Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzancek22
16. aug 2011

@bibi11 ale už to aspoň budeš mať ochvíľu zasebou, ale ja este len koncom augusta začínam, aj ti nejako zvyšovali alebo znižovali dávnky?

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 no už by mohlo byť po tom🙂 Ale nebojky, aj tebe to prebehne ani nebudeš vedieť ako🙂 S dávkovaním zatiaľ nerobili nič, idem podľa plánu...Aj kedv tom mám nejako zmätok, lebo dnes mám 19-tu injekciu diphereline, ešte len dnes som začala s gonalom, ale v chladničke mám ešte 2 ďalšie krabice gonalu + 6 krabičiek luverisu...Preto neviem koľko bude trvať dlhý protokol..... 😕

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 v jednej krabici je 7 dávok.

zuzancek22
16. aug 2011

@bibi11 ja mam predpísané 3 balenie diphereline 0,1 mg a 4 balenia menopuru tam je po 10 ampuliek, a tiež mam z toho guláš

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 ešte že je takáto možnosť na internete, že sa to dozvieš veľa vecí🙂 Včera večer som ešte pozerala na youtube ako sa presne pichá ten gonal 😀 😀 😀 aby sme niečo nepokazili 🙂

zuzancek22
16. aug 2011

@bibi11 no tak toto som si pozerala aj ja ako sa pichá menopur, skoro som grcala. ale mam v zálohe švagrinú sestričku a potom moj drahý sa nato podujme, ale už teraz mam z toho bobky, ale teším sa na ten výsledok ktorý z toho bude. lebo verím, že začiatkom októbra je som mna tehulka, no z teba bude skôr 😀

slniecko137
16. aug 2011

@bibi11 ahoj, ja som mala tiež dlhý protokol 🙂 a v chladničke toľko injekcií ako ty. Neboj, zachvíľku budeš mať potom. Ja som si od 4DC začala k dipherelinu pichať aj gonal. a na 10DC som si pichala diphereline+gonal+pergoveris, pichala som si to do 13DC a potom večer som si pichla dva pregnyly. A na 15DC som išla na OPU. A tie injekcie čo mi ostali mi minulý týždeň odkupili v gynfive.

elise
16. aug 2011

@zuzancek22 ja som mala 7 balení diphereline a dlhý protokol

zuzancek22
16. aug 2011

@elise a čo k tomu? alebo len diphereline?

bibi11
16. aug 2011

@slniecko137 tak to sme skoro na tom podobne 🙂

bibi11
16. aug 2011

@elise Tak vidím, že aj ked máme viaceré dlhý protokol,každá máme iné dávkovanie a iné lieky 🙂

bibi11
16. aug 2011

Viete mi povedať či v gynfive robia aj cez víkend? Pýtam sa len preto, že keby mi odber vajíčok vyšiel na víkend....či robia alebo to posúvajú iba na pracové dni...
Ďakujem 🙂

wewulka
16. aug 2011

@bibi11 ahoj, odber vajicok robia aj cez vikend 🙂

elise
16. aug 2011

@zuzancek22 potom po ultrazvuku som dostala fostimon (3 dc) to som pichala týžden potom pregny a bola punkcia🙂

elise
16. aug 2011

@bibi11 ja som bola na pukcii v pondelok a v sobotu mi robili vklad (bolo to v maji)
teraz idem do centra 2.9 ktorá idete tiež?

nr_martinka
16. aug 2011

@zuzancek22 neboj to zvladnes ja som mala to iste.a diphereline si pichas sama?a menopur som si pichala najskor 3 ampulky a potom mi zvysili na 4 ampulky.ja som si to pichala vsetko sama a dalo sa.sice som mala brusko samu modrinku ale vedela som preco to robim🙂drzim ti palceky.

alabu
17. aug 2011

@slniecko137 ahoj..tak som dnes testla a zial usmev na tvari nemam ☹ zajtra krv ale myslim ze viem ako dopadne....dnes som dala prvy zachvat placu, zajtra ma caka asi dalsi a potom sa musim zacat zmierovat s tym ze budeme bez deti...lebo tretie IVF ja uz pravdepodobne nepodstupim... 😔

elise
17. aug 2011

@alabu ešte len môže byť že sa dlhšie zahniezduje a je hcg nízke.budem držať palce aby to dobre dopadlo🙂 mate aj mrazáčikov?

zuzancek22
17. aug 2011

@elise takže idete podstupovať ďalšie IVF?

elise
17. aug 2011

@zuzancek22 my máme ešte chvalabohu mrazáčikov a dufamže sa podarí rozmrazenie

pici
17. aug 2011

@zuzancek22 ja som mala 4 balenia dipherelinu ktomu gonal gonal f pergoveris, davky upravovali podla krvi a utz gonal cervene pero som nakoniec vobec nebrala

pici
17. aug 2011

@bibi11 ano milacku , robia aj cez vikend. mne vysiel vklad na vikend....

slniecko137
17. aug 2011

@alabu ešte nezúfaj, uvidíš zajtra. Na 9DC som ju mala uuuplne slabulinku. Možno sa ti uchytilo len jedno a testík ti to ešte neukázal. Držím ti palce, aby bola zajtra krvička pozitívna

zuzancek22
17. aug 2011

@elise tak to je super a koľko zmrzliniek máte?

alabu
17. aug 2011

@elise
@slniecko137
vdaka za pozbudenie baby, ale myslim ze dam zase na svoj 6zmysel ☹ mrazacikov nemame..ani po prvom IVF a ani teraz☹ 1x sme mali 8vajok...5alebo 6 sa ich oplodnilo dve po PK vlozili a ostatne sa medzitym prestali delit...a teraz 6 vajok...tri sa oplodnili, dve 8 a 6bunkove vlozili tentoraz bez PK, to tretie sa prestalo na 6ci 7den delit....najviac ma stve ze nemame pricinu..mam nepriechodnu lavu stranu ale to je vsetko...vsetky vysledky ukazkove..este aj mutacie co 90%populacie ma my nemame...takze zmierit sa s tym ze to len jednoducho nejde je pre mna strasne tazke.... 😢

elise
17. aug 2011

@zuzancek22 máme ich 15 podarilo sa 🙂

elise
17. aug 2011

@alabu dávali ste napichnutie alebo prirodzene oplodniť, mysme dávali napichnúť. neboj bude to dobre na vianoce budeme tehotné🙂

zuzancek22
17. aug 2011

@elise tak to je krásne číselko

wewulka
17. aug 2011

Kedze vcerajsie krvacanie neprslo a trva aj dnes ☹ , znizujem davky estrofemu a pridavam k nemu utrogestan, krvacanie by malo prestat a po 10 dnoch vysadzam utros aj estrofem a mala by sa spustit mrcha a znova zacnem s estrofemom s trochu vyssimi davkami potom ma caka kontrola. Dufam,ze moje telo sa ukludni a v septembri budeme moct ist na vklad.

elise
17. aug 2011

@wewulka držim palce aby sa vklad vydaril 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre