Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
5. máj 2012

@mackaso ak ma spoznáš tak do mna štuchni😀 inak ja sa tam trochu zdržim potrebujem pokecať s harbulákom lebo mina rehabilitácii dali nejake procedury že či tohodne pre tehotne

mackaso
5. máj 2012

@elise ja by som tiež s ním potrebovala hovoriť, musíš byť objednaná? Ako sa ku nemu dostaneš?

elise
5. máj 2012

@mackaso poviem na recepcii mne sa nedalo v piatok poobede mi dokyna kôli proceduram volala a tam už nezdvihali

mackaso
5. máj 2012

@elise k dokymu sa dostať je umenie, raz som zažila, ako jedna baba sa pýtala sestričky, tá len očami prevalila, ako sa ti pozdáva prístup z GF?

lohrien
6. máj 2012

Caute dievcata, tak som bola aj dnes na krvi ultrazvuku a vsetko vyzera tak OVULACNE 🙂 Moj folikul ma prave 16 mm, tzn. ze zajtra na pohotovosti pichnut pregnyl a v stredu na IUI. Dufam, ze sa to podari, ked nic ine aspon ta moja prva zivotna ovulacia hihi. Krasny slnecny den prajem 🙂

macko1121
6. máj 2012

Ahojte,som tu nova🙂chcela by som sa vas opytat ze ako dlho po laparoskopii ste spinili?,dakujem za kazdu odpoved

lohrien
6. máj 2012

@macko1121 Ahojky, tak ja som spinila asi tyzdne, z toho jeden den sa to tvarilo ako menstruacia, dost silne krvacanie. Ked som sa pytala doktorky, ci by to nemohol byt menzes - lebo to bolo v zhruba tom termine - tak povedala, ze mohlo, ale aj nemuselo 🙂

lohrien
6. máj 2012

@macko1121 Ahojky, tak ja som spinila asi tyzdne, z toho jeden den sa to tvarilo ako menstruacia, dost silne krvacanie. Ked som sa pytala doktorky, ci by to nemohol byt menzes - lebo to bolo v zhruba tom termine - tak povedala, ze mohlo, ale aj nemuselo 🙂

babulka123
6. máj 2012

@katla milacik myslim na teba strasne moc

katla
6. máj 2012

@babulka123 Ďakujem. Vsak uvidíme, ale ťažkú hlavu si z toho nerobím. Ak sa podarí budem rada, ak nie tak ideme o mesiac. Verím, že ak nie teraz, tak neskor z toho mrazeneho sa už niečo ubytuje.
Určite ta budem informovať 😉

babulka123
6. máj 2012

@katla no to ti odporucam .. a dufem ze to budu baby .. uz som tihovorila ze mam strasne vela veci a neviem co s tym .. hehehe cmuuuk a hlavne oddychuj

macko1121
7. máj 2012

@lohrien
@lohrien dakujem dost si my pomohla🙂🙂🙂

tinasc
7. máj 2012

@elise netrpezlivo očakávam tvoje vysoké číslisko 🙂 😉

elise
7. máj 2012

@tinasc HCG 440 a na sono idem 29.05

tinasc
7. máj 2012

@elise super, super, gratulujem 🙂 to bol 14 deň od vkladu? to máš super číslo ja som na 14 deň mala 239 😉

elise
7. máj 2012

@tinasc 14 den po rozmrazeni a vloženi embrijka ina som už od 7 dna mala // ktore silneli

elise
7. máj 2012

@tinasc ty si mala ake číselko?

tinasc
7. máj 2012

@elise 239 na 14 deň 😉 ale to bude tuším tým, že ja som nemala PK ja som išla hneď o dva dni od odberu na vklad...

elise
7. máj 2012

@tinasc aj tak super ako sa citiš?

tinasc
7. máj 2012

@elise dobre, aj keď stále pokašliavam... už som si zvykla, snáď mi to neublíži...

ivka3901
7. máj 2012

@elise moje teším sa s tebou super tfuj tfuj tfuj cmuk 😀

elise
7. máj 2012

@ivka3901 si na rade ty pekne budu // u teba a budeme sa spolu tešiť z tehotenstva🙂

elise
7. máj 2012

@tinasc ja bývam večer vždy zachripnutá aj ked cez den nepijem bublinkove vody ani nekričim

danka483
7. máj 2012

@elise
@tinasc super baby takto pred rokom sme sa tu podporovali teším sa s vami 😀 😀 😀

reklamka
7. máj 2012

chysta sa niekto ako ja v piatok na ET? 😎 🙂

ivka3901
7. máj 2012

@elise já viem,že ma chceš podporiť si zlatučká a som rada,že si s vami možem pokecať o rovnakých problémoch,ale já som už ako neveriaci tomáš ☹

ivka3901
7. máj 2012

@reklamka ty už ideš na ET tak tfuj tfuj tfuj 😉

elise
7. máj 2012

@ivka3901 ivka negativne myšlienky zahod moja🙂, ved bábenko už pride uvidiš🙂ako to zatial vyzerá ? picháš?

reklamka
7. máj 2012

@ivka3901 - dakujem. 😵 je to moj prvy pokus, tak ani neviem co ma caka a som z toho trochu mimo. 🙂 ale tak snad to vyjde na prvykrat. 😵

julinka27
7. máj 2012

Ahojte, všetky vás tu zdravím, tiež som začala chodiť do GF☼ chcem sa spýtať na váš názor na ten "zázračný" a dosť drahý inkubátor pre embryjká, áno alebo nie? Máte s tým nejakú skúsenosť? Zatiaľ dík za každý názor 🙂) Ide zajtra niektorá z vás na kontorlu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre