Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
27. apr 2011

@elise skúsim tam zajtra cinknúť som veľmi zvedavá čo mi povedia

ivka3901
27. apr 2011

@elise dá sa aj v centre,ale mňa vypisovala svoja gynekologička v nových zámkoch,ale myslím aj v centre ti ju vypíšu neviem skús sa spýtať

elise
27. apr 2011

@ivka3901 ked pôjdem na ultrazvuk pri mrche spýtam sa, inak je to dosť namáhave to cestovanie 75 km tam a spať

ivka3901
27. apr 2011

@elise no to mi hovor my to máme 120 km takže trošku dalej,ale čo už vieš čo len jedno my nejde do hlavy,že v centre nám nenavrhli vnútromaternicovú insemináciu?asi kvoli manželovým speriám,že má málo a ešte k tomu málo pohyblivé ☹

elise
27. apr 2011

@ivka3901 ivka ani nám to nenavrhli manžel je na tom podobne sú slabo pohyblivé a v zníženom počte druhý spoermiogram bol lepší ako prvý ale žiadna sláva

ivka3901
27. apr 2011

@elise tak potom my sme na tom rovnako a mne ešte zistili tie protilátky voči spermiám a já som čítala,že žena ešte vytvára protilátky voči embryju teda volá sa trofoblast teda to može byť aj moj prípad

elise
27. apr 2011

@ivka3901 dá sa proti tým protilátkam bojovať?nejaké lieky alebo injekcie?

ivka3901
27. apr 2011

@elise dá sa mne aj stenová nasadila prednison 5 asi mesiac pretým som ho brala celú tabletku a ako som si začala pychať inekcie tak len polku a ešte mi hovorila,že by mohlo byť viacej vajíčok a nebolo a ešte k tomu sa embrijká neujali tak aj preto sme sklamaný

pici
28. apr 2011

@wewulka neviem aku velku davku si pichas, ja som mala gonal f 450 a pichala som tri dni po 112,5 a myslim ze prvy krat som to zle natiahla lebo puklo len raz a ostatne dni puklo dva krat... a nic sa nestalo... pergoveris a gonal je podobny hormon len pergoveris ma este nieco navyse... ked pichas cele pero, cize 450 ml tak jedno pero mas na jednu davku... ja som mala jedno pero na tro davky a este v nom ostalo, zalezi fakt na mnozstve

wewulka
28. apr 2011

@pici cize by to nemal byt problem,ked mi to puklo iba raz. Ja tiez picham 112,5.
Takze jedno pero môzem pouzit viackrat ? to je super

pici
28. apr 2011

@wewulka nie mozes, ale musis... ked puklo raz to znamena ze si to zle natiahla. dnes si daj na to pozor, nastav 112,5 a riadne ten vrchnak potiahni ked pichnes pukne dva krat... a jedno pero je na viac davok... pri tvojom davkovani na 4krat...

och
28. apr 2011

@misi76 očakávam dnes od teba nechutne vysoké číslo HCG 😉

babulka123
28. apr 2011

@och sme dve.. aj ja ocakam toto hnusne vysoke cislo.. a od teba tiez.. myslim na vas babenky

och
28. apr 2011

@babulka123 odo mňa až zajtra 😉 teda dúfam, že bude všetko tak ako má byť 😵

misi76
28. apr 2011

@och ,
@babulka123 len očakávajte babule 😀 , krvička odovzdaná, aj sestričky ma už veľmi dobre poznajú a vravia, že dúfajú, že mi dnes spravia pekný deň. Po 14 hod. podávam info.

och
28. apr 2011

@misi76 to budem zase na prášky do 14.00 je tááááák ďaleko 😀

misi76
28. apr 2011

a ja tak kľudnááááááá 😀

@och idem dnes na víkend k svokre, tak budem musieť susedov otravovať s netom, aby som zajtra videla tvoje číslo.

och
28. apr 2011

@misi76 😀 no som fakt zvedavá, inak test RapiClear 10mIU/ml si robiť už nebudem, sú hrozné, nefungujú, ale čiarka silnie celkom fajn, inak tipujem ťa na dvoch chalanov

och
28. apr 2011

@misi76 dúfam, že máš dobrú svokru, ja ísť na víkend k svojej, to si radšej hodím, moja ja fajn aj mama moja ale len max 6 hodín, potom musím zdrhnúť do ticha a tmy 😀

misi76
28. apr 2011

@och no nemôžem sa sťažovať, viac ju nevidím ako vidím, chodí opatrovať na dedinu svoju mamu, tak celý deň je tam a večer sa len vidíme. No svokra mi nevadí, to skôr iné osoby v rodine.

misi76
28. apr 2011

@och a RapiClear je nanič test, ja používam Clearblue , Mamatest, alebo také obyč. WOMAN

och
28. apr 2011

@misi76 dieťa konečne spí neverím 😀 ja si kupujem v DM za 1,59 eur tuším, je to 25 a je super, bo tam máš aj takú mištičku so stojankom, kam si odložíš prúžok pokým sa nasaje 😀 😀 😀

och
28. apr 2011

@misi76 už len dve hodiny 😀

tinasc
28. apr 2011

@ivka3901 a ako ti prišli na to, že máš protilátky?

tinasc
28. apr 2011

babule, ktoré čakáte na výsledok krvičky, držím silno palce 🙂

babulka123
28. apr 2011

jaaaj normalne sa vracam do starych spomienok.. misi , och.. strasne sa tesim .. teda este cakam ale ja to citim v pravom kolene ze vseto bude ok..

babulka123
28. apr 2011

a to som si chcela ist lahnut ale tusim do 14.00 vydrzim

och
28. apr 2011

@babulka123 😀 😀 😀 😀 tiež mi to pripadá len toť nedávno, až na to, že krpček tu už píska, idem jej dať obed, nech mi to rýchlejšie ubehne 😉

babulka123
28. apr 2011

@och zlaticko malinke..hehehe to bude radosti..
ninka len kocikuje babatka vsetkym kamoskam vonku ale my sme skonicli pri tomto jendom kuse.. uplne staci.. hehehe

obed??? u nas sa uz od pol 1 spinka..

och
28. apr 2011

@babulka123 neboj drapne ta to, aj napriek všetkým rizikám 😉
no mi máme obed takto, bo dáma vstáva o 6.00 ráno a ledva vydrží do 11.00, takže dáme desiatu a hajde spať, potiahne dve hoďky, obed a ide sa von 😉 vonku olovrant o 18.00 kaša, kúpeľ a 20.00 mliečko a prvé pokusy o spánok, je to na prášky keď vonku je relatívne svetlo

11 minút

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre