Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
28. dec 2010

@annamary27 ano idem na dalsiu krv kedze som este nezacala krvacat...ale nejdem zajtra lebo som od BA asi 380km🙂 tak ze mozem dojst 30.12....
@ericka007 aj ja som zvedava ake si mala HCG...opytaj sa, budes mat mozno predstavu ci sa chytili obaja drobci alebo jeden 😀 a este raz blahozelaaam....a ako som ti uz pisala, velky pozor na seba teraz 😉
@306 nesmut, mas mrazacikov a mozes skusit stastie znova...budem silno drzat palce 😉
@balinka kde si? cakame na info 😀

ericka007
28. dec 2010

@alabu
Zlatko ďakujem a sľubujem že si budem dávať pozor aj keď to nie je celé na mne ale aj na nich aby to nevzdali 🙂 Zajtra sa určite spýtam na to hcg a ty mi daj prosím ťa vedieť ako si dopadla 😀

belusa
28. dec 2010

@nr_martinka Ahojte dnes som si robila test a už je pozitívny na 10 deň tak som zvedava dost sa bojim... 😨 no uvidíme

annamary27
28. dec 2010

@belusa držím palce,ked už test je pozitívny tak to vyzerá viac-menej nádejne 😵 😵 😵 😵 😵

belusa
28. dec 2010

@annamary27 hej len mna boli v pravo a bojim sa mimomaternicoveho preto sa bojím...ale dakujem dúfam aj ja

mirus11
29. dec 2010

@demeeri gratulujem.ja idem na sono 18 januara.tak dufam ze to bude v poriadku.a kde chodis do GF?

mychalkaa
29. dec 2010

@miriamka Ahoj 🙂
Ja som začala chodiď do GF v auguste a na IVF som bola v novembri a zadarilo sa na prvý krát a čakáme malé kinderko :D
Tak držím palce aby si mala také šťastie ako ja 🙂

306
29. dec 2010

@alabu Diky za podporu. Dnes mi povedali, ze na KET mozem ist az o mesiac, aby si maternica oddychla. Myslela som, ze to bude mozne hned. Nuz, ideme dalej cakat..

annamary27
29. dec 2010

@mychalkaa gratulujem,paráda,že to vyšlo hned na prvýkrát 😵 😵 😵 😵

mychalkaa
29. dec 2010

@annamary27 Ďakujem 🙂
Je to velikáááánske šťastie a nááádherný pocit 🙂
Som ťa pár krát videla v GF, aj ten deň ako si išla na punkciu a mooooc som ti držala palce a velmi mi je lúto, že to nevšlo :(
Do tretice sa to podarí 🙂
Všetky si zaslúžime to vysnívané malé stvorenie 🙂

wewulka
29. dec 2010

Ahojte, všetkým pozitívnym mamičkám blahoželám 🙂 . Dúfam, že sa k vám budúci rok pridám aj ja 😉

solinka
29. dec 2010

@mychalkaa tak to blahoželáme 😉
aj nám sa podarilo na prvý krát ,- chodili sme do GinFiv 😉 😉 😉
19 marca 2010 sme mali prvú návštevu GynFiv
19 marca 2011 MÁME TERMÍN PORODU 🙂 🙂 druhý termín 😉
veľa zdravíčka

pici
29. dec 2010

ahojte, tak nam sa pomaly priblizuje termin prvej konzultacie, neviem sa dockat... uz nech je desiateho 😉

ericka007
29. dec 2010

@alabu
@annamary27
Tak dnes som sa pýtala 10 deň po ET - hcg 191 😀 Teraz už len veriť že bude krásne stúpať. Ďaľšie výsledky mám zajtra o deviatej a ak bude všetko v podke tak 18januára sono 🙂

nr_martinka
29. dec 2010

@belusa super.drzim ti palceky aby ti to vyslo.tesim sa s tebou a urcite to bude v pohode.a daj info ako pokracujes🙂ja idem 17.1.na konzultaciu.

alabu
29. dec 2010

@ericka007 waw...super...zeby 2icky?🙂 sa tesim ked pojdes na sono ze co ukaze 😉

ericka007
29. dec 2010

@alabu
No to neviem pretože tá pani čo bola s nami na opu (má 15ročného syna) mala hcg-270. A tá blondínka negatívne ☹

annamary27
29. dec 2010

@mychalkaa dakujem ti 😉 😵 🙂
@ericka007 na 10ti den je to krásne čísielko,ja odchádzam zajtra z domu okolo obeda na chatu,tak sem hod správičku čo najskor,som zvedavá 😉 😉 😉

ericka007
29. dec 2010

@annamary27
Moja ja sem pôjdem až na večer bo do piatej som v práci 🙂

annamary27
29. dec 2010

@ericka007 jaj,škoda,tak sa teším na nový rok,ked sem nakuknem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alabu
29. dec 2010

@ericka007 jeeej, ty si sa s nimi stretla? super....tak super ze sa to tej babe podarilo...ved ona vravela ze to bol jej 4 pokus...tak fajn 😉 a s blondinkou sa asi este stretnem aj ked ona ma asi dost mrazacikov kedze mala 22 vajok...

belusa
29. dec 2010

@nr_martinka no uvidime v piatok idem na krv a potom uvidíme, môžem sa opýtať ked si bola po umelom tehotná mimo maternicovo tak si medzi tým špinila?Lebo ja ked som bola prirodzene tak áno ešte na to čakám čo sa ukáže.Tebe držím palce a ku komu chodíš?

306
30. dec 2010

Ahojte, prosim vas chcem sa opytat, ci mate niektora takuto skusenost. Na desiaty den po IVF mi povedali negativny vysledok, potom mi brali krv este trinasty a zevraj je to teraz pozitivne - hodnota 67. Tak som z toho uz cela popletena, lebo mam dokonca aj menzes. Na dva dni som vysadila aj Utrogestan, teraz ho mam zas zacat brat. V noci som mala straaaaasne krce, dala som si dokonca aj ibalgin a mig-400 proti bolesti. Fakt sa to nedalo vydrzat. Teraz mam tiez take hrozne krce. Dokonca som dnes v praci premiestnovala nabytok. Nedavali mi ziadnu nadej, ze by tam mohlo nieco este vystrelit, tak som uz vobec nepocitala s nicim. V pondelok mam ist znova na krv.Ak ste o tom nieco poculi, prosim vas napiste. Vdaka.

nr_martinka
30. dec 2010

@belusa no ja som mala mimo len pri iui.urcite to nemas mimo 🙂).ja som trochu spinila ale ozaj len trosku jeden den a to som utekala k mojmu lekarovi a ten nic nevidel ale mal podozrenie ze je to mimo a aj tak nic nerobil a po tyzdni sa to zopakovalo a tak som isla na pohotovost a hned si ma tam nechali.a na druhy den ma laparoskopicky operovali.inak chodim k drabekovi ale teraz mi iui nerobil on.drzim ti palceky.

belusa
30. dec 2010

@nr_martinka ja som bola prirodzene mimo a špinila som a potom o cca týždeň dva to prišlo a tiež laparoskopia....a dnes som začala piniť a zajtra mám ísť na krv takže tak uvidíme...

ericka007
30. dec 2010

@alabu
Ahoj. Určite sa stretnete aj vravela keď sme boli v pondelok na krvi že asi z toho nič nebude pretože všetky embrya ktoré jej ostali vonku sa neudržali. Tiež jej nerobili genetiku. Nechápem prečo všetko najprv nevylúčia 😠 😠 ]

@alabu, @annamary27
12deň od ET výsledky krvičky hcg-340 😀 Prvé sono 18 január 😀

alabu
30. dec 2010

@ericka007 fakt? jej nezostalo z tych 22 ziadne??????????? tak to budu mat podobny problem ako my 😒

inak HCG ti krasne stuplo...o kolkej mas sono? ja mam na 18.1 dohodnutu konzultaciu u doktorky na 10:45 😉 zeby sme sa stretli? 😀 😀

my sme si dnes spravili krasny den...boli sme pozriet kamosku a povedali sme si ze ked uz nam IVFnevyslo, ideme sa dat na lyzovanie 😀 dobra logika co? 😀 😀 😀 tak sme si boli kupit oblecko a v januari poziciame niekde na svahu lyze a ide sa na to..po 15rokoch...to bude zabava 😀 😀 😀

ericka007
30. dec 2010

@alabu
Nie 22. len tie čo mala vonku neviem koľko ich má zmrazených 🙂 To je super relax 😀 Dávaj si pozor po 15 rokoch to bude určite zábava 🙂 Ja mám prísť od 7:30-8:30 ☹

ericka007
30. dec 2010

@alabu
Prepáč zle som sa vyjadrila ak jej napr. nechali vonku 6 tak jej dve vložili a 4 čakala tak ako my. Ale všetky 4 jej odišli a výsledky z krvi negatívne. Zmrazené má určite. Ak jej z tých šiestich ktoré mala vonku ,sa neudržalo ani jedno tak problém môžte mať rovnaký 😉

tuzimpobabatku
31. dec 2010

I N Z E R Á T

Milé snažilky,

mám na predaj PROFERTIL, 82 tabliet, exp. 07/2011. Manželovi pomohol, už ho nepotrebujeme, tak ho predávam za symbolickú cenu 50 eur.
V prípade záujmu mi píšte do mojej internej pošty.
Pekný deň 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre