Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
19. dec 2009

Ahojky pipinky...Chvílu som tu nebola, nové nemám nič len to že laparka sa posunula až na január... Zelám vám krásne vianoce a dufam , že pre viaceré bude rok 2010 úspešný...

slniecko01
21. dec 2009

Teda Pipinky posúvam Vás aspoň na 1 stranu ☹

callex
21. dec 2009

ahojte babule...
pozeram ze nic nove...tusim sa odklad plodenia deti odklada na novy rok a dufam ze bude uspesny.
ked sme pri tom priberani aj na mna sa nejako nalepilo nejake to sadielko.najviac vsak tusim ked som uz dobrala injekcie.davam zavezok ze od januara zacinam cvicit pretoze som vo stvrtok pochodila cely Gyor a nie a nie kupit nohavice. 😠 taku som mala depku ze az no.ja som este pred dvoma rokmi obliekla suknu zo strednej..mala tak asi 12rokov...kupovala som velkost 34,36 a ztoho som vhupsla na 40ku.no cert aby to zobral.

slniecko01
22. dec 2009

Pipinky aj ja som pribrala asi 5 kg a teraz už to ideeeee len hore, ale teraz chvalabohu už 2 týždne stojím s váhou 😀

matiasko
22. dec 2009

ahoj Pipiky 😵
slnieckoooooooo ale ty to mas nariadene a ty musis priberat,
ale my este nieeeeee 😝
poslusne hlasim ,ze mrcha dorazila vcera vecer tak ze som dnes 1dc a na 21 dc zacinam pichat vcielu do bruska 😵 😵 😵

slniecko01
23. dec 2009

Matiasko ale aj ty potom uvidíš, že ťa to bude štvať 😠 keď priberieš 20 kg navyše a to sa budeš ešte aj krotiť a nejesť za 2 🙂

lukila
23. dec 2009

Prajem všetkým pipinkam kráásne Vianoce 🙂

lubka0506
23. dec 2009

Ahoj pipinky ...želám vám všetkým krásne vianoce a bohatého Ježiška.../ aj ked pre nás by bol najbohatší keby prišiel s dvomi čiarkami.../ ešte raz krásne vianoce...

nelly3
23. dec 2009

pekny vecer pipiny, hlasim sa z vysokych tatier, vcera sme lyzovali a od dneska uz prsi ☹ ale sme sa aspon vykupali v aquacity poprad 😉 lukila tak ako? uz mas v brusku mrazacikov? som zvedava 🙂 inac mne uz 6 dni meska mrcha, nerobim si vobec nadeje, ale super, ze meska ked sme teraz v tatrach 😵
merry christmas pipinky 🙂

dara112
23. dec 2009

Všetkým pipinám želám šťastné a veselé vianoce a v novom roku len samé samé úspechy //,,//,,//,, 🙂 pa pa

och
23. dec 2009

Vsetkym stastne a vesele vianoce 😀 vela lasky a dve ciarky na prvy sup v novom roku 😀 😉

slniecko01
24. dec 2009

Pipinky šťastné dvojčiarkové vianoce a keď nie vianoce, tak hneď od začiatku úspešný // 🙂 nový rok

A ešte zopár virusikov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniq
25. dec 2009

krasne sviatky 🙂

nelly3
26. dec 2009

ahojte pipinky 🙂 ako sviatkujete? my sme sa vcera vratili z vysokych tatier, moc sme si ale nezalyzovali, prsalo a malo snehu ☹ mne uz 9 dni meska mrcha jedna, dneska si idem kupit test, ale myslim, ze nic z toho, to by som musela nieco citit keby som tehu, nejake bolesti brucha alebo co. tak potom dam vediet vysledok. moniq a ty ako? lukila kde si? som zvedava ozvi sa 😉 matiasko si na rade, mne sa to pravdepodobne posunie kvoli meskajucej mrche, ale nevadi, ja som trpezliva 🙂

matiasko
27. dec 2009

ahojte Pipinky 😵
lukila tak ako ? 😵
nelly tak co ako dopadol testik 😉
mozno ze neposunie a ty si tehulka 🙂 🙂 🙂

nelly3
27. dec 2009

matiasko nekupila som ho lebo bolo vela ludi v lekarni, ale uz citim, ze asi pride svinucha jedna 😠 je mi tak divne 😝 a ty ako?

matiasko
27. dec 2009

ahoj 🙂
tak ja mam druhu tabletku prednisonu v sebe .
velmi sa ho bojim ked citam same vedlajsie ucinky 😲
najviac priberanie a mesiackovu tvar boze velmi sa toho bojim 😔
meriam 153 cm a konecne som sa ako tak dostala na normalnu vahu teraz po laparke
lebo od 1 IVF sa mi dajako nepodarilo schudnut pribrala som 6 kg a na tu vysku si to vies predstavit 😢
a este mi dopomhla aj stitka.
ale vydrzim dufam ze to nebude az take zle.
1 iniekciu picham 11.1.10. tak uvidime teraz mam prednison 1 tab.
a kys. listovu 2x1 dufam ,ze pomozu 😵
to by bolo super keby neprisla a ty si bola tehulka 🙂

matiasko
29. dec 2009

ahoj popinky 🙂
tak nelly co ako dopadol testikkk?
to sa naozaj uz nikto nechodiiiiiiiii 😵

lubka0506
29. dec 2009

ahoj matiasko 🙂 ako sa máš po sviatkoch a čo ti doniesol Ježiško???

matiasko
29. dec 2009

ahoj lubka
no vselibarsco 😵 😀
rifle,2 svetriky ,papuce,2 obalky s peniazkami,kozmetiku a tak
a hlavne som zabudla ze lieky na 2 Ivf
a tebe? 🙂

lubka0506
29. dec 2009

no aj mne všeličo mikiny,rifle , bundu a vela oblečenia lebo som ho kupovala v čiernej farbe...takže tak. Nové nemám nič laparka sa mi posunula na 13.januára takže do centra sa dostanem možno v marci...

lubka0506
29. dec 2009

matiasko máš pravdu je tu akosi smutno ☹ 😢 kde sú všetky pipinky? a čo tak nejaká nová tehulka? 😕 ...zlepšilo by nám to náladu... 😉

matiasko
29. dec 2009

asi su vsetky niekde na lyziach chatach a tak. 😕
a nova tehulka tu je ale chodi do inej temicky ale je z GF
pisala mi ze bola vcera na krvicke a je pozit. 😵
a preco az v marci?
ja som bola na laparke 12.11. a pri vyberani spehov mi dokina vypisala ziadost ktoru som mala schvalenu cca 10 dni.
ja zacinam pichat prvu vcielku 11.1.10 😵
teraz beriem prednison a kys. listovu

nelly3
29. dec 2009

ahojte, poslusne hlasim, ze dneska dorazila mrcha 😠 po 12 dnoch meskania no neporazi ma 😠 matiasko a kto je nova tehulka? poznam z konika?

mayka
29. dec 2009

ahojte babulky pipinecky nase.

Moc Vam drzim palce aby Vam to coskoro vyslo ak nie este v tomoto roku tak urcite v novom. 😉 Stoji to zato. Drzte sa.

matiasko
30. dec 2009

ahojte pipinky 🙂
nelly vola sa melinda a chodi do temicky noveber,decem. verite na zazraky
mi si piseme IP 😉
to je skoda s tou mrchou hnusnou 😝 😝
tak som dufala 😨

mayka dakujeme Terezka je nadherne babatko 😵 😵 😵

lubka0506
31. dec 2009

ahojky pipinky 🙂 Zelám vám veselého Silvestra a všetko dobré v novom roku a nech nám všetkým všetko vyjde.... 🙂 😉

matiasko
1. jan 2010

PIPINKYYYYYYYYY
prajem nam vsetko len to naj naj v novom roku 2010 😵
aby sa nam splnilo vsetko po com tuzime a aby sme si konecne nasli nase vytuzene //
a drzali v naruci zdravucke babenka 😵 😵 😵

matiasko
3. jan 2010

tak ja nas aspon posuniem na 1 stranu 😒

nelly3
3. jan 2010

ahojte pipinky 🙂 ako sa mate? ja mam ist 11 na konzultaciu ohladom KET, ale som sa rozhodla, ze zajtra si zavolam a posuniem to na neskor, necitim sa zdravotne na tom dobre, menzes mi meskal, dneska je 6DC a stale mam nejake krce v bruchu ☹ manzelovi zistili plucne chlamydie tak idem aj ja na krv ci ich nemam lebo sa to moze prenasat, callex zda sa mi, ze ty si ich tiez mala, bol aj tvoj manzel na vysetreni? a fakt sa nato nejako necitim, strasne chcem bejby, roky utekaju ( budem mat tento rok 32 ) ale chcem sa dat do poriadku a potom sup nato. Takze matiasko si na rade a potom ta budeme nasledovat. 🙂 ozaj boli ste niektora u tej bylinkarky? je tu aj taka tema. majte sa krasne a piste 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre