Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
16. máj 2011

4 embryka, ktore ostali po ET neboli vhodné na zamrazenie takže nám ostalo 9 zamrazenych.

misi76
16. máj 2011

@wewulka aj tak pekne, koľko kočiek by si prialo mať taký počet embryjok, však ivka3901.
Tak len pekne oddychuj, nech ťa manželík šetrí a budúci pondelok prines // správičky.

Ja idem v budúci utorok na 1. UTZ, tak som zvedavá.

@elise bohatú úrodičku a žiadne bolesti prajem

wewulka
16. máj 2011

@misi76 ja viem, že iné by boli velmi radi aj ja som rada lebo je to pekna urodicka 🙂 Som velmi zvedava na pondelok.

ivka3901
16. máj 2011

@misi76 presne tak moja,já som ani raz nemala nič zamrazené a preto je mi to lúto,že možno keby som mala nejaké embryjká zamrazené tak by som nemula všetky tie inekcie znovu si dávať pichať a potom ísť 3 krát na odber vajíčok a možno ma to na budúci rok čaká zase,ale musím to zvládnúť neni to až také hrozné ☹

ivka3901
16. máj 2011

@misi76 inak v koľkom mesiačiku si už?trošku strácam prehľad a teším sa s tebou a držkám palčeky na ultrazvuku je to krásny pocit vidieť bábetko aspom raz v živote som to už zažila a ak pán boh dá a možno toho malého človiečiky budem vidieť ešte raz 😉

misi76
16. máj 2011

@ivka3901 ahoj, začínam 7.tt

ivka3901
16. máj 2011

@misi76 ahojky,lúčim sa s vami,lebo idem do roboty na 12 násku takže dlhý deň až do druhej v noci ☹ ale jak mile budem mať čas tak sa na vás mrknem pa pa

miskab
16. máj 2011

babulky prva injekcia ze mnou 🙂

tinasc
16. máj 2011

@miskab tak super, pichla si si sama?

tinasc
16. máj 2011

no tak po dnešnej kontrole a utz som dosť smutná, doktorka mi vravela, že sa mám pripraviť na to, že nebude veľa vajíčok, mám na každej strane 4 folikuly ale rastú na každej strane asi len dva, ostatné sú veľmi malé... tak som z toho trochu mimo, dúfam, že sa niečo podarí...

miskab
16. máj 2011

@tinasc nie sama , mama mi to pichla , ja by som to sama nepichla by som odladla asi 😀

miskab
16. máj 2011

@tinasc neboj moja musi sa podarit ,,drzim ti mooooc palceky .....

tinasc
16. máj 2011

@miskab ale neodpadla... ja som sa tiež bála, kočky ma tu povzbudzovali že to nič nie je a fakt to nič nie je, treba sa len odhodlať a prvýkrát sa pichnúť... je ale pravda, že mi to pichanie už lezie krkom 😀 ale inak do bruška je to ok vôbec to nebolí 😉

miskab
16. máj 2011

@tinasc no neboli to uz viem, 🙂 je to v pohode do brucha,budem tam ja pichat fostimon a hotovo ked sa to moze 😉

tinasc
16. máj 2011

@miskab môže sa to neboj sa 🙂

wewulka
16. máj 2011

@tinasc niekedy je menej viac, neboj všetko bude dobré 😉

tinasc
16. máj 2011

@wewulka ale hej, však dúfam, že do kontroly sa to trošku upraví 🙂

misi76
16. máj 2011

@tinasc dôležitá je kvalita nie kvantita 🙂

tinasc
16. máj 2011

@misi76 ja viem, ale bude mi ľúto, ak mi nezostane nič do zásoby 😀

misi76
16. máj 2011

@tinasc no keď budeš čakať dvojičky, tak ti to ani nebude treba 😀

tinasc
16. máj 2011

@misi76 žeby sa stal zázrak a rovno dvojky? 😉

misi76
16. máj 2011

@tinasc júúj a koľko zázrakov sa tu už staloooooo

tinasc
16. máj 2011

@misi76 jasné, verím tomu 🙂

katuliks
16. máj 2011

@misi76 Budem drzat palceky.Treba verit.Nam sa to tiez podarilo na 3x IVF a teraz sa doma vedla mna mrvi uz 3 mesacna slecna.

tinasc
16. máj 2011

@katuliks gratulujem k dcérke, tak na tretíkrát sa to podarilo 🙂 krásne 🙂

misi76
16. máj 2011

@katuliks verím, že teraz to vyjde, verila a cítila som to od začiatku. Gratulujem k dcérke.

elise
16. máj 2011

ahojte babulky, tak som to uspešne prežila, 23 vajok bolo ale musia sa napichnuť spermiou lebo mm má slabo pohyblivé.

wewulka
16. máj 2011

@elise Super úrodička 🙂

elise
16. máj 2011

@wewulka ano super som bola aj ja prekvapená, zajtrAO 11 mám volať embriologičke čo a ako

tinasc
16. máj 2011

@elise tak to je super úroda, nepísala si náhodou, že na ultrazvuku videl menej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre