Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
19. júl 2011

@nr_martinka držím palce, nech je to v poriadku...

annamary27
19. júl 2011

@nr_martinka ahoj,držím palce,aby bolo všetko v poriadku 😉

wewulka
20. júl 2011

Ahojte baby, stale papam kys. listovu a citim sa fajn, ale trapi ma slabe krvacanie. Som uz 15DC a cez den sa mi objavi svetla krv na nohavickach, vobec tomu nerozumiem, chcela som ist dnes do GF, ale vcera to uz preslo tak som si myslela, ze je to ok, ale dnes rano sa krv opat objavila. Dufam, ze to nie je nic vazne iba hormonalne zmeny, zajtra vsak uz do GF pojdem, aby som bola kludnejsia. Nestretli ste sa nahodou niektora s takymto krvacanim ?

tinasc
20. júl 2011

@wewulka neviem ti povedať, čo sa deje, možno sú to naozaj tie hormóny, neviem či berieš nejaké lieky, ale či to nie je aj tým, že krvácaš mimo cyklu... však sa popýtaš... aj ja jem kys. listovú stále, ani neviem dokedy by sa mala 🙂

wewulka
20. júl 2011

@tinasc neberiem ziadne lieky. Ja mam jest kys. listovu do dalsieho cyklu este mam dve balenia a potom estrofem.

nr_martinka
20. júl 2011

dakujem baby za podporu.zajtra sa uvidi.a ak nie tak ako hovori moj drahy ideme dalej 😀 😀

zuzancek22
20. júl 2011

@nr_martinka zajtra bude číselko na hcg.

miskab
20. júl 2011

ahojte babulky tak dnes som sa vratila z nemocnice, v sobotu ma tam viezli tak som zacala krvacat.... no hrozne to bolo

nr_martinka
20. júl 2011

@miskab dufam ze si v poriadku.

fibi21
20. júl 2011

@miskab coze ? Misi a co to bolo ? si ok ?

tinasc
20. júl 2011

@miskab čo sa stalo?

wewulka
20. júl 2011

@miskab dufam, ze si v poriadku.

@nr_martinka urcite budes mat zajtra krasne hcg, drzim palce.

miskab
20. júl 2011

@fibi21
@tinasc
@wewulka
@nr_martinka babulky moje hned mi robili sono ze ci som nepotratila lebo som dost krvacala babo tam este bolo len jedno ale si ma tam nechali na infuzkach liekoch a tak,a dnes mi robili kontrolne sono aj ultrazvuk babo je v poriadku je tam len jedno mma 8 mm som v 6 tyzdny ale zostal mi tam po druhom ta bublina a to neviem to by sa malo vstrebat uvidim co mi v gynfive povedia.a ze spinit budem este asi tak 3 tyzdne , ked zacnem krvacat zas tak znova do nemocnice mam prist

tinasc
20. júl 2011

@miskab tak aspoň že je všetko v poriadku... dúfam, že sa to už nebude opakovať, držím palce... a Tebe ako počítali týždne? lebo ja som dnes bola na kontrole u obvodného a podľa neho som len v 6+2tt... tomu sa mi nejako nechce veriť...

miskab
20. júl 2011

@nr_martinka maja zlata drzim ti palceky aby ti oznamili vysoke HCG 😉

miskab
20. júl 2011

@tinasc mne to ratali od poslednej menzes v nemocnici ja som 6+1 tt

wewulka
20. júl 2011

@miskab som rada, ze si v poriadku 🙂

danka483
20. júl 2011

@nr_martinka držím palec

danka483
20. júl 2011

@tinasc
@miskab ahojte oni to rátajú od poslednej menštruácie ja som 8 tt a poslednú mrchu som mala 18.5.

nr_martinka
20. júl 2011

@miskab to som velmi rada ze si ok.teraz len oddychovat a nic nerobit 😀

tinasc
20. júl 2011

@danka483 ja som poslednú mrchu mala 7.5. lenže odber vajok bol až 23.5. a vklad 25.5. takže tam sa to nejako stráca... lenže aj tak, keď rátam aj od týždňa vkladu, stále mi to vychádza na nejaký 10tt... tak už neviem, možno na najbližšej kontrole mi to poopraví, ale 6tt to určite nebude... 😉

nr_martinka
20. júl 2011

@miskab
@danka483
@wewulka dakujem dufam ze to zajtra bude ok.😀

danka483
20. júl 2011

@tinasc ja som mala punkciu 2.6 a vklad 6.6 ty si asi tak 10tt správne počítaš

tinasc
20. júl 2011

@danka483 no vidíš, takže už som z toho jeleň 🙂

danka483
20. júl 2011

@tinasc nevadí hlavne nech je všetko ok a kedy ideš na to sono nemala si ísť teraz niekedy?

boobaa
20. júl 2011

gyn-fiv babule, 3 ultrazvuk za nami, detičky majú už 5,5 cm obidve rovnako, majú ručičky, nožičky, hlavičky a srdiečka bijú ako zvony. Dnes 13tt+3, 😀 😵 Všetkym babulám dežím palčeky

tinasc
20. júl 2011

@danka483 zajtra idem, dúfam, že tam už nebudem musieť ísť 🙂 alebo žeby?

tinasc
20. júl 2011

@boobaa no tak super, tak ste skončili 1 trimester, už si budeš tehu len užívať 🙂

danka483
20. júl 2011

@tinasc je to naposledy 😀 aj mi sme potom tak šťastne pozreli na budovu a že pápá

tinasc
20. júl 2011

@danka483 no to je úľava... ale neviem či sa tam náhodou aj nevrátime na nejaký morfolog. ultrazvuk, alebo nejaké špeci vyšetrenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre