Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
1. jan 2012

@pici ahojky moja ako sa máš?my sme sa s manželom rozhodli,že skúsime zas tú blavu tam to už poznáme aj oni nás podľa teba správny krok?

pici
1. jan 2012

@ivka3901 podla mna nie.. po 3 ivf by som urcite neostala v gf.. ale to je moj nazor. mame sa fajn. cakame na genetiku

pici
1. jan 2012

@ivka3901 v centre uz neodkupuju lieky

ivka3901
1. jan 2012

@pici díky za názor,no my máme genetiku za sebou tam je všetko ok

ivka3901
1. jan 2012

@pici držím palčeky nech je všetko ok a potom idete na KET?

pici
1. jan 2012

@ivka3901 ja tam neostanem ani po prvom neuspesnom celom IVF. nie som spokojna. teda prestala som byt. vsetky vysledky som si dala spravit sama, genetika by mala byt koncom januara to zacnem stimulku na ket a v polovici februara by to malo byt..

ivka3901
1. jan 2012

no to som nevedela,lebo mne všetko navrhli v centre aj genetiku aj imunologiu teda stenová to navrhla sama od seba.ty patríš harbulákovi?ty si zatiaľ mala len jedno IVF a z toho máš ešte aj na KET?

elise
1. jan 2012

ja mám v centre výsledky z genetiky 12.1 potom sa uvidí čo a ako ak to všetko klapne tak by som vo februári mala isť na ket.

reklamka
2. jan 2012

@pici - ja tiez zacinam byt dost nespokojna. cakame uz velmi dlho a komunikacia total viazne. 🙄

pici
2. jan 2012

@elise tak to ideme spolu. berem ta do partie, zatial sme tam ja a ty :D

pici
2. jan 2012

@ivka3901 ano zatial som mala len prve IVF a z toho som mala raz et, a dva ket a este tam mam 4 embrya tak na jeden pokus to este je

pici
2. jan 2012

@reklamka a na co cakate?

gelinka75
2. jan 2012

baby a co presne sa vam nepaci na tomto centre? My sme tam prave zacali chodit 🙂

reklamka
2. jan 2012

@pici - v poradovniku na darovanie vajicok. ☹

reklamka
2. jan 2012

@gelinka75 - mne sa prestava pacit komunikacia a pristup...

pici
2. jan 2012

@reklamka aha... tak to som nevedela...

elise
2. jan 2012

@gelinka75 všetko rýchlo rýchlo ako na bežiacom páse a tiež ked sa nepýtaš nenavrhnu ti nič ja keby som sa nepýtala tak by mi ani genetiku nerobili

reklamka
2. jan 2012

@pici - a tebe sa co nepaci? neviem ci som nespravila chybu, ze sme isli tam. 😒
ale zo zaciatku bolo vsetko idealne a prisup bol genialny. casom je to horsie a horsie.
clovek ked zaplati take peniaze tak mozno ocakava trosku iny pristup.. ale tak co by som chcela, ze?

pici
2. jan 2012

@gelinka75 @reklamka mohli by podla mna urobit viac... ako robia., co sa tyka mileho pristupu ochoty atd nemozem slovo povedat, myslim si vsak napriklad ze niektore vysetrenia by mali mat zeny spravene este pred tym ako tam pridu, resp. mali by ich na ne poslat pred samotnou stimulaciou, aby nesli prachy do vzduchu a zbytocne si neminali embrya....

reklamka
2. jan 2012

@elise - aj ja mam pocit, ze vsetko rychlo rychlo. ked sa nepytas nic nevies a ked velmi otravujes a vypytujes sa, dozadujes, tak na teba pozeraju akoze co by si chcela... to je moja skusenosti.

elise
2. jan 2012

mne sa nepáčilo ked som šla na KET v novembri že som mala prisť na 10 hodinu a dnu som šla až o 12.30 načo dávaju na hodinu presne čas ked to dali neskoro možno preto bol problem

babulka123
2. jan 2012

@ivka3901 a echces skusit Ferticent.. mozem ti len povedat tolko ze je to uplne o niecom inom a nehovorim o tom ze ta tam plateny pokus vyjde min. o polovicu menej ako v GF

annamary27
2. jan 2012

@ivka3901 ahoj,všetky tri pokusy ivf si mala v GF?ak áno,tak potom štvrtý pokus budeš mať s 50% zľavou,aspon niečo 😵 ,držím palce,my sme sa teraz dali na homeopata,ale boli sme v decembri aj podpísať v GF tretie IVF.

katla
2. jan 2012

Ahojte. Opytam sa este aj Vas tu. Aky je Vas nazor na EmbryoScope?
Idem na IVF teraz prvykrat (zajtra si zacinam pichat) a bolo nam to v GF ponuknute na zvysenie sance. Sme s manzelom rozhodnuti si to priplatit, ale zaujimal by ma Vas nazor a hlavne skusenosti a referencie ci na to mate.
Dakujem a vsetkym nam prajem PLODNY ROK 2012 🙂

annamary27
2. jan 2012

@gelinka75 ahoj,ja si nesťažujem ,patrím k dr.Stenovej a navrhla mi po neúspešných pokusoch všetky vyšetrenia čo sa dali urobiť,vždy nám všetko pekne vysvetlí,aj ked je to tam sem-tam ako na bežiacom páse a niekedy sa stane,že personál nemá svoj den,ale ved to sa stáva aj nám.

annamary27
2. jan 2012

@katla ahoj,podla toho čo nám vysvetlovali pri podpisovaní tretieho ivf ohladom toho stroja ,vyzerá to v celku prospešné a pre embryjká výhodné.

babulka123
2. jan 2012

@katla a co to je?? nic mi to nehovori..

katla
2. jan 2012

@babulka123 NAJNOVŠIA METÓDA MONITOROVANIA EMBRYÍ: http://www.gyn-fiv.sk/novinky/najnovsia_metoda_...

annamary27
2. jan 2012

@babulka123 to je prístroj z ktorého netreba vyberať embryjká,ked s nimi embryolog manipuluje,takže su v stále tej istej teplote ,v určitých časových intervaloch su embryjká fotené a podla toho sa vidí,či sa delia správne.

babulka123
2. jan 2012

@katla
@annamary27 jaaaj .. nuz neviem .. co to stoji ? asi by som sa rozhodla podla toho kolko budes mat vajok.. pri 2ks je to podla mna aj tak uplne zbytocne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre