Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
18. feb 2012

@danka483 budem skušať volať cez vikend ale drábek je u mna plnej čiare odpísaný aj ten UTZ mirobil tak že to trvalo necelu pol minutu strčilani nie dôkladne zdalo sa mi že iba povrchne a hned vytiahol☹ uplne som sklamaná☹

danka483
18. feb 2012

@elise skús volať určite tam budú zajtra, no a lekár hmmm čo spravíš aj taký sa nájdu 😖

annamary27
18. feb 2012

@elise dokelu,to je prístup...držím palce,aby to dobre dopadlo a nejak sa to vyriešilo,aj ked na nálade Ti to nepridá,práve teraz kedy by si mala byť v pohode.držím palce.

tinasc
18. feb 2012

@elise tak to ma mrzí takýto prístup, dúfam, že Ti to ešte dobre dopadne... ja som takto čakala na telefonát, kedy sme mali mať vklad, v centre mi povedali, že mám čakať, kedy zavolajú, že až do večera,lebo že ešte nemajú rozpis zákrokov, ale o piatej som to už nevydržala a zavolala som im, vraj ešte stále to nevedia, to mi chceli povedať, že o piatej ešte nevedeli, čo budú na druhý deň robiť, sa mi to nechcelo veriť, tak som si to zisťovala sama, no mala som z toho čudný pocit, tiež... a pomaly mi vynadala, že prečo volám, však do šiestej robia, že by mi zavolali, nejako som im neverila...

elise
18. feb 2012

@tinasc ja skusim ešte zajtra volať dnes tam nikoho nie je nedvihali mi ale v pondelok musim na ráno na krv na hematologiu a pre fraxiparine injekcie a manžel tiež nie je na špagátku s dovolenkou robi vo rýrobnom závode a tam musi hlásiť dovolenku vopred.

elise
19. feb 2012

tak som dnesvolala tiež a dovolala somsa vraj nemaju rozpis, vraj do 18 mi daju vedieť.

kostickabonnie
19. feb 2012

@elise tak to ti teda nezavidim, hlavu hore, vsetko dobre dopadne 😉 😉 Vsak oni si svojim spravanim kopu vlastny hrob...ja som sa po 3.navsteve rozhodla, ze nikdy viac do GF nevkrocim.

elise
19. feb 2012

@kostickabonnie ešte máme 10 mrazáčikov tak uvidim kolko sa teraz rozmrazi ale ak by nevyšlo ani jedno KET tak na druhe IFV ideminde.

elise
19. feb 2012

@kostickabonnie kam chodiš ty?

kostickabonnie
19. feb 2012

@elise este nikam, ale ked budem mat kompletne vsetky vysledky, ktore riesim s novym gyndosom, tak asi do Heliosu v MT pojdeme

tinasc
19. feb 2012

@elise neviem nejako sa mi nechce veriť, že ešte nevedia, čo budú robiť o deň, dva... ach jo, takýto prístup... no tak dúfam, že to dopadne dobre, hlavne za takéto nervy, ktoré Ti robia 🙂 to ti verím, že manžel nie je na špagátiku, môj tiež nie vždy môže a napríklad z vkladu som išla so známymi čo jednoducho nemohol ísť so mnou...

elise
19. feb 2012

@tinasc práve mi volali tak 9.30 budem mať vklad 2 embrijká že rozmrazili 3 ale jedno sa nevyvýjalo. ale aj tak je to dosť neskoro ja verim že to dopadne dobre abábenko sa uchyti aspon jedno🙂

anleka
19. feb 2012

@elise tak si sa konecne dockala na odpoved. budem drzat paste,nech sa to vydari 😎

tinasc
19. feb 2012

čaute babule, myslíte si, že vadí, že dosť kašlem? mám taký hlienovitý kašeľ, ide mi pľúca roztrhnúť... nasadila som homeopatiká, dúfam, že ten kašeľ nebude na škodu embryjkám 😉 ešte to mi chýbalo, teraz som na pochybách, aby sa všetko podarilo...

aduska_ba
19. feb 2012

Ahojte babulky aku mate skusenost z GYN.FIV a doktorkou Brniankovou?Ma mi robit ultrazvuk.Dakujem

elise
20. feb 2012

ahojte tak 2 drobčekovia v brušku v teplučku a hádajte kto mi robil vklad? 😀 drábek 😀 😀

alibabaa
20. feb 2012

@elise a aky bol? tak tfuj, tfuj, tfuj 😉

tinasc
20. feb 2012

@elise tak držím moc a moc palce, teraz to určite vyjde 🙂

elise
20. feb 2012

@alibabaa odmerraný ale ultrazvuk robil dlhšie aj mi ukázal embrijká ale bola tam sestrička aj vrchná prišla aj embriologičky tak to bolo ok

nelly3
20. feb 2012

@elise
aj mne vzdy drabek ukaze embrya na utz, take machulky 😉

alibabaa
20. feb 2012

@aduska_ba to nie je nova doktorka? este som o nej nepocula a ani som sa s nou nestretla...

aduska_ba
20. feb 2012

@alibabaa nie je to nejaka zdravot. sestricka ,ktora ma kvalifikaciu na ultrazvuk

danka483
21. feb 2012

@tinasc zlatko ako test čakám na odpoveď lebo už to mám za pár 😀 😀

elise
21. feb 2012

@tinasc očakávam od teba pozitivne výsledky tehu testu a vysoke hcg🙂

nr_martinka
21. feb 2012

@elise drzim palceky🙂

danka483
21. feb 2012

@nr_martinka ahojky ako sa máš? Ja už idem na to každú chvíločku 😉

nr_martinka
21. feb 2012

@danka483 no ved vsimam ze 40tt a kedy ides do nemocnice?ja sa uz pomalicky gulatim.vsetko je ok az na tlak.nejaky ho mam vysoky.

jujulinka
21. feb 2012

ahojte kocky, ja mam schvalenu ziadost uz od januara a nejako sa neviem dokopat k stimulacii. mam z toho strach, z vedlajsich ucinkov atd. Teraz by som mala od buduceho tyzdna stimulovat a nosim v kabelke recept, ci do toho ist... Ako ste to zvladali? A nebali ste sa rizika rakoviny? predsalen su to hormony... Na jednej strane do toho chcem ist, na druhej mam strach...

katla
21. feb 2012

@jujulinka Ahoj. Ja ma za sebou jedno IVF (zial bez uspechu) a nemas sa coho bat. Ja som to zvladala dobre. Mala som max. nafuknute brucho, ale to je asi vsetko. Ani ziadne nalady, nic. Nevahala by som na Tvojom mieste, treba to skusit. Drzim palce.

tinasc
21. feb 2012

@elise
@danka483 stále mám ten hnusný kašel, snáď bude všetko v poriadku, že si tak veľmi namáham brucho... k tomu aj sopel, neviem, kde som tak prechladla, zrovna teraz, keď ide o veľa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre