Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
6. máj 2011

@ivka3901 no vychadza mi to asi na polovicu juna :D

pici
6. máj 2011

@wewulka zlatik a ty ako pokracujes?

elise
6. máj 2011

@tinasc pre istotu by som šla do centra oni povedia či sa spustí alebo už máš, dakedy je mrcha slabulinká iab ako špinenie len je rozdiel vo farbe krvi

tinasc
6. máj 2011

@elise ale ja nemám žiadnu krv, iba keď idem cikať a utriem sa, tak je tam akoby špinenie, inak môžem kľudne chodiť bez vložky, nič sa nedeje... neviem ak sa cez víkend nič nestane, tak sa pôjdem opýtať...veď predsa menzes rozumie sa krvácanie, teda aspoň nejaké... a ku komu tam vlastne treba ísť?

lucy1311
6. máj 2011

mna asi slahne! mesiac po laparoskopii mi trosku nabehli vajecniky a predstavte si, ze mi dozrelo vajicko bez clostilbeghytu!!! taka som bola natesena uz ako keby tam bola fazulka, ze nebude treba inseminaciu mozno, ze sa to mozno aj zadari ... a ta mrcha rastie zrazu tak rychlo, ze ju asi nebude mat kto oplodnit ☹ , kedze frajerovi som pred dvomi mesiacmi zorganizovala zajazd na futbal a doma bude az v pondelok vecer no a vajko ma uz teraz 18mm ... no ako sa tomuto moze povedat? ECHT SMOLA !!! ja to tusim nerozdycham sakra 😖 este som ho vcera chcela "znasilnit", reku az to vyjde na vikend, tak spermie vydrzia ... no myslite, ze sa mi to podarilo? chudak bol taky v strese z prveho letu, ze sa nezadarilo ... 😖 ... jaj ja to tusim nepredycham, prva prirodzena ovulka v mojom zivote aj to nemam chlapa doma!

wewulka
6. máj 2011

@tinasc ďakujem

wewulka
6. máj 2011

@elise tiež som rada, že sme sa spoznali osobne
ďakujem, dúfam, že zrelých vajíčok bude dosť

wewulka
6. máj 2011

@pici dnes picham pregnyl a v nedelu ma caka punkcia 🙂

pici
6. máj 2011

@wewulka jejda zlatik, ale to ubehlo, co? no tak na nedelu ti drzim moc palce nech je plno vajicok...a nech prebehne punkcia co najlepsie...

wewulka
6. máj 2011

@pici no moja ubehlo a včera som si spomenula na tvoje slova, ze som si z toho pichania spravila taky ritual a ze dnes uz nepichaaam, ale uz aj stacilo ved uz ma boli brucho.
ďakujem, dúfam že všetko prejde ok 😉
a keď mi spravia punkciu tak manžel je tam so mnou alebo môže ísť domov a potom prísť pre mňa ?

tinasc
6. máj 2011

@pici aj ja už chcem aby mi to ubehlo... ale ešte nemám nárok... a s tým rituálom, veľká pravda... keď už som sama, tak si to všetko nachystám a ide sa do toho...

pici
6. máj 2011

@tinasc a v akej faze si moja? co teraz pichas?

tinasc
6. máj 2011

@pici diphereline... a mrcha nikde 😀

pici
6. máj 2011

@wewulka zlatko rano pridete spolu... jemu odoberu spermie rano... asi o 7 mej... aspon mojmu to tak robili a ja som dosla na pol deviatu isli sme na izbu a kamosky po mna dosli o 13 tejd

pici
6. máj 2011

@tinasc aha... to je sranda ako sa niekomu z toho posuva cyklus. ja som mala presne na den...

tinasc
6. máj 2011

@pici ja mám krátke cykly, ale čakala som to... dávam tomu ešte tento víkend, potom sa asi spýtam, ale neviem čo mi v centre povedia, zase nechcem niečo pokaziť...

pici
6. máj 2011

@tinasc pekne len zavolaj.. ak vobec nekrvacas tak to asi nie je dobre... ale ak ano tak oni to podla vysky sliznice vidia...

tinasc
6. máj 2011

@pici mám tam dnes zavolať? mávam tak 24 dňové cykly, teraz je to síce len 29 DC či? lebo tuším tu @elise tiež mala veľké meškanie ak sa nemýlim...

wewulka
6. máj 2011

@pici tak my prideme rano spolu, potom pockame na tu deviatu a manzelik pojde domov a podla toho co povedia lekari pride pre mna. A punkciu mi moze robit aj iny lekar ako ten ku ktoremu chodim ?

pici
6. máj 2011

@wewulka ano.. robi to ten ktoremu vyjde sluzba... skor ako o jednej ta nepustia. po narkoze musis lezat dve hodiny... plus kym vsetky spravia. atd...

wewulka
6. máj 2011

@pici tak som zvedava ako to vsetko prebehne a kto bude mat sluzbu, urcite sa ozvem aka bola urodicka 🙂

pici
6. máj 2011

@wewulka jasne budem netrpezlivo cakat :D urcite bude paradna...

tinasc
6. máj 2011

no nič, ja som sa práve rozhodla, že ak sa cez víkend mrcha nerozbehne, tak si tam v pondelok zájdem... myslíte si, že z dipherelinu by sa mi mohli urobiť cysty, žeby z toho som nemala mrchu? kurnik šopa, takéto patálie, už som bola na krvi, 12 mám internistu kvôli predoperačným... ale diphereline sa stále pichá to sa neprerušuje kvôli tomu však?

pici
6. máj 2011

@tinasc z dipherelinu sa cysty mozu spravit, to mi povedali.. ale ty ziadne cysty nemas neboj sa... a pichas za kazdych okolnosti... aj ked pojdes k internistovi...

tinasc
6. máj 2011

@pici oki, no uvidíme myslím si, že to ešte nie je až také veľké meškanie... do kelu, brucho ma pobolieva tak, že by už mohlo byť... no veď sa uvidí 🙂

pici
6. máj 2011

@tinasc mozno je na ceste a nikam ani nebudes musiet ist.. ale zbehni si tam... ak by si do pondelka nedostala...

tinasc
6. máj 2011

@pici jasne, som rozhodnutá 🙂

wewulka
6. máj 2011

@pici mojka prosim ta akej farby si mala ihlu na pichnutie pregnylu ?
a ešte taká otázočka, na punkciu treba prísť oholená 😅 ?

misi76
6. máj 2011

@wewulka ahoj, na pregnyl môžeš mať modrú alebo čiernu ihlu.
A čo sa týka oholenia, nemusíš byť dohladka oholená, stačí zostih, hlavne pre tvoju pohodu.

wewulka
6. máj 2011

@misi76 ok, mam ciernu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre