Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
23. apr 2011

@tinasc som nositeľ žltačky B, tak ju mám oslabenú a nestačila pracovať pre detičky a mňa. Už to máme za sebou, no nezabudneme nikdy.

tinasc
23. apr 2011

@misi76 ach jaj v takom neskorom štádiu... a teraz to máš nejako podchytené? aby sa to už nestalo?

wewulka
23. apr 2011

@misi76 @pici @elise Ahojte, dnes som 1DC, to znamená, že do GF pôjdem až v utorok ráno,dúfam, že tam nemusím volať, ale asi mi to nikto nezdvihne keď sú sviatky. A znamená to tiež, že predoperačné si budem musieť pravdepodobne spraviť ešte raz, ak by im teda nevadilo, že ich budem mať dva dni staré. A vy ste ako na tom baby ?

misi76
23. apr 2011

@tinasc no určite by som si už nedala vložiť 3, nie že by sme nechceli, len aby sme tú traumu nemuseli znovu prežiť. Tak budem brať len vitamíny na pečeň, zatiaľ.

@wewulka v utorok budeš 4DC to akurát stíhaš, nemusíš volať, len sa v UT ráno zahlásiť na recepcii a ideš na UTZ. A kedy si si robila predoperačné a ovulku mávaš kedy?

pici
23. apr 2011

@wewulka no ja neviem ... mam spinenie.. tak v utorok sa dozvieme :D

pici
23. apr 2011

@misi76 zlatko.. tak to som netusila... tentokrat to vide az do konca.. :D

wewulka
23. apr 2011

@misi76 predoperačné mám robené 15.04. vtedy mi robili testy z krvi a 18.04. ma vyšetril doktor. Ja neviem presne kedy mám ovulku, ale 11DC mávam špinenie. Je potrebné vedieť, ktorý deň mám ovulku ?

misi76
23. apr 2011

@pici tak sa zavŕtava, neboj

elise
23. apr 2011

@wewulka ja som mrchu nedostala ale čakám každý den

wewulka
23. apr 2011

@pici tak to sa možno stretneme 🙂

pici
23. apr 2011

@misi76 no neviem.. ja som dneska 28DC cize cas ked obvykle dostavam menzes...

pici
23. apr 2011

@wewulka nemas fotku tak sa mi musis prihovorit, ty si zo senca?

misi76
23. apr 2011

@wewulka no keď tak pozerám do kalendára, tak by ti to aj vyšlo do odberu, lebo ovulku budeš mať pri stimulácii s hormonmi rýchlejšie ako bežne, takže ti predoperačné podľa mňa vydržia a keby boli staré o 1-2 dni neboj nič sa nedeje.

misi76
23. apr 2011

@pici aké ti embryjká veľké vkladali?
aj ja som dnes 28DC, no mne odber robili na 20DC

pici
23. apr 2011

@misi76 morule :D ja neviem ani co to je... ale toto mi povedala embryologicka

misi76
23. apr 2011

@pici morula je viac ako 8 bunková
no veď uvidíš, aj keby sa ti spustila krv - slabá, tak ešte veríme, dobre? Nič nie je stratené do 14 hod. A vlastne pri ďalšom pokuse tiež nie.

Som trošku realistka, lebo som si už všeličím prešla, tak píšem na rovinu.

pici
23. apr 2011

@misi76 aha a to znamena ze zajtra by mal ukazat test nie? ale akurat kamoska v inej teme z krvi je tehu a spravila si test rapiclear a neukazal a pritom iny jej ukazal...

misi76
23. apr 2011

@pici aj testy sú omylné. Neporovnávaj sa, lebo ti šibne. V pokoji, telo nesmie byť stresované. Veď píšem, že nič nie je stratené.

pici
23. apr 2011

@misi76 no ved ja len hovorim ze rapiclear je asi divny :D lebo ani mne neukazal :D xixi... bude ako bude... no nie?

pici
23. apr 2011

@misi76 ty si taka skusenejsia / zial 😒 / , ale ak by nam to teraz nevyslo, nevies kedy mozme ist na KET?

misi76
23. apr 2011

@pici no mohla by si ísť po 1 mrche, ale odporúča sa po 3 mesiacoch. Malo by si telo trošku oddýchnuť.
Mne raz test na 7D ukázal / a bola som tehu.
A mrcha ti chodí pravidelne?

pici
23. apr 2011

@misi76 ano pravidelne... coze tri mesiace?

misi76
23. apr 2011

@pici máš teraz veľa hormónov v tele a potom pred KET sa berie od 1DC estrofém na rast sliznice, ďalší hormón, tak je to na tebe. Ja som čakala vždy min. 6 mesiacov. Uvidíš ako sa budeš cítiť, možno KET ani nebudeš potrebovať. 🙂

pici
23. apr 2011

@misi76 ja beriem estrofem aj teraz... po pol roku je to nepredstavitelne... ja by som to skusila hned...

misi76
23. apr 2011

@pici tak si mala nízku sliznicu, dali ti to hneď po OPU?
Ja som pri predposlednej kontrole mala 11,5 mm. Min. by mala byť 8. Ak ešte narástla, tak sa bojím, že budem skoro krvácať. Už sa mi to raz stalo, že deň pred krvou som sa rozliala ako kolomaž.

pici
23. apr 2011

@misi76 ano ja som mala 8 na OPU preto mi ju dali...
to fakt ? ja vobec netusim.. dneska mam spinenie... to som pri IUI nemala

misi76
23. apr 2011

@pici no veď uvidíš či to zosilnie, alebo zostane špinenie. Dôležitý je utorok.

Idem haji, lebo ten Utroš ma umára celé dni k spánku. Budem na teba myslieť, nech je to len zahniezďovanie.OKi?

ivka3901
23. apr 2011

@misi76 to aj mne je lúto som rada,že si mi to napísala inak, já som zas opak teba já strašne slabo reagujem na tie stimulačné inekcie a tvorím tie protilátky tak preto nám 1 pokus nevyšiel a 2 áno len na 2 mesiace a skúšame šťastie do tretice a dúfam,že to vyjde

pici
23. apr 2011

@misi76 jasne... dakujem si moc zlata.. dobru nocku

ivka3901
23. apr 2011

@pici ajoj moja.čítala som vaše komentáre s misi76 dostala si slabučké krvácanie to je mi lúto,ale teraz ti poviem ja čo sa mne stalo ,ked sme išli na druhý pokus tak mi tiež vkladali 2 embryjká a asi na14 deň som začala špiniť slabo a aj špinenie to zaostalo síc ejedno embryjko odišlo,ale to silnejšie zostalo a vyvíjalo sa až 2 mesiačiky takže všetko je ok ako misi76 písala som s tebou dievča,ja som zaťiaľ mrchu nedostala,ale mám taký pocit,že každú chvílu dostanem aj ja inak origoš mám dostať na budúci týždeň v piatok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre