Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvuska47
12. mar 2012

už sa to blíži tak som zvedavá čo a ako

kvetka111
13. mar 2012

zienky, neviete, ci v GF si planuju vykony aj na vikend, ked je treba a vychadza to na vikendove dni? odbery vajicok, alebo vklady alebo tak...

st2
13. mar 2012

@kvetka111 ano, ak to vyjde na vikend, tak mi povedia ze ktory z tych dnoch robia a tak to naplanuju, teda aspon tak mi povedali

kvetka111
13. mar 2012

@st2 aha, dakujem...

sheronka
13. mar 2012

@kvetka111 Ahoj. Určite robia aj cez víkendy. Bola som na prvom IUI v sobotu a druhé IUI bolo v nedeľu. Robia aj odbery vajíčok a vklady.

kvetka111
13. mar 2012

@sheronka no vyborne, dakujem ti, trochu si ma upokojila, pretoze by som nebola rada,keby sa to odkladalo a natahovalo

dadaba
13. mar 2012

POMOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!! dievcata ktora idete na KET a este ste neboli u notara potrebujem potrebujem surne tlacivo!!!!! mohol by mi to niekto oskenovat a Poslat na mail??????? PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM...teraz som na to prisla, ze nemam to tlacivo a zijem v IT a kvoli tomu idem vo stvrtok do Blavy...mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........pomoOOOOOOC!!!!!!!!!
MOJ MAIL....zara@centrum.sk....dakujem

elise
14. mar 2012

@dadaba stačí ak si napíšeš čestne prehláseni že nikdy nezaprete dieťa ktore sa vám narodi v čase do 10 mesiacov od vykonaného KET - treba dať rodne číslo a číslo občianskeho a stačí isť na matriku je to lacnejšie. ešte je možne že ti to pošlu aj z centra vypýtaj si to nech ti to nascenuju🙂

katla
14. mar 2012

@dadaba Poslala som Ti to uz na mail

silvuska47
14. mar 2012

tak dnes som bola prvý krát v Gyn-Fiv no ako tak zatial v poriadku len troška mi vadilo že bolookolo mna viac sestričiek 😀 ale inak v pohode..a dievčata čo je to to KET??

katla
14. mar 2012

@silvuska47 KET je kryoembryotransfer, cize vklad zamrazenych embryi.

silvuska47
14. mar 2012

@katla dakujem za vysvetlenie..

silvuska47
14. mar 2012

ešte sa chcem opýtať kedže nemam manžela zatial ale partnera potrebujem od notara nejaky doklad že žijeme spolu.da sa to aj inak ako len notarsky overené?vdaka

elise
14. mar 2012

@silvuska47 nemusiš mať doklad že spolu žijete stačí ak na matrike podpíše a oni to overia ten podpis🙂

silvuska47
14. mar 2012

dnes mi povedala doki že od notara treba doložiť tak neviem...ale ked to stačí takto tak potom je to v pohode...ale vobec neviem čo mam na ten papier napísať ☹ nemam s tým vobec žiadne skusenosti...

katla
14. mar 2012

@silvuska47 Ak chodis do Gyn fivu, tak tam Ti aj tak davaju tlacivo (aj pri IVF aj pri KET) ktore musis aj s partnerom potvrdit u notara. Ale to ci musite mat partnerstvo overene uz neviem.

silvuska47
14. mar 2012

@katla dakujem..no dnes som bola prvý krat tak som s toho ešte tak troška mimo 😀 a už si ani presne nepamätam čo všetko mi vraveli...ozaj a nevieš mi povedať že ako to chodí s tým spermiogramom??či sa za to platí v gyn fiv alebo sa to dá urobiť niekde u urologa?na toto som nejako pozabudla 😢

katla
14. mar 2012

@silvuska47 Neboj, do toho sa dostanes. Spermiogram Vam urobia tam v centre. Inak oni tam maju aj urologa, ale spermiogram robia mimo toho. To manzel pride rano, na recepcii dostane poradove cislo a potom si ho v tych zadnych dverach zavolaju.

ga79
14. mar 2012

@kvetka111 jasne ze ano🙂

annamary27
14. mar 2012

@silvuska47 😀 my sme sa vďaka tomu partnerskému potvrdeniu dokopali ku svadbe 😀 😀 😀

given
14. mar 2012

@katla Ahoj, ked uz radis, ako je to s tym spermiogramom? Treba sa objednat alebo staci prist rano na tu recepciu? Vdaka.

silvuska47
14. mar 2012

@annamary27 no dufam že aj u nas to tak bude 😀 inak dnes na sone že krasny folikul ovulka na spadnutie a moj je niekde vyše 800km odomna no ako naschvál... 😠

silvuska47
14. mar 2012

@katla no zase som teda sme o niečo mudrejší..vdaka za každe nove info 😅

katla
15. mar 2012

@given Manzel ked bol, tak bol vzdy objednany.

katla
15. mar 2012

@silvuska47 Tak to som rada. Ides prvykrat? Budes mat IVF, KET alebo IUI?

nr_martinka
15. mar 2012

@silvuska47 ahoj ja som bola na iui aj na ivf a ziadny doklad ze zijeme spolu sme nepotrebovali jedine tlacivo co sme dostali v gyn-five ze nezaprieme pôvod dietata overeny u notara.

reklamka
15. mar 2012

@given - na spermiogram sa objednava.

annamary27
15. mar 2012

@nr_martinka od nás chceli tiež potvrdenie z matriky,či sme druh-družka alebo svadobný list.takže kvôli tomu sme hned zbuchli svadbu a máme pokoj ,aspon niečo pozitívne z toho vzišlo 😀 😀 😀 😀

maco83
15. mar 2012

ahojte v pondelok sme boli v gyn five všetky výsledky máme dobre žiadosť na umelé schválenu a doky nám už vypísal koooopu receptov na začatie stimulácie vaječníkov injekcie a pod. len som ostala prekvapená, že s tými injekciami mám začať už na 26 DC myslela som že sa s tým začína v prvý deň menzesu máte s tým skúsenosti?

alibabaa
15. mar 2012

@maco83 dostala si dlhy protokol. ten sa takto zacina. kratky protokol je od 1 dc menzesu...
a co ti predpisal?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre