Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

19lilly
10. júl 2016

@janula2003 ja som tam dosla vlani v oktobri na odporúčanie gynekologicky a akurat som bola 5 den cyklu tak mi vzali krv a z toho skontrolovali hormony, protilatky a aj hormony stitnej a potom na zaklade vysledkov ma poslali na endokrinologiu

wewika1
10. júl 2016

@janula2003 imunovital nerobi bunkovu imunitu. Ak ti mozem poradit, chod rovno do NR, tam ti spravia vsetko na jeden krat

ria294
10. júl 2016

@19lilly sem tam som aj ja dosť mimo z toho všetkého 🙂 veĺa nových vecí, veĺa vyšetrení, tak sa nám to v hlavách trošku motá 🙂 mne tiež robili prvý odber tie protilátky,kultiváciu a potom 4DC hormonálny profil AMH......
@janula2003 áno máš pravdu ,aj ja keď som mala kultiváciu negatívnu, tak teraz mi robili hyfosy (vyšlo mi to na 21DC, mávam krátky cyklus, tak som sa modlila, aby neprišiel menzes 😉 )

ria294
10. júl 2016

@wewika1 prosím ťa poradís mi kam do NR na tu imunologiu? Ďakujem

19lilly
11. júl 2016

@ria294 ja ked som bola ma konzultacii pred ivf tak som si hovorila zevsak jasne jasne yomu chapem a dosla som domov a zrazu som mala chaos :D ale nastastie uz to mam za sebou a dufam ze prvy a posledny krat 🙂

lmt
11. júl 2016

@wewika1 my sme tiež boli, urobia kompletné vyšetrenia, čakacia doba dlhá aj na výsledky ale ked človek hladá príčinu tak si počká.

wewika1
11. júl 2016

@lmt ahoj, ako sa mas? uz si testovala? 🙂

lmt
11. júl 2016

@wewika1 ahoj, zajtra idem ráno na krv, je 10.deň od vkladu, tak dúúfam že to bude dobre a budú zvýšené hodnoty hcg. Chcela som ísť až v stredu, no nemám dosť utrogestanu. Robila som si test nadránom dnes ale bol biely, ale vravím si že je asi ešte skoro, kto vie kedy sa mi bublinka zahryzla. 😉

wewika1
11. júl 2016

@lmt blastocysta by sa mala do 2dni. ja som uz na 7dpt mala krasne //, ale opat biochemicke 🙄

lmt
11. júl 2016

@wewika1 hm neviem, my sme vkladali podľa toho čo nám ukazoval embryolog na maketke 5te štádium vývoja embrya, nebolo to 100%tné. Zajtra budem múdrejšia.

wewika1
11. júl 2016

@lmt to bola blastocysta, po nej uz je stadiu len hatchovana blastocysta

lmt
11. júl 2016

@wewika1 a ako sa darí tebe?

ria294
11. júl 2016

@19lilly tak ti prajem všetko len to najlepšie , aby to vyšlo len a len v tvoj prospech, veľa štastia a daj vedieť 😉😉

ria294
11. júl 2016

@wewika1 ďakujem 😉

wewika1
11. júl 2016

@lmt je to biochemicke, prva krv bola pozitivna, test silnej, ale potom zacal slabnut, takze bohuzial, na druhu uz ani nemusim ist, uz to poznam 😠 tebe drzim palce, nech si uspesnejsia 🙂

19lilly
11. júl 2016

@ria294 dakujem 🙂 jasne ozvem sa ked budem vediet vysledok

lmt
11. júl 2016

@wewika1 to ma mrzí, je to ťažké inak, akurát mi dalšia kamaratka zostala tehotná len tak na druhy šup asi, prirodzene,,,,a ja tu vyplakavam 7 rokov a nič.

wewika1
11. júl 2016

@lmt 7rokov je uz dost dlha doba, mas moj obdiv. u nas to budu cochvila 2 🙄 a tozvie kedy to vôbec vyjde 😝

sonulienka13
11. júl 2016

Babyy ☹ na jednom duch a na druhom nic ☹ 5dnova blasta.a silne bolesti na mrchu mam ☹

wewika1
11. júl 2016

@sonulienka13 na 5dpt je to krasny duch, bolesti su ok a casom sa ukaze aj na tom druhom teste 🙂 potichucku gratulujem

sonulienka13
11. júl 2016

@wewika1 noo a to som si toho duska robila rano o piatej a nic.a cca za hodku som pozrela a bool tam 🙂este ze som sa pozrela 🙂 Dakujeeeem 🙂

janula2003
11. júl 2016

@sonulienka13 po piatich minutach uz sa test neodcitava, mas to vsade napisane, ze potom su testy falosne pozitivne/negativne...pregnyl si nemala? ten zostava v tele cca 10 dni...

wewika1
11. júl 2016

@sonulienka13 tak pokial to nebolo do 10min v casovom limite, este by som nerobila predcasne zavery. je to mamatest, podla neho som uz bola 3x tehotna, ked som nebola 😀 to su strasne hlupe testy...ale zase 5dpt este fakt nikde nemusi nic ukazat 😉

bubinko1506
11. júl 2016

@xxxena strasne rychlo to ubieha. akoby len vcera mi sestricka oznamila, ze som tehotna a na ultrazvuku sme videli dve male srdiecka. a teraz som uz vraj v 26tt. zacinam mierne panikarit, ze nestihneme vsetko nachystat, kedze sme si nechavali stale cas, ale tak teraz v juli objedname kocik, postielky s matracmi a drobnosti, co este zostali. mena mame zatial vybrane Patrik a Filip, kedze sme s dvomi chlapcami vobec neratali, tak vybrat druhe meno bol celkom dost velky boj. ale snad, ked si pojdeme o par rokov do GF po surodenca (pri nasom stasti surodencov), tak to bude dievcatko

lenockalenka
11. júl 2016

Babulky, mam pred sebou hyfosy - budem v ten deň 11.deň cyklu, chcela by som sa vas spýtať, kedy ste po tomto vyšetrení absolvovali IUI - ešte v ten mesiac alebo treba počkať na ďalší cyklus? ...samozrejme za predpokladu, že bude pri tomto vyšetrení všetko ok. Ďakujem veľmi pekne.

xxxena
11. júl 2016

@bubinko1506 presne ako keby vcera oznamili ze sme tehotné.☺neboj stihnete všetko pripraviť pre malickych. To su len tehotenske hormony co robia tu paniku. Krasne mena ste vybrali.
Tak to by bolo ake krásne ked pojdete po surodenca, ze by to boli dve dievčatká. ☺

bubinko1506
11. júl 2016

@xxxena dufam, ze to vsetko postihame - ale mam akcnu mamu a svokru, takze nakupuju aj namiesto mna, resp. mama uz nakupuje, svokra zacne po druhej letnej dovolenke. obidve od nas dostali zoznam veci, co by sme este potrebovali, tak sa realizuju 😀
ak by sa potom podarili dve dievcatka, tak by to bolo uzasne - sice tazsie, vychovat a zabezpecit styri deti, ale vobec by som neprotestovala, kebyze sa potom opät podaria dvojicky. ten isty nazor nastastie zdiela aj muz, tak uz len dufam, ze nam to financie potom dovolia, ist si naozaj po dalsie dietatko - zasoby v GF mame este dostatocne 🙂

miskab
11. júl 2016

Baby prosim vas ked pojdeme na dalsie IVF , treba znova absolvovat geneticke vysetrenie? lebo to trva najdlhsie tie vysledky ja som ich mala az za 3 mesiace :/

leelloo
11. júl 2016

@miskab nie, to sa robi iba raz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre