Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
20. sep 2009

pekne rano pipinky 🙂 rienok aj ja som nieco citala na konovi o chili, ale neviem ci sa to moze uzivat aj pocas stimulky. pipiny ozaj mozem sa normalne milovat s manzelikom pocas stimulky? 😵 callex uz si testovala? zajtra ta caka velky den a urcite uspesny, drzim palceky 😉

harmanceky
20. sep 2009

Ahojte. Nelly, callex, rienok, dudinka dakujem vam za odpovede. Vidim, ze je to ozaj individualne, ale aspon viem, kolko cca si mam pripravovat. Nie je to malo a ked citam aky maju ku vsetkemu pristup ....

Callex, laparku mi budu musiet zopakovat, lebo som mala jeden vajcovod nepriechodny a uz vtedy mi povedali, ze sa to opakuje, takze sa mi znovu zrastie a ze sa zvykne aj vyberat. Pokial nam nevyjde este dalsi pokus IUI tak to budem musiet podstupit.

slniecko01
20. sep 2009

Nelly jasne že sa môžete ťuťumuťu 😀, možno sa vám to podarí aj bez IVF 🙂

slniecko01
20. sep 2009

Ja som počula o chilli, ale neviem či by som zvladala také štiplavé 😝

moniq
20. sep 2009

caute krasky- no mam za sebou najhorsi zazitok - potrat. Nestaci, ze som bola uplne na dne psychicky ( doslo mi , ze som mohla uz mat v brusku babo, straaasne navali zlosti na GF , ze preco mi kazali vysadit lieky, ze sa to doje.... ☹ 😒 😠 ), ale este ma ani neuspali a oblbovak mi pychli vedla ( nemam totiz zili, nac som sestricku aj upozornila ale ona mudrlantka, ze to zvladne - nezvladla - vse islo mimo) tz. taku hroznu bolest nikomu neprajem....
A nove umele mozem podstupit za 3 mesiace....
A teraz ked tu citam, ze moj pripad nie je ojedinely - baby dajte na tych hajzlov v GF pozor a radsej si negativitu dajte potvrdit aj mimo.
A kocky ktore su unesene z GF - sorry za moje ohovaracky, ale ked je vam moj pribeh jasny, pochopite....

moniq
20. sep 2009

callex a ako si dopadla s testikom???

sylvyka
20. sep 2009

zdravim pipinky ako sa mi mate ? 😉 vravim si ze si na vas posvietim 😀
moniq ja viem presne ako sa citis prezila som nieco podobne po prvom ivfku v auguste min. roku 😢 , tak hlavku hore a nacerpaj bojovnost do druheho kola budem ti drzat palce 😉
a kazdej troska pluvancov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papapapa drzkajte sa

mayka
20. sep 2009

ahojte pipinecky,

moniq to co tu citam. Preboha. ved to je ako z hororu. 😠 Normlane neviem co si mam o tom mysliet. Dufam ze uz si na rom o trosku lepsie a skusis stastie ked sa das dokopy bars aj v inom centre. Nemam na nich slov. A pritom sukromne centr na ivf. Otrasne. Mala si fakt smolu. Asi by tro drobceka nezachranilo ale mohli ta aspon usledovat. Maju to na parkoch. To je sila. A este aj tie najposratejsie recepcne sa tam budu tvarit ako keby boli celebrity. 😠
Moc ti drzim palce aby to nabuduce vyslo a bez takychto problemov.

A aj ostatnym babulkam to prajem.

callex, zajttra ides na krvicku? Drzim palceky. 😉

sylvyka ze 33 TT ja odpadnem .hehe 😀 Ako sa citis?

lukila
20. sep 2009

Callex držím palčeky a očakávame len dobrú správičku. Nech to snažilky povzbudí, lebo keď čítam skúsenosti Moniq mám obavy a to asi tak o 3 dni začínam pichať.

nelly3
21. sep 2009

bre ranko 🙂 callex myslim na teba mocccccc 😵 inak mne uz tie injekcie pomaly zacinaju ist na nervy 😠 dufam, ze do konca tyzdna a koncim s nimi. dneska mam 4 injekciu fostimonu v sebe.

callex
21. sep 2009

ahojte babule.

moniq je mi to luto, chuda nase na teba sa lepi dajaka smola.tak pekne teraz zberaj sily do dalsieho boja,ktory bude uspesny.

nelly uplne chapem ake mas pocity, ja aj ked ma boleli tie pichacky do brucha som sa tesila ze zase bude o jednu menej.

v piatok som si robila test ale negativny.asi to bolo skoro.a potom som sa uz na to vykaslala, uzila si vikend a dnes nabehla na krv.som nezazila taky rad v GF..normalne som stala pri dverach na schodoch.a takmer vsetko islo na krv, tak dufam to v labaku nepopletu a daju si pozor co maju v ruckach.a ked si budeme vsetky co sme tam boli volat medzi 14.00a 15.00 do GF tak neviem ci sa dovolam.

moniq
21. sep 2009

jo callex, uz aby si sem vycapila super spravicku...

moniq
21. sep 2009

krasky neviem ci mam zalozit novu temu - ale najprv sa chcem spytat vas - z pochopitelnych dovodov ma uz v GF neuvidia , ale kam mam teraz ist ? ktore centrum je dobre ? a nie je inde len v Ba? - budem moc rada keby ste mi poradili .

martineluska
21. sep 2009

ahoj aj ja som bola na 1 ivf v gf a nebola som spokojna bolo to v marci. Teraz v septemb sme boly vo ferticent a bolo super. od soboty ma v brušku 2 babetka a teraz už len čakat 🙂 aj ked sa to nepodarý pojdem zas do ferticent. je tam 100 percent rozdiel v pristupe a je tam len jeden super lekar 🙂

moniq
21. sep 2009

martineluska v celom centre je len 1 lekar? a ake su tam cakacie lehoty? a tam sa tusim menej plati ?

martineluska
21. sep 2009

stači tam zatelefonovat 1 mesiac predtým ako chcete ist na prvu konzultaciu.Ano je tam len jeden lekar je to take cele kludnejšie v gf som sa citila ako krava z čislom na krku 🙂 a tu sme doplatily 300 eur. ale ak chceš vediet viac o tom centre tak chod na ich stranku tam všedko najdeš čo potrebuješ vediet 🙂

nelly3
21. sep 2009

monig myslim, ze vo ferticente je to ovela lacnejsie, ale s apollom poistovnou nemaju zmluvu, inac by som aj ja tam isla, do konca septembra sa mozes rozhodnut pre zmenu zdravotnej poistovne 😉
callex inac aj ja ked ta chodim rano, tak je tam dost bab a to tam idem aby som tam bola co najskor o takej 7.10 hod.

moniq
21. sep 2009

no prave nad zmenou poisťovne rozmyslam- som totiz v apole...ale potom mozem ist tam az od januara ?

moniq
21. sep 2009

martineluska a nahodou tam u vas v Novych Zamkoch nie je ziadne taketo centrum?

martineluska
21. sep 2009

monig teraz aj tak musiš mat prestavku 3 mesiace od hormonov tak je to presne a v januari šup do toho 😉

martineluska
21. sep 2009

v zamkoch nemas ani poriadneho urologa a ani nevedia čo je to ivf s tochto smeru su zamky zapadakovo 🤐

martineluska
21. sep 2009

a čo sa tika poistovne tak ževraj všeobecna je ohladom ivf najlepšia ja som mala schvalenu žiadost pri oboch ivf do jedneho tyždna 🙂

moniq
21. sep 2009

volala som do apolla a ze uz sa spajaju z doverou a doveru ma ferticent, tz fajn, asi ostanem.
ja som pocula len take klepy ze v Novych Zamkoch je tiez neake centrum.... Ale urcite niekde aj mimo Ba by sa zislo...

krakulka
21. sep 2009

Moniq, ja by som si pre istotu zavola aj do FC, nech mas istotu. Inak Martineluska ma pravdu. Na IVF je najlepsia vseobecna ZP.

Je mi to luto, co sa ti stalo v GF. Inak nerozumiem tomu, ja som mala pri 1.IVF 12D od ET hcg 11 a sestricka mi kazala dalej uzivat Utrogestan, aj ked HCG bolo velmi nizke.

callex
21. sep 2009

no 9.9.2009 zatial nebol magicky datum.
neviem hodnotu povedali mi len ze negativne. ☹

nelly3
21. sep 2009

a nepomylili sa ked vas tam bolotak vela? aj pojdes na druhe IVF? boze baby ja sa tak bojim, zatial nic nepocitujem, myslim nejake bolesti vajecnikov alebo tak, ci to je dobre alebo zle, ci mi vlastne fostimon aj nejako ucinkuje? ake mate skusenosti?

callex
21. sep 2009

moniq nevies odkedy budu spojeny? ja tiez uvazujem nad ferticentrom.

nelly3
21. sep 2009

inac ak to mne nevyjde aj ja tam pojdem, ked sa maju spojit, ja mam tiez apollo. no myslim, ze od noveho roka? 😨

andriss23
21. sep 2009

moniq- v Martine je HELIOS,ja keby som to nemala tak ďaleko,nerozmýšľam a idem tam.Bola som tam na konzultácii,
taký super prístup som nezažila ešte u žiadneho doktora,čo som kedy bola. 😵

Ak sa Apollo a Dôvera spoja,platné to bude od januára.

Čo sa týka Ferticentra,treba si preštudovať všetko dostupné,pýtajte sa aj akými liekmi stimulujú.

Ja som prešla z ISCARu do GF minulý rok v auguste,po tom čo som všade počula,že sú lepší,aj lacnejší.A teraz keď
čítam tie negatíva.... 😖
Teraz to zasa čítam o FC.Myslím,že každého nemožno na 100% uspokojiť. Treba si všetko naštudovať,a potom sa rozhodnúť. Ja som teraz 10 deň po KET,a dúfam,že sa to podarí a nebudem si musieť hľadať iné centrum(a už sa plnú sumu,lebo som po III.cykle 😉 )

callex
21. sep 2009

nelly..ani mna nic nebolelo hned.az tak k zaveru.a najviac ked som uz mala pregnyl v sebe,ktory spustil ovulaciu.takze bud v pohode.
kiez by sa pomylili. ☹
andriss drzim palce aby ket bolo uspesne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre