Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lumya
3. mar 2010

Majajka, a beries aj nejake vitaminose? ja mam Femibion 800, vitamin b12 a zacala som s wobenzymom....kolegyna sa mi smeje, ze uz to prehanam... 😠

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
3. mar 2010

darla...tazko povedat, ja mavam nepravidelnu takze ked mi prisla MS na 33DC tak to nebolo nic nezvycajne,
ja beriem len calibrum babyplan

luko
3. mar 2010

ozi...citam v protokole, ze si mam dat vecer pred OPU tabl. antibiotik, co mi dali...ale v telefone mi to nehovorili...tak neviem teraz

tuzimpobabatku
3. mar 2010

luko: áno treba si dať 1 tabl. augmentinu(antibiot.) večer pred punkciou a 1 tabl. ráno v den punkcie zapiť malým hltom vody

tuzimpobabatku
3. mar 2010

luko: to mi povedal Drábek

darla27
3. mar 2010

Luko, tie antibiotika sa maju dat urcite, to si dava kazdy, jednu vecer a dalsiu hned rano v den odberu.
Tak to je asi bezne ze dipherline robi v tele taky chaoz..

luko
3. mar 2010

dakujem, ja nemam augmentin, ja mam zinat....tak si ma ukludnila, dam si 😉

tuzimpobabatku
3. mar 2010

luko: určite si daj, to treba. Apropo, aj keď som išla na laparo, tiež mi pichli antibiotiká, ževraj pred každou operáciou je potrebné užiť antibiotikum.

luko
3. mar 2010

inak keby si znova neprecitam protokol tak neviem, vobec mi to v telefone nepovedali a kto si ma pamata informacie spred 6 tyzdnov...no este ze vas mam 🙂

tuzimpobabatku
3. mar 2010

luko: pravdupovediac, som rada, že je takáto stránka,lebo hneď u lekára ťa nenapadne na všetko sa opýtať. Klasika je, že keď si u doktora, tak aj zabudneš, čo si sa vlastne chcela spýtať. Super je, že si tu takto radíme, mne to dodáva také pozitívum, lebo to, že človek nemôže mať prirodzenou cestou dieťa ženu strašne deprimuje, ale keď som tu na tejto stránke, som taká menej nervozna a normálne sa teším na prvú injekciu. Ježíííš nech si ju už dám a škatuľky v skrini mi ubudnú 😉

luko
3. mar 2010

ubehne to rychlo...neboj...ja som razu v soku, ze uz nepicham a idem na odber...

matiasko
3. mar 2010

AHOJCEK pipinky 😵
tak ja si pockam na vysledky 3 tyzdne ,ze vraj su to geneticke a na tie sa tak dlho caka 😠
a az potom ak tam bude nieco zle ,tak sa posiela na hematologiu 😔
aspon som o nieco mudrejsia. prejem vam vsetkym vela stasticka a aby sa to podarilo hned na 1 krat 😵
nie ako nam 😖
drzkam palceky

tuzimpobabatku
3. mar 2010

matiasko: ďakujem. Prajem ti, aby sa ti to už tentokrát podarilo. Vidím, že ty si si toho nemilého teda zažila až, až. Prosím ťa, čo je to KET?.....a prečo ti nerobili ICSI, je tam vačšia pravdepodobnosť uspechu

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
3. mar 2010

caute pipiny....ako sa mavate? ja cakam kedy uz pojdem na tehutest ale zda sa mi to neskutocne dlho....

majka ako po opu?bolesti uz presli?

luko drzim palceky a prajem bohatu kvalitnu urodicku 🙂
samozrejme palceky drzim aj ostatnym

ppismenko
3. mar 2010

majaja nejak som prekukla tvoj transfer uz to mas hned tu tak drzim palceky

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
3. mar 2010

Majaja, ja tu B12 beriem navyse, pretoze som mala zle krvne testy, tak mi to odporucila obvodna, tak poslusne vykonavam 😉
Luko, zinat davaju, ked je precitlielost na penycilnove zlozky, ktore obsahuje augmentin....a zavidim Ti, ze uz to zajtra budes mat za sebou

lumya
3. mar 2010

Matiasko, nechcem strasit, my sme na vysledky z genetiky cakali v GF 2 mesiace ...

tuzimpobabatku
4. mar 2010

luko: práve na teba myslím, držím palčeky a veeeeeeľa úrodičky 🙂

ppismenko
4. mar 2010

majka na transfere som bola v nedelu.....dnes ma trosicku pobolieva podbrusko

luko drz sa
nam tiez trvala genetika 2 mesiace

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ppismenko: ahoj, čítam, že tu baby dosť často píšu o tej genetike. Toto vyšetrenie ti odporučill lekár, alebo?...lebo mne sa o tom nikto v centre nezmienil

ppismenko
4. mar 2010

tuzim ahoj,nam genetiku navrhli v gf bolo to v ramci vysetreni a neviem ci nie preto ze mam 37 a muz 43 ze sme starsi a ani jeden este nemame deti

tuzimpobabatku
4. mar 2010

ppismenko: aha, možno...síce ani ja nie som najmladšia mám 34 r. partner 31. Ako ste na tom v GF? ku komu chodíš?

luko
4. mar 2010

Som po😉lezim na izbe a som celkom fit Ako vzdy anestéza na mna po zakroku uz moc nepôsobí. je nás tu 5 a celkom sa bavime😉
Ozvem sa poobede.

tuzimpobabatku
4. mar 2010

luko: ahoooooj moja, od rána na teba myslím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....ok, ozvi sa, papušky 🙂

ppismenko
4. mar 2010

tuzim....chodime k drabekovi a teraz do stredy cakam na tehutest uvidime co bude min.tyzden vo stvrtok som bola na opu a v nedelu na transfer...
luko....ahooooooj jednu cast mas za sebou super....drz sa

luko
4. mar 2010

Som uz doma, cítim sa fajn, ked pochodim obcas to zapicha ale pohoda.
Mame 9 vajicok, na ICSI ideme lebo muz mal zly Spg, o PK stale uvažujem aj o hatchingu.
Uvidime zajtra😉
Dakujem za držanie palcov, Drzte ďalej😀

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre