Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kachora8
21. apr 2010

Ahojte baby, ked mam trochu casu tak si vas precitam. Aj ja chodim do GYN-FIVu, 2 roky a medzi snazilky patrim 5rokov, ja mam problemy s vysokym prolaktinom a minuly rok po kontrole u dr. Stenovej my doporucila aby sme vyskusali IUI tak sme skusili a podarilo sa bola som velmi stastna lebo som konecne pocitila co to je byt tehotna ale nase stastie sa pominulo 20.10.ked som potratila bola som velmi nestastna ale manzel ma podrzal ,do gyn-fiv planujem ist po vysetreni ktore podstupim teraz v piatok je to magneticka rezonancia pockam na vysledky a pojdem do BA uvidim co my tam povedia...

luko
21. apr 2010

ahoj...jaaj ty si mladučká...neboj...budeš mat detičky a určite nie jedno 🙂 si si tiež prežila trápenie ☹

andriss23
21. apr 2010

ahojte! Luko - ty si si nasadila s Estrofemom aj Utroš? Nezačína sa najprv len s Estrofemom? A Utr. od 14 dňa cyklu?

kachora8
21. apr 2010

ahoj luko dakujem mas pravdu to som si prezila a ty ku ktoremu dr chodis a kolko sa snazis oteho

luko
21. apr 2010

k stenovej a snazime sa len 7 mesiacov..ale ja som mala potom operaciu cysty, liecbu endometriozy...a hned IVF, prev ET bolo neg.

luko
21. apr 2010

vlastne 9 mes.

babulka555
21. apr 2010

pomoooooooooooooc toto co uz je??? spravila som si babytest a su na nom dve ciarky!!!
moje telo sa zblaznilo 😠 stalo sa vam to niektorej?

luko
21. apr 2010

čožeeee? žeby zazrak 🙂 🙂

luko
21. apr 2010

inak baby.....to čo je...že moja 40 ročná kolegyňa je tehu a ja stale nič 😀 ja sa nehráááááám 😀

babulka555
21. apr 2010

luko: ja tomu nerozumiem ☹ myslis, ze to mozu byt nejake hormonalne dozvuky???

luko
21. apr 2010

no ja ti neviiiiim, je to divne...uz si mala MS? ktory den cyklu si?

babulka555
21. apr 2010

praveze od potratu som este nedostala a od vtedy to budu uz tri tyzdne...

luko
21. apr 2010

a nemohla si otehu prirodzene??? lebo napr. u nas kočky čo mali endošku a mali 6 mesačnu liecbu pri ktorej uplne sa odstavila MS ked cakali po poslednej injekcii na prvu MS...už ju nedostali...otehotneli..skratka ovulacia prebehla a basta...
no skus otestovat este o dva dni a ked budu // tak to vidim na krvny test 😉

babulka555
21. apr 2010

mas pravdu, v piatok sa otestujem a uvidim 🙂

babulka555
21. apr 2010

ale kukala som ako puk na tie dve ciarky 😀 😀 😀

luko
21. apr 2010

hm...zazraky sa deju 🙂 pozri v inom fore kočka po 2. neuspesnom IVF otehotnela prirodzene hned dalsi cyklus...telo je nastimulovane...takze spermijka moze zabludit 😀 to by bolo užasné, keby to bol tvoj prípad... 🙂 veď z čoho by tam boli //?

babulka555
21. apr 2010

zeby lenivci zabludili? no uvidime, radsej sa nebudem tesit 😉

luko
21. apr 2010

ludia otehotneli s takymi diagnozami že až 🙂 my mame tiez lenive inak...ale nezabludili...od dnes mam MS, takze priprava na KET zacina

babulka555
21. apr 2010

luko: drzim paste 🙂 estrofem zlepsi postielku pre embryjka, aby sa dobre uhniezdili a pekne rastli 😉

nelly3
22. apr 2010

ahojte 🙂 calex a ty ako? dneska som bola na utz, takze ET mam v pondelok, to bude 18DC a pytala sa mi Behunova, ze kolko mama a ake a povedala mi dufam, ze som to spravne pochopila ze mi budu njskor rozmrazovat tie co mi hned zmrazili po OPU a nie tie co mam zmrazene po PK 😕 ako to vlastne je?

nelly3
22. apr 2010

boze KET mam v pondelok 😀 a babulka555 tesim sa potichucky, uzasne 😉

luko
22. apr 2010

hm...tak mne mrazili len po PK..hned mi nemrazili nic...takze u mna to bude jasne...budem drzat palce... 🙂

nelly3
22. apr 2010

diky 🙂 ja si myslim, ze vyskusaju tie ci vlastne preziju rozmrazenie a ak nie tak potom tie po PK 🙂 som zvedava na nedelu, maju mi volat 😵

nelly3
22. apr 2010

ozaj chcem sa opytat tu tabletku co sa dava pri ET nenapadne ma teraz ako sa vola, tak ja som bola minule taka oblbnuta ze az, normalne ze ako narkoman a to mi zacala ucinkovat az po ET, takze som sa rozhodla, ze si ju teraz nedam, ten cipok ano, ale tu tabletku nie. co vy nato?

babulka555
22. apr 2010

nelly: myslis Diazepam :o)

babulka555
22. apr 2010

nelly: len si ju pekne daj, aby bolo telo vklude, podla mna je ET, obrosky zasah do organizmu a diazepam je prave o tom podla mna, ze ma telo skludnit, aby nebojovalo s novym "telieskom", ktore si len tak vlozime ako sa nam paci 😅

yoyo123
22. apr 2010

nelly...ten diazepan si daj a nešpekuluj 😠 Oni vedia načo nam to davaju.

vanilka1802
22. apr 2010

Nelly drzim pevne palceky na pondelok, mozno sa tam nakoniec stretneme, ja idem zajtra ( 14 DC) do GF a tiez sa dufam dozviem termin KET.
A na to ake embrijka budu vkladat som sa pytala Behunovej, a ta mi to aj vysvetlila, ze preco najskor rozmrazuju tie co neboli PK. Vraj z toho dovodu, ze keby nepreziju tie bez PK tak rychlo este v den KET rozmrazia tie po PK, tie nepotrebuju tolko casu na rozmrazenie. Dufam ze to pochopis.

luko
23. apr 2010

nelly...na mna zas ta tabl. moc neucinkovala...takze ja si ju dam...ale v niektorych centrach to vobec nedavaju...takze podla mna je to skor len na upokojenie

yoyo123
23. apr 2010

ahojte kočky..ja som bola dnes u svojho gyn.,som v 5tyždni,fazulku bolo krasne vidiet.Už mam aj tehot.knižku.Držim vam palčeky vidide že aj KET byva uspešne 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre