrum (Ferticent) 2 pozitivne reakcie, vraj lepsi pristup a lepsia cena. Ja to teraz tiez riesim, preto posuvam info dalej.

zuzsat
23. máj 2016

@folgaria22 to som čítala aj ja, ale že slabšia stimulácia tak neviem.... daj potom vediet .)

leelloo
23. máj 2016

@janie7 ja nic take, vsetko ako predtym

janie7
23. máj 2016

@mkatkam Ahoj a preslo ti to nasledujuci mesiac? Lebo toto absolvovat nasledujuci mesiac tak som schopna blazinca 😀

janie7
23. máj 2016

@leelloo Jaaj, tak to si stastny cloviecik. 😉 Dakujem za odpoved

hateria
23. máj 2016

@leelloo
@misela103 no baby co sa tyka schvalovania IVF, tak nie je to uplne pravda, ze sa caka len na poistovnu. Ja som mala taku "super" skusenost, ze akosi centrum poslalo nasu podpisanu ziadost "vraj" po 2tyzdnoch od podpisania ale ked som po 3 tyzdnoch volala do Dovery, tak mi povedali,ze ziadnu ziadost neeviduju a zazracne na druhy den tam ziadost uz bola a ked som ju dala stornovat, tak zase zazracnym sposobom isla predsa na schvalovanie a bola zamietnuta hned v ten den lebo vraj im chyba dokumentacia...takze asi tak je to so schvalovanim...treba volat do centra aj do poistovne, otravovat ich, lebo mam pocit, ze co si clovek nevybavi sam,tak jednoducho nema...Samotne schvalovanie trva asi chvilku ale kym k nim ziadost pride,tak... A najvacsi gol bol ked mi lekarka nasrata volala, ze co to ma znamenat, ze ci u nich koncim 🙂

baby24
23. máj 2016

@leelloo co su to testy genetiky ako sa robia??

mkatkam
23. máj 2016

@hateria ahoj to je sila... som myslela, ze je v zaujme CAR to posielat okamzite. Klasicke Slovensko...Prosim ta a preco si to stornovala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre