Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
15. apr 2011

@och ty mas aj prve babo z IVF?

tinasc
15. apr 2011

@pici bože koľko peňazí som už ja dala do testov... a vždy som si prisahala, že nabudúce robiť test nebudem... a nikdy som to nevydržala 😉 😀

och
15. apr 2011

@pici ano Rebeka je z 1. IVF, my s mm mame obaja "diagnozu" 😉 neplodnosti 😀 😀 😀 hold vrana k vrane sada 😀 😀

och
15. apr 2011

inak testy ani nepotrebujete, ked si to budete "rozdavat" s utrosom, urcite si nahmatate krcok, a pokial je stale tvrdy ste tehu 😀 😀

tinasc
15. apr 2011

@och to som tiež skúšala, buď sa v tom nevyznám, alebo to neviem... mne sa zdal stále rovnaký 😉

pici
15. apr 2011

@och to viem ze ked je tvrdy je zena tehotna.. ale bojim sa tam smatrat zbytocne :D uz mam asi paranoje zo vselijakych infekci....
takze my budeme naraz vediet vysledok :D takto sa tesim. dufam ze budeme obe uspesne

och
15. apr 2011

@tinasc 😀 😀 😀 🤐 vlastne ani ja neviem kedze som bola hned tehu, ze aky je ked je makky 😀
@pici jasneee urobime si stavkovu kancelariu, 29 aprila 😉 no infekcia je nebezpecna ale 3 mesiace 3 krat denne mas sancu si ju tam zaviest, takze asi na to netreba mysliet, a to nevravim, o dalsich roznych moznostiach, mozes sa jej vyhnut tak, ze budes uros jest, ale to je dovidenie, 3 mesiace byt ako na fete, no parada 😀 😀 😀

pici
15. apr 2011

@och ja utros nevkladam lebo ma neskutocne svrbel.. a ja som doma tak ma trosku lame na spanok ale da sa s tym zit :D
prvu krvicku mame 26 po velkej noci..tak si dame rande... pojdeme pekne spolu

tinasc
15. apr 2011

@pici
@och babule držím vám palce 🙂 kým sa začnem pichať, vy už budete dávno vedieť, či ste tehotné...

och
15. apr 2011

@pici hej to som este nepocula, ze by svrbel ☹ to ma mrzi
ja som po KET takze mam krv az na 14 den, ale urobim si rano test 26 😉 len nebudem vediet vysku hcg 😵

tinasc
15. apr 2011

@och ja som si teda utrogestan vždy vkladala, takže neviem, aké účinky má, keď sa zapíja 🙂

pici
15. apr 2011

@tinasc
@och ked sa vklada moze palit a svrbiet priznaky podobne mykoze... ale nie je to mykoza... zapijanie ta trosku lame na spanok.. ale ja som doma,tak mi je to jedno...

och
15. apr 2011

@tinasc no ja som obcas zapijala bo nie vzdy, hlavne ked si v prirode pri jazerach, si mas kde umyt ruky a kombinacia tepla a utrosu, no bolo mi ako po dvoch litroch vina 😉 hlava sa mi krutila aj kutiky ust mi vykrucalo 😀 😀 😀

tinasc
15. apr 2011

@och no tak to si potom človek nevyberie, všetko má svoje pre a proti 😉

pici
15. apr 2011

@och xixi tak to mne sa este nestalo. mna krutilo z diazepamu :D haha rano

elise
16. apr 2011

tak zajtra bude 7 injekcia, som zvedavá kedy dostanem skutočnu mrchu lkebo to špinenie (nazval to tak doktor čo som krvácala počas brania antikoncepcie ten jeden mesiac) v pondelok mám vybavené interné a kardio, ešte jedny výsledky krvy manžel a ja a mali by sme to mať komplet

demeeri
17. apr 2011

@pici Raz,keď som zapíjala utroš ráno na lačno,mi bolo,ako keby som si vypila. 🙂 Normálne sa mi zakrútila hlava.Ale to len vtedy,keď som si dala nalačno.

elise
17. apr 2011

peknu nedelu orajem, babulky a tie čo robíte ste si sali PN-ku ked vám robili punkciu a vklad?

demeeri
17. apr 2011

@pici Ja som sa bála robiť test,že čo ak mi to neukáže nič?Vlastne som tomu neverila,že sa podarí. 😒
Nechcela som sa zbytočne znervôzňovať.Počkala som na najistejšie,teda na krv.
To som už písala,že pri prvom vklade mi povedali z krvi,že som tehotná.Bol to omyl,tie testy niekde pomiešali. ☹
Aj také veci sa stávajú.

ivka3901
17. apr 2011

ahojte kočeny.no trošku som si prečítala komentáre a pridívam sa k vám,lebo som akurát po 3 pokuse IVF v Gyn-five.prvý pokus nevyšiel,ale druhý áno a vkladali mi 2 embryjká a jedno odišlo a jedno zostalo,ale len na 2 mesiace z ničoho nič prestalo malému byť srdiečko a ani v nemocnici na kyrete mi nič nepovedali,že prečo sa to stalo,že ved to je bežné a to sa stáva.že žena do tretieho mesiaca sa nepovažuje ani že je tehotná a tak sme si dali 1 rok pauzu a potom sme to rozbehli a momentálne som 3 deň po vkladaní a na test ideme 26 a príla.
do GF chodím dochtorke Stenovej je milá nemožem sa sťažovať teraz ešte predtým ako sme išli na tretí pokus tak sme boli na genetických testoch tie dopadli dobre a mne brali krvičku na protilátky voči spermiám a vyšli pozitívne tak beriem prednison 5 a dúfam,že mi to pomože v oslabenej imunite.
ked sa budete chcieť niečo pýtať alebo pokecať tak kludne popíšeme 🙂

och
17. apr 2011

@pici krásne doobedie to bolo 😉 keď už nič iné aspoň sme sa nasmiali 😀 😀 😀

pici
17. apr 2011

@ivka3901 ahooooooooooooj aj ja idem 26 na krv po vklade co bol v piatok .... drzime palce aby to vyslo...

pici
17. apr 2011

@elise no dala by som sa v kazdom pripade lebo som myslela ze vecer umrem po punkcii

pici
17. apr 2011

@demeeri no ja neviem vaham s tym testom dopredu... asi pockam na krv, presne to sklamanie ze to nahodou neukaze a budem tak. neviem...

elise
17. apr 2011

@pici budem držať palce ale rozhodne tam budu na teste // a určite aj krvička ukáže tento výsledok a bude vysoké hcg

demeeri
17. apr 2011

@ivka3901 Držím ti palce!!!

pici
17. apr 2011

@elise jasne ze bude :D

tinasc
17. apr 2011

@ivka3901 silno držím palce, aby to už tentoraz vyšlo 🙂

annamary27
17. apr 2011

@ivka3901 ahoj,držím palce,do tretice všetko dobré,aj ja chodím k dr.Stenovej,len si teraz dávame trochu pauzu ,stačilo nám minulý rok 2pokusy,ešte tam máme troch mrazákov 😵 tebe veľa šťastia želám. 😵 😵 😵 😵

ivka3901
17. apr 2011

ahoj pici takže sa asi toho 26 v GYN-FIVE stretneme.ty si bola na koľký krát?inak aj ja tebe držkám palčeky 😉
demeeri dakujem veľmi pekne ty si tiež bola na IVF?v GF?
annamary27 aj tebe dakujem veľmi pekne to je super,že aj ty chodíš k stenovej aj tebe robili tie testy na protilátky alebo genetické?alebo možno ešte budú!a ozaj tie 2 pokusy asi nevyšli,že?blbo sa pýtam a na ten tretí pokus pojdete si dať zamrazené embryjká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre