Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

larita112
20. apr 2009

zukrik 🙂 máš ďalší pekný deň za sebou 😉 aj ja by som mala, keby som nemusela trčať v práci 😒 ale poobede domenka je to už oveľa lepšie

nikirad, máš nádhernú dcérku 🙂 je to super, že sa vám podarilo na prvýkrát... keby sa to tak podarilo každej z nás 😉 🙂 určite si skvelým pozitívnym príkladom 🙂

sivusa
20. apr 2009

Lari ja by som za Borku hlasovala 😉

katarinka77
autor
20. apr 2009

Laritka, prihlasovať sa dalo do 13.4., neskúšala si náhodou po termíne?
Toto je náš 🙂 : http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-roka?action=p...

Zukríček, a kedy budú jahôdky? Mňam, domáce sú najlepšie 😉 ! Ale pekne pomaličky robkaj 😉 !

nikirad
20. apr 2009

A samozrejme drzim ti palce,nech ti vsetko dobre dopadne s vytuzenym babom

nikirad
20. apr 2009

Dakujem Larita 🙂

larita112
20. apr 2009

kati, ale ja som ju prihlasovala do najpes.sk, takže to bolo niečo iné a tam som to stihla do termínu a až v troch kategóriách, len oni tam tie foto pridávajú postupne, tak čakám že kedy 😅
a ten váš je krááásny 🙂

sivuška, veď aj ja by som za Corku 🙂 😉

katarinka77
autor
20. apr 2009

ďakujem, Laritka 😵
tak si to tam potom kuknem, snáď ju nájdem, i keď som ju nikdy nevidela 😉

zukrik
20. apr 2009

Katarínka,už majú kvety.Dúfam,že máj,jún už budú.
Ja som ich totiž prvý krát sadila 😀

martineluska
20. apr 2009

ahojte baby ja som davno nepisala ale poctivo vas čitam silvi moj manžel bol nedavno tiez na spermio a mal ovela lepsie spermie ako v gf takže to je vela nahod nie?

katarinka77
autor
20. apr 2009

noooo, tak to musia vyrásť krásne veľké sladučké jahôdky 🙂 . Ja pôjdem ochutnávať k našim na záhradku 😉 .

sivusa
20. apr 2009

Ahoj Martinka 🙂
Aj som na Teba myslela, že už si sa tu dlho neukázala.
Ako sa máš?

martineluska
20. apr 2009

ahoj Silvi stale som v robote vecer si vas precitam a idem spat 🙂 mam sa celkom ok aj ked este stale som trocha smutna ze z 12 embrii nam nic nezostalo ale ja uz do gf nepojdem objednali sme sa na jun do ferticentu manzel bol u nas na spermiograme a zrazu ma z 5mil spermii 20mil asi sa stal zazrak za 1 mesiac 😉

katarinka77
autor
20. apr 2009

Dobrú nocku, babenky 😉 ! Tak zajtra..

larita112
20. apr 2009

ahoj martineluška 😉
no vidím, že tu sa deje viac zázrakov 😅 😕 no som naozaj zvedavá aj ja, aký spg nám príde z prahy... možno aj my budeme mať zrazu zázračne vysoké množstvo 😅

sivusa
20. apr 2009

do GF už ani ja nepôjdem, my sa chystáme tiež do Ferti, ale až niekedy v septembri, októbri
nám sa tiež SPG zázračne zlepšil za mesiac, z 8 mil. sme stúpli na 30 mil.
aj ten urológ sa dnes veľmi divil,keď mu manžel povedal,aký mal SPG v GF pred mesiacom

larita112
20. apr 2009

dobrú nocku katulik, aj mňa tu už kláti, tiež pôjdem do postielky 😉 dobrú nocku a sladké sníčky 🙂

vika34
20. apr 2009

ahojte,ešte som vás stihla,alebo už chrápete? 😀

sivusa
20. apr 2009

Babuľky idem aj ja už spinkať.
Dobrúúúúúúúú

vika34
20. apr 2009

tak teda dobrú noc,zase nič ☹

martineluska
20. apr 2009

ahoj lari 😀 mi v juni dame ziadost do poistovne a v auguste ideme nato 😎

larita112
20. apr 2009

vikuška ahooooooj 😀 ešte si tu? ja som sa zatiaľ neodlepila zo stoličky 😀

sivuška, dobrú nocku aj Tebe 😉

martineluška, verím, že to už tentokrát dopadne tak ako má 😵 🙂 a možno pri takom dobrom spg sa udeje aj ďalší zázrak a do augusta už budeš dávno tehu 😵 🙂
a sivuška tiež 🙂

vika34
20. apr 2009

ahojky laritka,som tu

vika34
20. apr 2009

ako sa mávaš lari

larita112
20. apr 2009

vikuš, ja stále tak uponáhľano - stále dokola práca, škola a milión ďalších vecí... a už som takmer vyžmýkaná 😒 ale ešte vydržím do konca júna- do štátnic a potom si budem užívať leto, oddych, slniečko 😎

larita112
20. apr 2009

a ty ako moja, máš niečo nové? nejaké nové výsledky alebo rady lekárov...
ja čakám na výsledky z prahy (cca o 2 týždne)

vika34
20. apr 2009

neviem či som tu písala,že sme boli v brne ,ked počkáš chvíľu stiahnem to z inej témy&

vika34
20. apr 2009

ahojte,vrátili sme sa z Brna,v podstate som nečakala,žiaden zaručený recept,ale návrhy primárky boli pre nás bohužiaľ nedostupné.Bavili sme sa o sume za cyklus cca 6500-7000 Eur.Jurko jej aj vysvetlil,že keby bol úspech zaručený,tak sme ochotný podstúpiť čokoľvek,ale to isté nám tvrdili aj pred PIGD a výsledok bol ,že som potratila,takže sme sa doma dohodli,že skúsime ísť ešte do FC a to je tak asi všetko.Popravde ,nemala som z toho sedenia vôbec dobrý pocit,lebo dr.povedala,že som mala polovicu embrií nevhodných na transfer a že je to veľa.Pritom mi aj v GF aj vo FC tvrdili,že je to výborný počet,tak neviem čo si mám o tom myslieť,teda viem ,ale nebudem to písať .Hned mi chcela brať krv aj ked jedno vyšetrenie robia iba ráno,takže by to aj tak nebolo kompletné a teoreticky si zrovna tie vyšetrenia môžem dať urobiť aj v Blave a zadaermo
chystáme sa na klasické ivf bez pigd do FC hned ako budem mať scvlenú žiadosť

larita112
20. apr 2009

No teda pekne, ja som myslela, že mi napíšeš niečo pozitívnejšie... to je straaašne veľa peňazí a výsledok nezaručený.
Takže znovu len to, čo tvrdia lekári aj nám, skúšať a skúšať...
Budem Tebe aj sebe držať veľmi palčeky... snáď najbližší pokus bude ten náš, konečne...

Mojenko, idem už vážne spinkať, lebo už pozerám len cez takú úzku štrbinku, ako žaba z prachu... dobrú nocku 😉

vika34
20. apr 2009

DN aj tebe ,pá

mayka
21. apr 2009

Ahojte pipinky, prichadza ranna smena.

No teda ste sa nejako rozkecali.

Nikirad mas krasnu dcerku. Normalne ma to dojalo. Slzy s tisnu do ocuuuu. Aj ja chcem taku krasnu a zdravu babulku.

Kocky co sa tyka toho psa roka. kde to treba prihlasit? sak ja mam doma 2 modelky ako lusk tak narobim fotky.

No idem si vas podrobne precitat lebo akosi som stratila prehlad ze kto kde s kym a ako...

😀

Zatial papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre