Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pici
4. júl 2011

dakujem baby za podporu, ste velmi zlate... a velmi to pomaha

pici
4. júl 2011

@annamary27 uvidime co povie doky... ze kedy ket.. ale chcela by som hned ak sa bude dat co je v auguste. chcem si oddychnut, od hormonov, liekov a vsetkych sragorin. mozno to necham na september uvidim co sa aj doma dohodneme. manzel je moc smutny, tak sa s nim ani neda teraz moc hovorit ze co dalej... teraz mam za ciel schudnut 4 kila, tak idem do toho :D
@miskab misik tak potvrdene krizom krazom? super ... davaj na prdolky pozor
@nr_martinka ak to ti poviem, ze urodicka ako lusk... super

nalada
4. júl 2011

@pici škoda ☹ . Tak som verila, že sa to predsa podarí.... Je mi to ľúto, viem, čo prežívaš.
@miskab teším sa, drž sa, dávaj na seba pozor!
@nr_martinka pekná úrodička, len tak ďalej....

zuzancek22
5. júl 2011

@pici tak to nechápem prečo ti to nevyšlo, a tak som dúfala, že už teraz budeš tehuľkou, prečo sa takéto veci dejú tým čo po tom strašne túžia. budem ti držať moc päste aby ti to do tretice vyšlo. a je pekné stanoviť si niečo, ako napr. ty, že schudneš, ja som si tiež niečo podobne začala, kdesi v článkoch tu na MK som čítala, že ťažkosti endošky môže trošku zmierniť zmena stravy, ako sú napr. pri mrche , krče, prehánanie, napínanie na vracanie, tak som sa dala nato, a už mesiac sa stravujem podla toho. cítim sa fajn, a normálne ma to začalo baviť. schudnúť som asi neschudla, ale cítim sa lepšie.

nr_martinka
5. júl 2011

ahojte baby tak Z 15 bolo zrelych 8 tie sa dali napichnut a oplodnilo sa 6 a tie sme si dali na predlzenu kultivaciu.som zvedava co z toho bude. 😀 vklad bude v piatok alebo v sobotu 😀

elise
5. júl 2011

@nr_martinka super v sobotu budeš tehulka🙂

pici
5. júl 2011

@zuzancek22 zlatik tak vidis ze nie vsetky veci vieme ovplyvnit... nevadi. ideme dalej a teraz sa to uz podari....
@nr_martinka no super. nech sa len pekne vyvijaju ako sa maju... a ty ako sa citis?

miskab
5. júl 2011

@pici
@nalada dakujeeeem babulky davam na ne pozor 🙂

tinasc
5. júl 2011

@miskab len dávaj pekne pozor 🙂

miskab
5. júl 2011

@tinasc davam a moooc na fazulky a dakujeeem 😉

nr_martinka
5. júl 2011

@pici dnes uz dobre vcera to bolo horsie.a vcera som ta tam tusim videla mala si ruzove tenisky?urcite sa ti to podari.ja tomu verim ze kazda z nas sa toho docka a budeme maminy 😀
@miskab ty si to teraz zacala a dufam ze sa coskoro pridame 😀 😀

miskab
5. júl 2011

@nr_martinka jasneeeee ze sa pridate babulky vsetky ... 😉

pici
5. júl 2011

@nr_martinka ano mala som ruzove tenisky:D do mna treba stuchat lebo ja som slepuch
najhorsie aj pre mna bol ten den punkcie a potom to bol sice masaker ale kazdym dnom lepsie

miskab
5. júl 2011

@nr_martinka aj ja som ta asi videla nebola som si ista ci si to ty sedela si hned pri dverach pri stacionari?

nr_martinka
5. júl 2011

@miskab ano presne tam som sedela.a strasne som bola vystresovana.ale uz je to ok.iba teraz som zase vracala a neviem z coho.zle mi je jak psovi☹
@pici no mohla som ta stuchnut.nabuduce ak ta uvidim tak ta stuchnem. 😀

pici
5. júl 2011

@nr_martinka no budes musiet lebo ja som slepa :D

tinasc
5. júl 2011

@pici ja keď som tam tak sa ani moc neobzerám, lebo mám vždy taký zvláštny pocit, aby som tam niekoho od nás známeho nestretla, aby nevyšlo najavo prečo tam chodím... viem je to na hlavu, ale...

pici
5. júl 2011

@tinasc v pohode, kazdy mame nejake dovody. u nas to vedia vsetci tak niet co skryvat

tinasc
5. júl 2011

@pici tak to je lepšie keď to vedia, u nás by som nenašla pochopenie...

wewulka
6. júl 2011

Ahojte pipinky, prave som sa vratila z dovolenky 🙂 neprecitala som vsetko co ste popisali lebo je toho dost, ale precitala som posledne dve stranky a su na nich dobre aj zle spravy. Tým, ktore idu s pozitivnymi vysledkami prajem vela stastia a aby to tak super islo dalej a s tymi opacnymi vysledkami je mi to luto, ale prajem vam vela sil a pozitivnej energie.
Myslim na vas

pici
6. júl 2011

@tinasc jasne... ja to chapem...

tinasc
6. júl 2011

@wewulka a kde si bola oddychovať?

wewulka
6. júl 2011

@tinasc nova bystrica - vychylovka

tinasc
6. júl 2011

@wewulka aha... my sa chystáme od Tatier v auguste 😉

wewulka
6. júl 2011

@tinasc a ako sa citis ? uz si bola aj na ultrazvuku ? mas oboch drobcekov v brusku ?

tinasc
6. júl 2011

@wewulka dobre sa cítim... na ultrazvuk idem zajtra, min. týždeň som tiež bola, ale niečo sa mu nezdalo ,tak musím ešte raz dúfam, že všetko je ok, vyzerá to, že je tam len jedno 😉

wewulka
6. júl 2011

@tinasc aj ja idem zajtra do GF 🙂 na konzultaciu

tinasc
6. júl 2011

@wewulka tak dobre vybav, nech sa ketko podarí 🙂

wewulka
6. júl 2011

@tinasc verim, ze aj u teba bude vsetko v poriadku a ze pre mna budu mat iba dobre spravy

elise
6. júl 2011

@wewulka super že ste si dovolenku užili🙂 a zajtra držím palčeky aby ste dobre pochodili v centre🙂 ja po fyzickej stránke z tej kyretáže v pohode mám už miesto krvácania špinenie ale po psychockej stránke je to dosť zle stále si predstavujem tu kočku čo bola na interupcii ☹ prečo je svet taký nespravodlivý niekomu dopraje zdravé bábenko a chce sa ho zbaviť prerušením tehotnosti a niekto po drobčekovi tuži, teší sa nanho a bábo sa prestane vyvýjať☹ stále hladám príčinu prečo sa to stalo, čo som mohla spraviť a nespravila som, prečo sa to stalo ale odpovede nenachádzam☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre