Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
6. apr 2009

mayka 😠 nedrazdi 😀 😀

mayka
6. apr 2009

luly 😉

Babulka to mas pravdu ale aj tak by som to nevydrzala. A tesila by som sa tak ci tak. 😀 Vlastne uz zajtra by si to mohla zistit.
Nespravis to pre naaaaaaaaaas??? 😀 😀 😀

nanika
6. apr 2009

corinne, nebojkaj, pude to, ja som svoju druhu injekciu pichala v aute, lebo sme isli k svokrovcom a poviem ti, potom uz bola kazda malina looooooooooooooool Urobis si rano klud, vyvalis sa na postel, povypravas vajkam, nech poriadne rastu a troska im das papkat. Nozicky si setri na neskor, aj tym sa ujde 😉

mayka
6. apr 2009

och,
potrebujem zvieraciu radu. Co je lepsie proti klieštom ? Obojok alebo vodicka? Neviem sa rozhodnut...

luly3, no co moja si netrpezliva vsakze?

babulka123
6. apr 2009

mayka... hehehe prepac ale asi nie.. prave robim pre manzela to ze nechcem vediet.. hehehehehe a aj keby som to nahodou chcela vediet tak mi to dr. nepovie lebo vie ze marek nechce vediet takze si dava pozor..

luly3
6. apr 2009

mayka straaaašne 😉 tie dni mi strašne pomaličky idu ☹

och
6. apr 2009

mayka no to netusim 😲 moji kocury su cisto bytove zalezitosti, cerstvy vzduch akurat tak z okna vidia 😀

ale nasi a tusim aj kamoska na havinov pouzivaju obojok 😀 😀

luly sa ti to krati 😉

mayka
6. apr 2009

babulka tak ok. Budeme to musiet vydrzat. 😎

luly tyzden ubehne ako voda, hlavne ked idu teraz sviatky a budu ta sibaci nahanat s korbacom. 😀 A potom sa ti "to" len potvrdi.
Ale uuuplne ta chapem. Ja som teraz nervozna z buduceho utorka ci tam mimi bude alebo nie. Kym nevidim - neverim. 😀

mayka
6. apr 2009

och, asi som si ta poplietla . Niekto tu trenuje psov. SOm myslela ze ty. Boooooze ja som taka skleroticka v poslednej dobe. 😀

luly3
6. apr 2009

mayka ale mala by si 😉 😉 😉

mayka
6. apr 2009

luly, 😀 . Jasen ze v kutiku duse verim ze tam mam maleho votrelca. 😀 Ale aj tak je to take divne. Ved pockaj . Ved uvidis.
Ja som rozmyslala ze si spravim tento tyzden tehu test zasa. 😀

luly3
6. apr 2009

mayka sprav a pošli ho ku mne 😀 😀 😀 😀
a že ja som nevrla 😕 😅

mayka
6. apr 2009

Mam napad . Otvorim si biznis. Budem ocikavat tehu testy pre snazilky a dam si to patentovat. 😀 Pre vybrane osoby to spravim zdarma. 😀

och
6. apr 2009

mayka 😲 mozem byt vybrana osoba? 😀 😀
ok baby idem ja k tej koznej 😠 drzte palce nech to neni nic vazne ale len niaka debilna pliaga 😨

och
6. apr 2009

baby nejedzte liptovsku salamu !!!!!!! nasli v nej listeriozu 😝 ci ako sa to pise 😠

zukrik
6. apr 2009

Ahojte 😀

zukrik
6. apr 2009

Luly,už si sa testovala?

zukrik
6. apr 2009

Mayka,ja som si robila tiež tehu test,lebo kamoška nedostala a kúpila som
jej dva v balení.Môj muž,že urob si aj ty hihi 😀
Tak som si spravila a čiarka bola velmi zretelná 😀

luly3
6. apr 2009

zukrik hej testovala som dnes a to mam 7 den 😕
a bola tam druha ale taka strašne slabulilinka že ju skoro ani
vidiet nebolo 😀 😀 😀

zukrik
6. apr 2009

Luly,to je super,gratulujem 😀 😀 😀

larita112
6. apr 2009

ajojte pipinky 🙂 znovu nestíham, takže rýchlo mi píšte všetky novinky... kto ďalší snažilkuje, tehulkuje alebo rodí 😉 😀 😀 som zvedavááááá

luly3
6. apr 2009

zukrik moja na nemaš k čomu ja potrebujem krasne // 😕 😀

larita112
6. apr 2009

mayka, to ja trénujem psíkov 😀 ja používam obojčok, ale je to individuálne... každému psíkovi zaberá niečo iné. Hlavne nekupuj úplne lacné obojky a vodičky... v tomto prípade je to pravda, že tie drahšie sú naozaj kvalitnejšie. Ja mojej kupujem za 700Sk a vydrží to 7 mesiacov a nemala za tú dobu ani jednu blšku či kliešťa 😀

luly 😀 tak ty si už nevydržala 😀 😀 😀 ale to je super, že máš // držím palčeky cmuuuuuk

mima11
6. apr 2009

Ahoj pipinky!

Luly, no čítam, že si nádejná tehula!!! Tichúčko gratulujem a dúfam, že to bude pokračovať takto aj ďalej.

luly3
6. apr 2009

mayka ja mam maltezáčka moju lásenku a ja mu nedavam nič
ale raz do týždna ho okupem takym šamponikom na to a ver
tiež ešte nemal ani blšku a ani kliešta...

mima ešte mosia silniet 😕 😕 😕 😅

mayka
6. apr 2009

larita,
uz mi zaplo. No vidis par dni sa neukazes a moja hlava derava zabudne . Musis chodit castejsie sa pripominat skleroticke Mayke. 😀
Ty kupujes ten excalibor ci ako sa to vola? To sedelo mojej starsej jazvecici minuly ok , lenze oni sa teraz navzajom veeeeela kusu do krku tak zato vaham. 😀
A vodicku aku odporucas? Mne odporucili nejaky frontline za 7 eur tak rozmyslam ze ho skusim a ak to nebude zaberat tak kupim tie obojky.
Inak je nejako vela tych kliestov tento rok, kazdy den vyberame nejakych a to len po dvore behaju moje zlate jazvulky.

Och, co je to ta listerioza? Zacnu mi naq hlave rast listy? Alebo hlisty?
😕
Liptovsku nejedavam tak mi to z tohoto zdroja nehrozi. 😀

luly inak aj ja som mala slabunke ciarky.

mayka
6. apr 2009

luly,
samponik by pe nase nestacil urcite lebo oni sa furt rypu v zemi a pracuju na golfovom ihrisku u nas na travniku. 😀
Takze cez leto si mozeme dat golfovy turnaj. 😀

luly3
6. apr 2009

mayka ten moj drobeček je doma, on ano chudáčik hrabat nevie
ale zato sa vie pekne mojkat 😀 😀 😀 😀

larita112
6. apr 2009

😀 😀 😀
mayka, skús ten frontline, mal by byť v pohode, aspoň čo som počula od tých čo ho používajú, že zaberá 😉
ja by som sa aj ukázala častejšie, ale vážne mám pocit, že nič nestíham... a zvlášť teraz, keď je tak krásne, stále niekde som a keď som doma, tak sa motám po dvore a vôbec sa mi nechce sedieť pri PC. 🙂

luly3
6. apr 2009

mayka od ktoreho dna si testlia????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre