Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

miskab
23. máj 2011

@elise tyzden dnes bola osma injekcia ale vcera bolelo a stipalo a dnes tiez. aj vpich bolel. jaaaaj nech uz to mam za sebou. uz cakam len tu mrchu aby som mohla zacat aj s fostimonom. fostimon sa ako dlho picha ?

elise
23. máj 2011

@miskab ja som pichala 10 dni fostimon ale je to individuálne od prvej kontroly ultrazvukom som za 7 dni šla na kontrolu znovu

miskab
23. máj 2011

@elise uz nech picham aj ten fostimon.... a mate aj predlzenu kultivaciu? kedy mas vklad?

elise
23. máj 2011

@miskab ušž sme mali vklad aj predlženu kultiváciu sme si dali je to prirodzenejšie že v tom štádiu je akurát embrijko ked ho vkladaju na 5-6 den ako keby schádzalo same do maternice

miskab
23. máj 2011

tak je to lepsie ta kultivacia tak aj mi si to dame. jeeeeej tak uz len cakas na vysledky juuuuuuuuuj moc ti drzim palceky moja nech to vyjde.... len oddychuj .... 😉 tak mam povedat mame nech mi to picha uplne pomaly .... to nebude potom boliet? ona mi to picha kolmo nie do sikma to nevadi?

wewulka
23. máj 2011

Ahojte, som tehotná - HCG 149 😀 😀 😀

elise
23. máj 2011

@wewulka velikíkáááááá gratuláááácia strašne moc sa teším🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
23. máj 2011

@wewulka gratulujem 😉

elise
23. máj 2011

@miskab diphereline by sa mao pichať ak picháš do brucha pod 45 stupnovým uhlom podkožou. mamina je sestrička?

miskab
23. máj 2011

@elise neni sestricka,len ja by som si to nepichla tak mi to picha ona,ale na prvu injekciu sme boli u mojho doktora tak nam to tam sestricka ukazala ze ako , on mi to tiez pichla kolmo, a to vadi ked mi to tak picha? juuuj a teraz co? sme to zle pichali?

tinasc
23. máj 2011

@miskab mňa diphereline štípal ako kedy... boli dni, keď vpich vôbec nebolo cítiť a niekedy zase štípalo 😉 a menzes mi meškal týždeň...

miskab
23. máj 2011

@wewulka strasne mooooooooooooc gratuleeeeem supeeeeeeeer 😉

elise
23. máj 2011

@miskab vadiť by to nemalo a nemáš modrinky?

wewulka
23. máj 2011

@tinasc boli tam asi 4 baby, ale vobec neviem, ktora z nich si bola ty
vydrzala som to bez testu 🙂

tinasc
23. máj 2011

ahojte takže po dnešnej punkcii 8 vajíčok, 5 väčších tie sme nechali napichnúť a tri menšie, tie sa prirodzene oplodnia, neviem ako tieto dopadnú, vraj môžu cez noc dozrieť, tak sa uvidí... možno mi ani nič nezostane na mrazenie...

miskab
23. máj 2011

@tinasc aj mne posledne dva dni to boli a stipe , no uvidime zajtra.

tinasc
23. máj 2011

@wewulka gratulujem moc a moc... ja som sedela vzadu pri tých sklenených dverách 😉

elise
23. máj 2011

@wewulka ja mám take nutkanie že si v sobotu test spravím lebo na krv by som mala isť v utorok buduci týžden. lebo v sobotu mám narodky tak reku by som si dala darček🙂

miskab
23. máj 2011

@elise nemam modrinky zatial. 🙂

tinasc
23. máj 2011

@elise skús a uvidíš 😉 ja by som to určite nevydržala 🙂

elise
23. máj 2011

@tinasc ved uvidím zatial mám jeden test odložený🙂 uvidím ako to do soboty bude🙂 a ako si dopadla na punkcii?

tinasc
23. máj 2011

@miskab ja som pichala fostimon 12 dní 😉 a diphereline sa pichá šikmo pod kožu, neboj určite to nebolo zle že ti to tak pichla, ale pichaj to teraz takto...

tinasc
23. máj 2011

@elise už som písala vyššie ako bolo na punkcii 🙂 😉

elise
23. máj 2011

@tinasc som si nevšimla príspevok od teba vyššie

elise
23. máj 2011

@tinasc nie je dôležitá kvantita ale kvalita🙂

wewulka
23. máj 2011

@elise aj ja som myslela, ze v sobotu skusim testovat, ale manzel mi to vyhovoril a vikend ubehol tak rychlo

pici
23. máj 2011

@miskab mna stipali vsetky. pergoveris extra.. ale vydrzime nie?

miskab
23. máj 2011

@tinasc no som zevdava kolko budem ja pichat dufam ze nie dlho 😕 uz len nech mi pride ta mrcha, to jak napoky ked ju chcem tak nepride na cas 😠 🙂

wewulka
23. máj 2011

@tinasc a ty si blondinka ? bola tam taka s copom, nebola si to ty ?

pici
23. máj 2011

@wewulka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gratulejsn... supeeeeeeeeeeeer spravicka

tinasc
23. máj 2011

@elise no veď ako som písala uvidíme, zajtra budem volať, ja viem, že nie je dôležité koľko vajok je, len nech sú dobré, ale chcela by som aby mi aj niečo zostalo... 15 kúskov máš, to je fantastické, ani ich nebudeš potrebovať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre