Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leelloo
18. jún 2016

@koalka14 po schválení od poisťovne pojdes k Dr na konzultáciu, ona ti vysvetli, od ktorého dna začneš pichat, da ti zoznam liekov a cely postup a hned dalsi cyklus mozes zacat. Mne este 2 dni pred tym ako som mala zacat volali, ci všetkému rozumiem a ci nieco nechcem, povedala som, ze pridem na prvú injekciu do GF. Ukázali mi ako pichat a uz idem sama.

xxxena
18. jún 2016

@koalka14 mme prišlo schválenie domov a v ten den mi volali aj z centra ze im prišlo schválenie. Tak ma objednali na konzultaciu k lekárovi. Prišla som tam,zase ma vysetril. Dal mi moj protokol, pekne mu vsetko vysvetlil kedy,co a kolko si budem pichat.

koalka14
18. jún 2016

@leelloo tak super, to si ma upokojila 🙂 Už som sa zľakla, že som sa zabudla popýtať na všetky tieto veci. Takže mi to bude všetko vysvetlené na ďalšej konzultácii.. Ešte nikde nič a stresujem 🙂

leelloo
18. jún 2016

@koalka14 ziadne strachy, vsetko sa dozvieš 😉

baby24
18. jún 2016

@zuzanna_sc fuuha moja ani nevies ako ma to mrzi pco mam aj ja a manzel je ok???

lucka222
18. jún 2016

@mkatkam
@baby24
Ahojte. Budem volat v pondelok. Ja ich beriem zarial dalej. Ale manzel uz nie. Takze on ma prerusenu liecbu.

baby24
18. jún 2016

@lucka222 jeeejda moj muz bral len 3 dni masticku antibiotikovu a pomoohlo no uvidis co a jako v pondelok daj vediet potom... 🙂

baby24
18. jún 2016

Babule este by som chcela vediet ako prebiehaju hyfosy uz ma chyta panika... ☹

mkatkam
19. jún 2016

@lucka222 vidim to tak,ze my baby vuac znesieme;) nam stenova dala nejake atb,ze nam obidvom bolo zle od zaludka prve dni..tak ale moj to ustal...chlapi;)

lucka222
19. jún 2016

@mkatkam Moj mava problem zo zaludkom normalne a po liekoch to bolo velmi zle. Aj zvracal. A stenova vedela ze ma zaludok problémový.

lucka222
19. jún 2016

@baby24 Nam dala antibiotika na 20 dní. z toho 10 dní 2x 1tableta a potom 10 dním 1x 1 tableta.

ffilmuska
19. jún 2016

@xxxena ahooj, chcem sa spytat, v akej si poistovni, lebo mne vraveli, ze to domov neposielaju a poslu mi to len do centra, dakujem

xxxena
19. jún 2016

@ffilmuska ahoj ja mam Union. Rozhodnutie mi prislo cca do dva a pol týždňa, potom co som to v centre podpisala.

ffilmuska
19. jún 2016

@xxxena okej, lebo ja mam vseobecnu a tvrdili, ze to pride len do centra.dakujeeeeem 🙂

baby24
19. jún 2016

@lucka222 no pani doktorka by mala urcit lieky aj podla takychto problemov a nie strielat do vzduchu bars co... ☹

xxxena
19. jún 2016

@ffilmuska rado sa stalo. ☺

janula2003
19. jún 2016

@baby24 mam doveru, schvalene za 24 hodin, dosla mi sms a mail o tom, ze bola podana ziadost a potom aj ked to bolo schvalene..este som si aj skontrolovala cez elektronicku zdr kartu a co ziadali a nasla na nete doplatky za lieky a presne tolko som aj platila...

zuzanna_sc
19. jún 2016

@baby24 Ano on má dobré výsledky,jemu nie je našťastie nič.

baby24
19. jún 2016

@zuzanna_sc fuuuha tak nechaepem kde sa stala chyba ze to nevyslo... A ak sa smiem spytat kolko mas rokov??

baby24
19. jún 2016

@janula2003 coo to tak skoro?? Ja mam union tak urcite mesiac a aka je to el zdrav.karta?? Jako v gyn five??

zuzanna_sc
19. jún 2016

@baby24 v auguste budem mať 30

janula2003
19. jún 2016

@baby24 dovera ma pre poistencov el. zdr. kartu, tusim aj vszp

sonulienka13
19. jún 2016

Ahoojte babulky 🙂 tak dnes som zacala pichal Gonal F. Chcem sa spytat,ze ktore ste mali Cetratide,ze ci ste si ho pichali doma. Robim v zdravotnictve ale je to ine pichat druheho a seba 🙂 Gonal som si pichla v pohode 🙂 ale bojim sa toho Cetratide. Dakujem za odpovede 🙂

sonulienka13
19. jún 2016

@zuzanna_sc dakujeem 🙂 tak to dufam aj ja.dnes som zacala pichat gonal.len mam silnu mrchu a mam velke bolesti ☹

sonulienka13
19. jún 2016

@leelloo drzim palceky!!!!🙂 silno.ja dnes prvy den picham.a ako to znasas?? Da sa??

zuzanna_sc
19. jún 2016

@sonulienka13 ja som si pichala gonal tiež sama ale ostatné som si dávala pichať zdravotnej sestre,po cetratide som mávala kožnú reakciu,začervenálé a opuchnuté okolo miesta vpichu,ako taký veľký štipanec od komára-keby náhodu nezlakni sa,po chvíľke to prešlo 🙂

sonulienka13
19. jún 2016

@zuzanna_sc ahooj.dakujem 🙂 a po gonale si mala aj nejake vedlajsie ucinky? Alebo v pohodke vsetko?

leelloo
19. jún 2016

@sonulienka13 zatial sa to da, zo zaciatku sa mi celkom triasli ruky pri pichani, ale uz je to lepsie 🙂 a zatial nic nepociťujem, akurat som trosku nafúknutá a malo zjem, po každom jedle mam pocit, ze prasknem 🙂

zuzanna_sc
19. jún 2016

@sonulienka13 nie po gonale nič,len ako sa postupne pridávali injekcie sa mi to trošku zhoršovalo,cetrocit a luveris mi ešte pichali,točila sa mi hlava,málo som jedla-bolo mi ťažko,ale všetko sa to dalo vydržať 🙂

sonulienka13
19. jún 2016

@zuzanna_sc mna luveris a cetratid este len caka 🙂 tak sa necham prekvapit 🙂

zuzanna_sc
19. jún 2016

@sonulienka13 držím palce 🙂 hlavne nech Vám to dobre dopadne,my sme bohužiaľ nemali to šťastie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre