Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
23. júl 2009

babulka ahoj ako zvladas tieto horucavy?

ochina ahoj mici, no ty mas na kocik este taky mesiac dva cas. Tak potom mozes prist na poradenstvo. och s tou gebulou mam problem aj ja. Dnes idem k mudr a chcem sa dat vypisat lebo idem zdochnut a tak 1-2 x do tyzdna ma boli makovica.
V praci som nepouzitelna v takom teple.

Och ak ta fakt tak casto bolieva hlava tak skoc k lekarovi. Jedna kocka v novembrovkach pisala ze gyndak ju poslal k neurologovi kvoli migrenam a ten odporucil cisarak. Asi to fakt neni sranda ja som to tiez podcenovala a ani som mu to este nepovedala ale dnes to zo mna vyleze kedze chcem byt PN. 😀

mayka
23. júl 2009

slniecko pozor na slnko . Som bola vyvesat pradlo na dvore a skoro som skolabovala take je silne.
Zvlastne to znie upozornujem slniecko na slnko. hm 😀

sylvyka
23. júl 2009

zdravim som spat z poradne teda uz davno som prisla ale az teraz som sadla za komp no mame 570g hadam to staci ale kolko cm to teda neviem hihi inak je strasne teplucko neda sa zit ale tlak aj cukor mam ok tak sa tesim troska 😀
ahojko pahu 😀
mayka neni som z ba som zo sale 😉

chruminka
23. júl 2009

sylvyka super ze je vsetko v poriadku aj babatko ma vahu v pohode,nase jezibaby boli lahsie 😀 , ale to bolo v 24tt

inac vonku je fakt na skapanie som vybehla doobeda po chlebik a na ladovu kavicku,ale som nevedela dychat vonku,ale ani tu vo vnutri to nie je boh vie co a zajtra idem do BA koli cukru,este stastie ze ideme velmi skoro aspon vydrzim v buse,ale ako prezijem vecer cestu spät tak to netusim 😖

mayka veru daj sa na PN ,tieto horucavy....to si ani neviem predstavit sediet v kancliku

mayka
23. júl 2009

ahojte babulky,
hlasim tiez prichod z poradne. vseeeetko ok. vazime 450 g. A stale vyzerame ako Terezka. 😀
Ale vypisat ma Mudry nechcel lebo vraj nema dovod a nema na PN co napisat. 😠 Tak sa mozem v kancli trapit aj nadalej. Ze jedine co moze dat ma skor na matersku t.j. v 32 tt. No parada.
Ze mu chodia kontroly a ze aby som zasla za obvodno ze ta mi moze dat hociaku diagnozu ze on mi tam migrenu uviest nemoze a ani stres na pracovisku atd.

slniecko01
23. júl 2009

No Mayka to si ale zle pochodila. Tak choď tej obvoďáčke.

v SC bolo dobre bola som s mužom, segrou a jej Kubkom, trochu pofukovalo tak to nebolo také strašné. Aj som sa opalila.

mayka
23. júl 2009

slniecko no citila som sa ako blbec. Co ti budem vraviet. 😉 Jak najvacsi simulant na svete. Raz to chcem vyuzit a neda sa. Niektori su na marodke furt, nemyslim teraz tehotne ale celkovo. 😀

slniecko01
23. júl 2009

Ani ja som to nikdy nevyužívala iba raz keď som nemala hlas a to bolo na 5 dní za 8 rokov čo pracujem.
Tak som si to vynahradila až teraz. Inak viem že ani moja doki nechce vypisovať baby na PN, ale mňa asi vypisala preto že som bola na IVF. Aj si to dala do tehu knižky s ružovou. 😀

Vidíš Mayka niekoho vypíšu, niekoho nie.

mayka
23. júl 2009

Zalezi od lekara ved ja to nikomu nezazlievam a hlavne nie tehulkam. Tiez mohol na to vzat ohlad ale co uz . Ja som bola minuly rok na PN tiez po nejakych 5 rokoch. A raz to chcem zneuzit a neda sa. 😀 Mozno keby som mu dala nieco do vacku... Ale neva skocim za obvodnou snad sa bude milsie tvarit.

slniecko01
23. júl 2009

To by ťa vypísal na 100 % neboj sa.

leonie28
23. júl 2009

ahojte pipinecky ako sa mavate? 🙂
mayka,sylvinka gratulujem k ze mate s babatkami vsetko ok 🙂 😉

mayka s tymi doktormi je to hruza ved aj ja ked som bola teraz u gyndosa ze chcem pn tak skoro ma prebodol pohladom ze co od neho chcem 🙄 a ja mu vravim ze ked sa to neda tak nemusi som sa tiez citila ako simulant a potom povedal ze teda nieco urobi a dal mi ju ale hlavne ze pred tym mi vzdy hovorili lekari ze ked otehotniem tak hned budem na pn pretoze uz mam po 35 a teraz mozno som tehotna no nie? 🙂

vsetkym vam pipinky zelam krasny vecer 😅

slniecko01
23. júl 2009

Leonie mňa najprv vypísala obvodná, keď som jej povedala že sme boli na umelom tak sa ani nepýtala a hneď ma vypísala

leonie28
23. júl 2009

tak to mas dobru obvodnu ja pochybujem ze mna by obvodna vypisala ona je totiz velka poctivka a neurobila by nic aby co by sa vymykalo z priemeru
a teraz si vypisana od gyndosa?

slniecko01
23. júl 2009

áno,ale teraz v auguste pôjdem do prace

pahu
23. júl 2009

Ahoj slniecko, jasne ze viem kto si ty trdlo 😀 Super ze Vam to vyslo.. My me skusili 2 krat a zatial nic.. Prosim ta, ak by si niekedy hovorila so svokrou, ona o tom nevie, poznas ju 😀 A naco, vsak mate cas a bla bla bla.... 😀

mayka
24. júl 2009

Dobre ranko pipinky,
dnes som prvaaaaaaaaaaaaaaa. 😎

leonie tak nie som sama. ja ked som bola na IVF som isla za obvodnou ale aj som mala nadchu tak ma nechala doma lebo som jej povedala ze by som rada ostala lebo som bola na IVF a som ubolena a potrebujem klud. A ona bez problemov ma vypisala . Po tyzdni ked som isla na kontrolu sa ma este spytala ze ako sa citim a ci este nechcem ostat doma. Strasne bola zlata. A zapriala nam vsetko dobre.
Nio tak pockam ked budem trosku huhnat a pojdem sa dat vypisat aspon na 2 tyzdne.
Sakra.

leonie ale podla mna po ivf je dovod na PN ved to je zakrok . Si pod narkozou a tak. No ja si neviem predstavit chodit do prace. Prvy tyzden po OPU som prespala. Som bola hrooozne unavena.

Pahusik pampusik aspon ze ty nas prides okuknut a skontrolovat. 😀

slniecko01
24. júl 2009

Dobré ránko Pipinečky, to čo zasa bolo v noci, veď som myslela, že nám vyvalí okná.
Dnes už asi máme po kupku.

Pahu jasné že nie. Ale neboj určite sa to podarí a pozdravuj manžela, keď sem niekedy zasa prídeš 🙂
A na dovče ste boli len vy dvaja ?

slniecko01
24. júl 2009

Ty si ma predbehla Mayka ? Ale som rada 😀

mayka
24. júl 2009

bebebebebe 😀

slniecko01
24. júl 2009

Zukricek sa asi na nás hnevá, keď sem ani nechodí, už tu nebola aj 2 týždne

mayka
24. júl 2009

veru dufam ze nemaju nejake problemy zukricky male a jedna velka. 😀 Mohla by sa teda ozvat.

slniecko01
24. júl 2009

Mayka koľko stojí ten 3D UTZ v tom Hlohovci ?

mayka
24. júl 2009

cez tyzden 1000 a cez vikend 1200 Skja idem az 14.8. a objednavala som sa minuly tyzden.

slniecko01
24. júl 2009

Takže v GF je to o 500 alebo 700 viac ?

leonie28
24. júl 2009

dobre ranko dievcata ako ste sa vyspinkali ja uzasne v noci hrozna burka skoro nam okna vyvalilo musela som ich zatvarat a aby toho nebolo malo tak susedovci prisli z baru rano o 2h. a robili taky randal som myslela ze ich pozabijam 🙄
a rano ma cakalo prekvapenie na balkone spust vsetky kvietky moje zlate 😔 my vyvratilo takze vsade plno zemi no hruza 😲 som to uz upratala a to prave teraz vcera mi odisiel manzelik na sluz.cestu na 2tyz. takze som sama z mojimi bambulkami v brusku a so psikom 🙂 😉

mayka
24. júl 2009

slniecko presne tak a vraj to tam tak pekne nespravia.

leonie aj ja som rano kochliky dvihala. A tahavu ruzu mi zlomilo jeden konar aj s kvetmi. 😠
Jej aj ty mas psika? Akeho?
My mame 2 jazvecice. Asi sa v noci bali lebo sa dobijali do spalne za nami. Neuspesne. 😀
Ozaj kedy to testujes? Ako sa citis?

slniecko01
24. júl 2009

K nám niečo priletelo na dvor, nejaké plechy od niektorých susedov. Muž to ráno sprataval. My máme všetko na tom dvore. Minule jašterica, užovka a ropuchám sa unás nejako pači 😀

A tie okná ? V dolnej kúpelni som nechala otvorené okno a bola som lenivá ho ísť zavrieť, tak tam nafukalo bordel. Kvetinky mi vydržali.

leonie28
24. júl 2009

mayka testovat este nebudem mozno buduci tyzden 1krvicku mam 30.7.t.j.stvrtok tak uvidim a citim sa normalne len mam take nafuknute brusko obcas ma tam pichne asi tak ako pred mrchou 😖 a dost ma bolia vajecniky ale nie stale len obcas raz poriadne zaboli jeden potom druhy a este mam trosku citlivejsie prsia ako pred mrchou a v podbbrusku mam stale take pnutie ako tlaky tak neviem ☹

a ty si sa ako citila vtedy po ET?

a psika mam cavaliera

slniecko01
24. júl 2009

Ani ja som netestovala, ale chcela som. No bala som sa, že tam bude / čiarka. Už som bola aj v lekárni, len som zistila že tam robí jedna známa. To bolo jeden deň pred krvou, Tak som si spravila test až na druhý deň po krvičke a boli tam // čiarky.
Keď som išla na IVF akurat mi zomrela babinka v tom čase. Možno to bol osud a takto mi babulka dopriala mať mimi. Niekto odíde ☹ a niekto príde na tento svet 🙂 , tak jej zato tak v duchu aj ďakujem

leonie28
24. júl 2009

slniecko a ako si sa citila mala si nejake priznaky? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre