Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
25. apr 2011

@och ty si pripad... do posilky asi nie... nieco menej fyzicky narocne.. preco nie....

och
25. apr 2011

@tinasc
@ivka3901
a vy budete mat rizikové tehotenstvo? nemyslím, bude ako každé iné a dopadne krásnym voňavým balíčkom až pokým nezačne papať príkrmy a neposerie sa 😀 😀 😀 😀 netreba si pokaziť tehu strachom aj keď ten strach nikdy už neprejde, najprv sa bojíte či ste tehu, potom pred každou kontrolou, či je všetko OK, potom pôrodu, či to prežijete vy aj vaše dieťa, či neprestane dýchať, či správne priberá, či sa správne vyvýja, či vidí a počuje, potom či niekde vonku niečo nechytí, či nespadne, či ho auto nezrazí, či sa nedokaličí na preliezkach,... a to ešte dieťa nemá ani dva roky 😀 😀 a to nehovorím o takých skrytých hrozbách ako je rakovina a spol 😖
hold netreba na to myslieť aby sme si to neprivolali 😀 však áno

och
25. apr 2011

@pici zas to nebola posilovka typu, činky atď. mala som trénerku - kamošku a tá vedela o transfere, takže si dávala pozor 😵 ale pohyb prospieva
môj dr. hovorí, šťastná tehulka - zdravé miminko 😀

ivka3901
25. apr 2011

@och asi máš pravdu,ale vieš my čo ešte nemáme detičky tak sa veľmi bojíme,že nech máme aspom jedno a já hlavne,ked som už o jedno prišla tak sa bojím priznávam sa bez mučenia,ale ked budem tehu tak ten strach prejde až po 3 mesiacoch,lebo dovtedy sa može všeličo stať

och
25. apr 2011

@ivka3901 na tom nezáleží či už bábatko máš alebo nie, Rebeka je tiež po IVF a mala mať hneď súrodenca, bohužiaľ v 8 tt mu prestalo biť srdiečko 😅 presne viem, čo je to túžba po bábatku, či máš už doma dieťa alebo nie, tak isto viem, čo je to prísť o miminko, môj manžel nemôže mať deti, čiže toto je naša jediná možnosť
a strach neprejde po 3 mesiaci ☹ nie je veľmi príjemné ležať na pôrodnom stole 9 hodín a počúvať ako tvojmu dieťaťu prestáva byť srdiečko 😕 alebo keď necítiš pohyby celý deň
taktiež sa mi stalo, že som šla cez prechod na zelenú a krava na fábii si nevšimla, že má červenú prefrčala 20 cm pred mojim kočíkom viac ako 60 km/h, vtedy som pochopila, že keby sa Rebe niečo stalo, dokázala by som tu ženskú na mieste zabiť 😠

pici
25. apr 2011

@och to mi je luto...

pici
25. apr 2011

@och jasne ze ano, ja sa idem byciklovat :D

ivka3901
25. apr 2011

@och tak to ti verím

ivka3901
25. apr 2011

@pici išla by som s tebou,ale zachvílu príde drahý domov a zas prídu jeho kamaráti na tortu,ktorá tam je ešte skoro polovička

pici
25. apr 2011

@ivka3901 no neviem ci by si mi stihala.. vcera sme si dali 32 km s manzom :D... ale nie srandovala som... urcite by si stihala...vonku je krasne tak ideme o chvilu na to :D

och
25. apr 2011

@pici taký je život a snažím sa ho brať, taký aký je respektíve si ho vylepšovať úsmevom na tvári, nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť ešte horšie 😀 😀 😀 😀 😀
inak ten bicykel je super nápad, my si dnes grilujeme rebrá a potom skočíme na jazerá, zase cigánsku a heika tlačiť 😀 😀 😀
@ivka3901 neboj sa ty ničoho, bábo mať budeš, zdravé, krásne a múdre, až moc múdre 😀 a neboj ešte budeš rada keď ti ho niekto zoberie a ty si budeš môcť vyložiť nohy, dať si kávu, pozrieť dobrý film, či čítať knižku a nemyslieť na dieťa 😀 😀 😀

ivka3901
25. apr 2011

@pici to je super tak prajem pekný výletík.možno keby drahý nemal tie narodky tak by sme sa šli aspom trošku poprechádzať,ale kedže som vypísaná tak moc riskovať nechcem tak já vybehnem trošku na dvor a poňaháňam sa s našim jerym a to mám dobrý šport

ivka3901
25. apr 2011

@och ako píšeš je dobrý postoj k životu aj napriek tomu čo s anám stalo,ale poznám páry aj v mojej robote aj v dedine,ktoré sú z toho na nervy a ona sa vobec neusmieva je taká bez nálady a ona ledvaj sa usmeje a berú to akú tragédiu,že nemožu mať a pritom už 10 rokov nerobia nič pre to aby sa stali rodičmi ona sa strašne bojí s prepáčením posratých inekcií inak díky si milá já sa priznávam som taká povaha strašná pesimistka a to je možno ten problém

pici
25. apr 2011

@och ty si taky pripad ako ja... aspon podla toho ako pises.. ja sa to veci tiez snazim brat tak ako idu, inak by som sa davno zblaznila...

pici
25. apr 2011

@ivka3901 aj moja najlepsia kamoska ma dnes narodeniny... ale zije na novom zelande tak ich mala vlastne u nich uz vcera...

ivka3901
25. apr 2011

@pici až tak daleko za mlákou?

pici
25. apr 2011

@ivka3901 jo jo, tam sa vydala :D

ivka3901
25. apr 2011

@pici tak to je super já som sa vydala z jedného konca dediny na druhý bližšie k svokre 🙂 nieže by to bola výhra,ale drahý ma bližšie do roboty 😀

pici
25. apr 2011

@ivka3901 xixixixixi

mirus11
25. apr 2011

@pici tak dufam,ze nam coskoro oznamis radostnu novinku aj ty

mirus11
25. apr 2011

@ivka3901 uvidis ze aj u teba to konecne vyjde.verim tomu

pici
25. apr 2011

@mirus11 neviem neviem.. test stale biely... ani naznak.. tak ja myslim ze dobre spravy prinesie niekto iny :D

andriss23
25. apr 2011

ahojte 🙂 trošku sa vám sem vtierknem 🙂

@och ako ten čas letí, pamätám si ťa z prvého oplodňovania 😀 ,a už máš v brušku druhého prcka 🙂
mne sa to bohužiaľ ešte nepodarilo,aj keď som otehotnela po každom KETe,neudržalo sa to.Máme ešte 4 zmrzláčikov,ale odvahy už aj nie. Momentálne sa preliečujem ATB,dala som si spraviť výtery,aby som sa uistila pred ďalším pokusom,či je všetko OK,a nebolo 😠 😠 😠 .
Všetkým vám tu držím palce. 🙂 🙂 🙂

pici
25. apr 2011

@andriss23 ahoj... a nevedia zisti pricinu preco sa tehu neudrzi?

elise
25. apr 2011

tak dnes super den sme s lukym pochodili po rodine, na návštevách sa aj mne voda ušla 😀 máme kopec sladkostí 😀
zajtra idem do centra ešte som mrchu nedostala ale dnes som pichala 15 injekciu tak pre istotu idem aby som dačo neprepásla, uvidím čo mi povedia.

pici
25. apr 2011

@elise ja idem rano na krv :D

elise
25. apr 2011

@pici tak by sme sa tam ráno mohli uvidieť🙂

pici
25. apr 2011

@elise urcite ano :D uvidime kedy dorazim

elise
25. apr 2011

@pici unás tiež uvidíme, lebo po dialnici super len tá blava dáva zabrať a prídeš s manželom?

pici
25. apr 2011

@elise nie. s manzelom nechodim robi na druhom konci mesta :D idem s mamou a kamoskou... potom si dame niekde kavicku a tak :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre