Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

solinka
13. jún 2010

vanilka moja 🙂 secreet milujem 😀 😀 😀
ani ja nepripúšťam netehu 😀 ale aj tak to bude tak ako má 😉
privolávam si denne tan malý zázrak 😀 a verím že príde 😉 😉

solinka
13. jún 2010

vanilka a blahoželám k tým dvom malinkým zázrakom čo máš pod srdiečkom 🙂 😉

annamary27
14. jún 2010

Ahojte Pipiny,tak už som doma z krvičky,bola som prvá.Na druhú krvičku mám prísť v stredu a dnes robíme nápor na telefonickej linke od14tej hodiny však,kočeny?Chcela som sa aj spýtať sestričky ohladom toho krvácania,ale ved hrala jak starý magnetofon,vyrutila sa na mna s otázkami a informáciami na jeden dych : Kolkáty den ste po ET, Máte ešte utrogestan na dva dni?Poobede si voláte a na 14ty den znova ráno prídete.Ale to bol fofr,že som sa cítila jak na detektore lži.Ale tá sestrička ,čo ma pichala,tá je mi sympoška,to tá druhá za stolom sa mi zdá taká nevrlá,odmeraná.

henika30
14. jún 2010

Ahojte!No annamary tak ti velice držím palčeky,aj tým ostatným babám.
Dúfám že poobede nám prinesete len dobré správy

annamary27
14. jún 2010

@henika30 , dakujem moc. Idem si teraz asi trochu lahnuť,lebo som šla neskoro spať a potom tu bola od tretej hodiny taká búrka,že som sa len bála ,či nebudú krúpy,aby nám auto neponičilo a o piatej sme už mali budíček. 😉

henika30
14. jún 2010

annamary len oddychuj,aspon kým spíš newmyslíš na to.potom napíš že ako si dopadla

jejo
14. jún 2010

@annamary27 ahoj, tak ak si dnes rano bola na krvicku, asi sme sa stretli - ja sombola cca piata v poradi 🙂 drzim ti palce, takze ty teraz cakas na potvrdenie ci a kolko sa ti ich ujalo?

nechsazadari
14. jún 2010

Práve som prišla z BA. Dnes to bola šialená jazda, asi 10 km 2O-tkou... Ešte, že sme skoro vyšli, lebo by sme to nestihli. Vybavila som sa skôr, ako drahý prišiel od zaparkovaného auta. Teraz som prišla a zistila som, že začínam krvácať.... Je mi na nič...@annamary27- ty ako, silno krvácaš, či sa to zlepšilo? @michaelag, @katuliks, dúfam, že sa máte lepšie, budem zvedavá na všetky výsledky. Držím palce!!!

jejo
14. jún 2010

@nechsazadari Poznam babu ktora mala menzes a uz bola 3 mesiace teho , tak sa nestresujte baby a mysliet pozitivne, tym si to skôr privodite. asi sme sa tiez rano stretli, len o sebe nevieme , tak pekny den

katuliks
14. jún 2010

@nechsazadari Ahoj moja.Aj ja som teraz dorazila domov.Stretla som sa tam s Miskou... vysmiata ako vzdy.Aj ja sa necitim dobre.Strasne ma zacalo boliet brucho ako pred mrchou a este ked som sla domov,tak mi cez cestu prebehla cierna macka 😠 no co mam k tomu este dodat.Ale bola som rada,ze som stihla bus o 8:00 domov lebo tam bolo dost ludi.Vsak uvidime po obede.

annamary27
14. jún 2010

@nechsazadari ,
ja som krvácala veľmi,viac ako pri normálnom menzese a spustilo sa mi to na 10ty den a išlo zo mna aj dosť vela velkých zrazenín.Možno som to vnímala citlivejšie,kedže som si nemohla dať nič na bolesť.Teraz sa to už zlepšilo,ale ja mám aj normálne ms tak,že prvé dva dni silné,tretí den skoro nič a ešte 2dni tak pomenej.
Čo sa cesty týka,my sme štartovali 5.30 a už 6.30 sme stepovali v centre,ale aspon sme sa vyhli havárkam,ktoré sa potom stali na dialnici do BA.boli 4 a kolona niekolko-kilometrová.
Kokso ,počula som v rádiu,že 66ročná porodila po umelom trojčatá.,to je už trochu na hlavu.
@jejo , premýšlam,ktorá si to bola ,ale ked ja som sa moc okolo seba nekukala,asi si mala tmavé vlásky,však?

jejo
14. jún 2010

@annamary27
ano to som bola ja, tmave vlasy a biele nohavice 🙂

annamary27
14. jún 2010

@jejo , ja som ti raz strážila tašku,ked si bola na WC?

jejo
14. jún 2010

@annamary27
bingo 🙂

annamary27
14. jún 2010

@jejo , ja som si aj všimla,že si sa tak otočila a kukla na mna,ale myslela som,že som ti len povedomá od toho stráženia a myslím,že ešte na jednej krvi cez stimulku sme mali šťastie na seba-vedla seba.Tak na budúce už budem múdrejšia.,ty si bola teraz na prvej alebo druhej krvičke?

jejo
14. jún 2010

@annamary27 Ja som bola prvy krat po tretom IUI na krvi, mna IVF len caka, v stredu mam stretnutie so Stenovou, kde mi da protokol a asi mi zacne vysvetlovat ako to bude cele prebiehat. Pozitivne je ze viem relativne rychlo vybavit schvalenie v poistovni, len moj manzel teraz cestuje vela mimo SR a kedze ho tu budem "potrebovat" musi to pockat do augusta zrejme. Ved aj ta priprava asi trva nejaky cas, ci nie? Fakt neviem, odkedy sa co picha, davkuje atd ....

jejo
14. jún 2010

@annamary27 vedela by si ma aspon navies ako ta priprava prebieha? dostanem ziadost kt. vyplnim a mozem podat aj za manzela?

annamary27
14. jún 2010

@jejo žiadosť mi podala dr.Stenová a ostatné som ti napísala do internej pošty.

vanilka1802
14. jún 2010

Babulky vsetky co ste boli dnes na krv moc drzim palceky aby boli spravy pozitivne. A tehu virus ku vam letiiiiiiiiii

jejo
14. jún 2010

@vanilka1802
ty si take pozitivne slniecko pre nas 🙂

vanilka1802
14. jún 2010

@jejo dakujem, snazim sa vas vsetky podporit, lebo aj mne moc pomahali pismenka od bab ktore to uz mali stastlivo za sebou. Aj ked mam v okoli ludi ktory vedia cim sme si presli ale od nich tie slova tak moc nepovzbudia ako od toho kto tym presiel. Takze este raz sa drzte a coskoro cakam prve dobre spravy.

annamary27
14. jún 2010

baby,baby, volala som,volala som ,vraj to je nízske,ale ešte z toho niečo môže byť.Jaj som rada,že aspon dačo tam je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanilka1802
14. jún 2010

@annamary27 super, a nepytala si sa na konkretne cislo? lebo ja som pri prvom tehu tiez mala dost male cisielko.

nechsazadari
14. jún 2010

@annamary27 - veľmi Ti blahoželám a držím palčeky na ďalších 9 mesiacov!!
my máme výsledky negatívne... majte sa krásnučko všetky pipinky

sony44
14. jún 2010

@annamary27 - supeeeer, supeeeer, a teraz ako ďalej??? 🙂 🙂 🙂

annamary27
14. jún 2010

@nechsazadari , ale ty si 10ty den a ja už 12ty,takže podla mna by som aj ja bola ešte na 10ty den negat.,nevešaj hlavu.

jejo
14. jún 2010

@annamary27 blahozelammmmm 🙂 u nas negativne ☹

annamary27
14. jún 2010

@sony44 teraz brať utrogestan dalej a idem na druhu krv v stredu.Aj sa ma hned po konštatovaní,že je nízske sestrička pýtala či nekrvacam,ale po mojej odpovedi,že aná a dosť žikadna reakcia,tak na čo sa pýtala.
@vanilka1802 na číslo som sa nepýtala,bola som rada,za tie slová,že ešte z toho môže niečo byť.sem tehu vírusy sem

henika30
14. jún 2010

Annamary gratulujem a dávaj si na seba velký pozor! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
nechsazadari je mi to velmi lúto.máš mrazáčikov? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vanilka1802
14. jún 2010

Babulky vam co to dnes vyslo negat, est nevesajte hlavu, este bude kontrolna krvicka a pevne verim ze budu lepsie spravy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre