Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
12. mar 2010

caute pipinky 😀

neviete kedy mi budu volal z GF, mam PK a v stredu povedali, ze zavolaju oni v piatok,kedy bude transfer.
tak uz som netrpezliva, chrobaky v hlave sa zacali hybat, co ked.... vsak to poznate 😒

monika71
12. mar 2010

ahoj babulka, v pondelok mi povedali že zavolaju sami poobede den preddtym v utorok , ale že sa nemám zlaknuť ak zavolaju neskor okolo 16.-17.hod. lebo vtedy budu vedieť program. ale volali okolo druhej už.takže musíš čakať a nemyslieť na nič zle, oni zavolaju nemboj 😉

babulka555
12. mar 2010

dakujem monika 😉

luko
12. mar 2010

babulka mne volali az o tretej 😉

monika71
12. mar 2010

som troška nedočkavá, preto sa chcem opýtať kedy ste si robili tehotenské testy, lebo prsia mám naliate, stále by som jedla, som zdutá,...až na to že mi nie je zle, ale to mi nebolo ani pri prvom tehotenstve. preštudovala som tu zopár príspevkov a niekde baby uvádzaju že už na 6.den od transferu im test ukázal //. 😕 poradte alebo napíšte vaše skusenosti prosím

luko
12. mar 2010

Ano niektorým ktoré mali PK ukazalo uz na 6ty den.Ja mam pocit naliatych prs uz od pondelka a to som mala vklad az v utorok😀

monika71
12. mar 2010

aha,ja som chcela PK ale bolo malo vajíčok a vraj ani nebolo treba lebo som mala delenie 4 a 6, čo je vraj velmi dobré,tak neviem, ale teraz neviem či mám pocity z nahovárania, čo si nechcem pripušťať(aby som nebola sklamaná)alebo.... 🙂

darla27
12. mar 2010

Moni myslim ze pokial si nemala PK bude lepsie vydrzat do testu, ved je to 10 dni po vlozeni embryjok,
to vydrzis, nie? Aj tak by mohol byt test falosne pozitivny este z pregnylu alebo aj negativny - lebo vacsinou to je este skoro. Ved kolko dievcat malo len jednu palicu a nakoniec bola krv pozitivna.
Aj ked ti verim, ze ta uz svrbia testy - to poznam. 😀
Pribrali ste pocas stimulky? 😕

monika71
12. mar 2010

priberám hlavne teraz 😀 , ale hej cca 3-4 kg ,momentálne sa na váhu nepozerám, aby som nemala mindráky 😀

luko
12. mar 2010

pribrala som asi 4 kg...ale je to aj tym, ze v zime sa mi nechcelo chodit cvicit...na jar hned zacnem...dufam, ze gravidjogu 😵 😵 😵

luko
13. mar 2010

cim dalej sa blizi testovanie...tym ma blbsi pocit 😅 neviem..asi je to tym blbym pocasim ale mam nanic naladu 😖

luko
13. mar 2010

este ze mam vecer vyjazd...snad pridem na ine myšlienky 😵

monika71
13. mar 2010

tie blbé a zmiešané pocity prenasleduju aj mna, ale ja to mám o to horšie že manžel mi nakázal nutené volno, takže na robotu možem zabudnuť 😖

luko
13. mar 2010

tak aspon viem,....ze nie som sama...lebo vsetci su taki pozitivni az mam vycitky, ze som taky blby realista 🙂
na druhej strane....mojmu manzelovi vyvestili dve deti...tak musim aspon raz v zivote uverit vestici z kavy a verit...zet o boli deti manzelske 😀

darla27
13. mar 2010

Luko mna prepadaju tiez take pocity a to este ani neviem co bude, jednoducho sa bojim ze to nevyjde, desim sa predstavy ze by som nikdy nemala deti, no je to tazke.. Drzim palceky, musi to vyjst! Kedy ides na krv? 😕
Mne uz bolo vyvestenych tolko hluposti, ze tomu uz neverim, dokonca sa u mna vestice nikdy netrafili ani do poctu: bud mi hovorili dve alebo tri. Bodaj by mali pravdu a mala som uz tie tri doma. 😵

Moni to je presne to, co mi Drabek povedal ze nemam robit, nemam ist ani na PNKu ani brat dovolenku,
ale pekne do prace dalsi den po transfere. Asi vedia, ze ked su baby doma a len cakaju, je to na maslu.
Predsa len v praci na to clovek nebude mysliet non-stop.

monika71
13. mar 2010

hm, to hej ale keby vedel aku mám robotu tak by mi to zatrhol 100x 😀 , ver mi že ja by som tiež radšej išla ale prvé bábo mi odišlo koli robote

luko
13. mar 2010

V piatok idem na krv Nech to vyjde bo niekoho zmlátim😀
Co sa tej práce týka mne je momentálne v mojej Fajne 🙂 ale keby som mala nejaku stresujucu tak by som urcite zostala doma.
Vecer idem do Indickej reštaurácie🙂🙂 Dufam ze to bublinky nebude moc štipať😀

monika71
13. mar 2010

tak ti v piatok budem držať všetky palce čo mám, lebo byť odsudená za ublíženie na zdraví neni asi bohviečo 😀
ja sa asi dnes nechám pozvať na čínu, mám na nu straaaaaaaaaaaaašnu chuť, len dufam že ak sa zadarí nebudu mať bublinky šikmé oči 😀 😀 😀

luko
13. mar 2010

Moni:😀😀😀

monika71
13. mar 2010

srším dnes vtipom 😀 😀 😀 ale ako som počítala tak ja idem na krv o 3 dni neskor ako ty(pondelok), tak dufam že si nezabudneš niekde tvoje palčeky pre mna 😀

luko
13. mar 2010

Samozrejme🙂
Dufam ze tie moje bábätká do piatku vydržia a potom ďalších 9 mesiacov. mam aj testy ale neviem ci naberiem odvahu...🙂

monika71
13. mar 2010

ja som si radšej testy ešte ani nekupila aby ma to nepokušalo, lebo by som potrebovala na každy den min. jeden ako sa poznám 😉

luko
13. mar 2010

Inak mne vobec nepovedali akej kvality nase bublinky boli...neviem mozno ma nechceli stresovať ak to nebolo na 100% z 8mich 6 bolo Ok.no co Dufam ze budú bojovne po mojej mamine🙂

monika71
13. mar 2010

ked tak rozmýšľam (už mi všeličo chodí po rozume), že keby som bola poverčivá tak by to snáď aj mohlo vyjsť. bola som na transfer objednaná na 10.3.2010 na 10.hod. a maličkí boli delení na 6 a 4 čo sa =10, takže 4 desiny v jeden den..... 😨 to by malo niečo znamenať, či...? 😉

lumya
14. mar 2010

ahojte kocandy, dlho som tu nebola..tak pridam nejake novinky...v stredu som mala transfer, vkladali sa tri, lebo z 10-tich sa delili len tieto....no a na druhy den som dostala zapal sedacieho nervu, takze som do vcera lezala s obrovskymi bolestami 😢 ach, len strasne dufam, ze embryjka to neovplyvnilo.....baby, kedy idete na krv?

monika71
14. mar 2010

ahoj lumya, tak dalšia trojka na obzore? mne sa zo šiestich delili tri, tak uvidíme, čo a ako, budem ti držať palce.ja idem na krv až 22. lebo deisaty den mi vychádza na sobotu, tak povedali že v pondelok mam prisť.
😉 tak uvidíme, či sa zadarilo

lumya
14. mar 2010

Monika, presne ako ja !!!!! mne tiez vychadzala krv na sobotu, a dali ma na pondelok 😉

monika71
14. mar 2010

jej lumya akurát som sa až teraz zbadala, že aj ja som bola v stredu, som tam dobehla na poslednu chvilu nevedeli sme zaparkovať, ty si bola o ktorej? takže dve trojky nasadzovali v stredu? dufam že bol trojkový den a niečo sa aj uchytí. super tak si budeme v jeden den držať palce 😉

babulka555
14. mar 2010

ahoj pipinky 😀

ako sa vam dari?
ja som prave dnes bola na trasnfere. dve embryka su ulozene, ostanem tri dni doma a potom do prace, a to nehovorim o tom cakani na 10 den...do mrazaciku nam odlozili este dalsie tri, ktore sa pocas PK udrzali, takze z tych siestych len jedno prestalo rast. o takych cislach sa mi ani nesnivalo, tak dufam, ze to dobojujem do uspesneho konca.

co mate nove? ako idu protokoly? ako sa citite?

monika71
14. mar 2010

ahoj babulka, tak nech sa uchytia a pustia až niekedy v decembri 😀 😀 pekné čísielká ste vyprodukovali 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre