Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
9. apr 2010

yoyo: dik za info 😉

luko
9. apr 2010

yoyo...ja nechapem, mne Stenova doslova povedala, ze nemam narok na PN a podla mna je to blbost...kto ti tu PN vypisoval?

babulka555
9. apr 2010

luko: podla mna PN vypise obvodny lekar na zaklade odporucania gynekologa, ale nie z GF, ale od dokiho ku ktoremu chodis
a ten by ti mal aj na zaklade spravy vypisat tehot. knizku... aspon myslim 😔

labutienka
9. apr 2010

ahojte,
luko - ja som si zakaždým PN nechala vypísať mojou všeobecnou lekárkou, teda nie gyndošom. ale zakaždým až po punkcii. a v pohode, povedala som jej čo je vo veci a nebol s tým žiadny problém. držím ti palce 😉

yoyo123
9. apr 2010

Ja som bola za mojim gynekologom v TN,povedala som mu že som bola na um.oplodneni a hotovo.Vypisal PN bez nejakych reči a bolo 😉

yoyo123
9. apr 2010

Aj teraz som bola na KET a hned z BA som išla za mojim gyndošom a som na PN.

babulka555
9. apr 2010

yoyo: ake lieky si predala pred KET? po prepkladam fici Utrogestan 🙂 inak drzim paste 🙂

babulka555
9. apr 2010

yoyo: uz som prepracovana, samozrejme brala nie predala 😀

luko
9. apr 2010

dik kocky...tak brnken mojmu gyndosovi, to je zlaticko a aj obvodacka a dam sa asik vypisat aspon an ten tyzden 🙂 budem citat a kukat filmy. 🙂 🙂 🙂

nelly3
9. apr 2010

luko a kedy ides na ket? 🙂 ja uz som fasla lieky, ze 25€ som platila, furt nieco, rozmrazenie 120€ 😠 no co uz

nelly3
9. apr 2010

ja urcite nebudem doma pn, ved nema tazku pracu, ani pri ET som nebola, vyslo mi to na piatok a vpondelok som uz isla do prace 😉 by som sa asi doma zblaznila z toho cakania a teraz uz budem aspon na 10 den testovat, pri ET som vyckala az do krvicky, ale potom ta rana 😢 takto uz budem aspon pripravena 🙂

luko
9. apr 2010

nelly ja myslim, ze začiatok mája je moj 😀 ani ja nemam tazku pracu...ale hromadia si mi tu knihy a dvd-cka...tak by som aspon mala co robit cely tyzden 😀

yoyo123
9. apr 2010

babulka..ja som brala estrofem 3krat2 🙂

jahodka26
11. apr 2010

ahojte dievcata🙂
uspesnym gratulujem a nam ostatnym veeelmi drzim palceky...ja idem zajtra na krv po 1.KET, tak uvidime, velmi sa bojim...vcera som si robila test, ale bol negativny, ale M som nedostala, ani nespinim...
ja som bola tiez PN, po IVF som mala pn od obvodnej, teraz od svojho gynekologa- ani jeden s tym nemal problem..

luko
11. apr 2010

držím palce 😉

yoyo123
12. apr 2010

Tak kočky musim sa pochvalit,dnes som našla na teste // po 1.KET,na krv idem až 19.4 tak sa vytešujem,jedna čiarka bola sice slabšia,ale bola tam.Dufam,že bude všetko o.k. 🙂

babulka555
12. apr 2010

yoyo: tak to je super, gratulujem, päste drzime aj ďalej 🙂 🙂

jahodka: dnesna krvicka bude urcite pozitivna 😀

luko: maj lasky cas, urcite to vyjde, citim to v kostiach 😅 😎

pekny den pipinky 😝 😀

luko
12. apr 2010

yoyo: tak to ma teší dvojnásobne, kedže ma tiež čaká KET, je fajn vediet, že oočas to aj može vyjsť 😵 😵 😵

yoyo123
12. apr 2010

tak držim palčeky aj tebe 🙂

luko
12. apr 2010

dik, hlavne nech preziju rozrmazovanie a potom nech sa ich chyti kolko chce, hlavne nech 😀

benqa
12. apr 2010

ahojte baby ja sice nie som z ginfivu ale by ma zaujimalo ci nahodou niektora z vas netestovala 6.den po ET?Ja viem ze je to skoro ale ja mam uz 10 den ist na krv tak som chcela vediet na co sa mam pripravit.

yoyo123
12. apr 2010

benqa....skus aspon 8,9 den.6.den je ešte skoro.Držim palce. 😉

benqa
12. apr 2010

skusim dakujem.tieto som mala doma a kedze manzel hucal nech skusim tak som skusila inac by som tak skoro netestovala 🙂

vanilka1802
12. apr 2010

Ahojte babule, od soboty papam estrofem, dost ma z neho boli hlava. A aj mrcha je riadne silna, neviem teda ci je to zapricinene tym, ale takuto silnu som este nemala.
Nabuduci piatok to bude 13 den pojdem do GF na KO, dufam ze sa dozviem kedy bude KET.

Yoyo gratulujem k //.

luko
12. apr 2010

benga: testovali niektore kočky, ktore mali PK (predlzenu kultivaciu) a uz na 6ty den mali slabe //, ale podla mna je to zbytocny stres, nie kazdemu musi ukazat tak skoro

nelly3
12. apr 2010

vanilka1802 ja idem vo stvrtok buduci to bude 14DC, drabek mi hovoril ze utorky a stvrtky tam byva menej ludi nech pridem vtedy 😉 ja tiez jem estrofem a v pohode, ja som ho brala aj pri 1.IVF 🙂

vanilka1802
12. apr 2010

Nelly3 ja radsej pojdem ten piatok, je to 13 den, a aj lepsie nam to vyhovuje kedze manzel si bude brat volno v praci, tak bude mat potom predlzeny vikend.
Ja som pri IVF estrofem nebrala. Ty si ho mala preco?

nelly3
12. apr 2010

lebo po OPU som mala spinenie.

jahodka26
12. apr 2010

Yoyo gratulujem k //
luko, babulka- dakujem, ale zial, opat negativne...STRASNE TO BOLIIIII............ ☹

babulka555
13. apr 2010

jahodka: to je mi luto ☹ viem co citis, je to riadny zaber na psychiku, ale aj ked je to klise: cas je najlepsi lekar 😉 nezufaj

pekny den pipinky 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre