Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
27. máj 2012

@stenlyhozienka Laparoskopia, 3.IUI negativne. Prve IVF a posledne 🙂 Mozno sa stretneme pri odbere vajok 😉

stenlyhozienka
27. máj 2012

@sheronka laparoskopiu mám aj ja,je tam dosť veľká pravdepodobnosť,že sa streteme,už keby to bolo,ja sa neskutočne teším 🙂 🙂 🙂

given
27. máj 2012

@stenlyhozienka
@sheronka
Caute, ja som dnes tiez dala 7.injekciu a mrcha prisla! Tak si uz viem aj priblizne tipnut, kedy bude punkcia, vychadza to cca na 12.juna. Na kontrolu pojdem asi v stredu. Vy este nic?

stenlyhozienka
27. máj 2012

@given ešte nič,čo pekne si jej povedala,že prišla?poraď ako ju prehovoriť 🙂

sheronka
27. máj 2012

@given Aj ja chcem mrchu 🙂

stenlyhozienka
27. máj 2012

@given @sheronka bežím ja na nočnú,hláste sa ako pokračujete,kedy budeme mať stretko v GF 🙂

given
27. máj 2012

@stenlyhozienka
@sheronka
Drzim palce, nech pride co najskor, ked uz je to ta posledna. Ja som tiez mala skor kratsi cyklus tak okolo 25 dni, no a teraz toto.

mistisa
28. máj 2012

@ivka3901
@gelinka75 Ahojkajte koceny 🙂 ako sa mavate? hm? mne vcera o jedenastej po tych vysetreniach volala sestricka ze mi rusi stimulaciu ze to nema vyznam ☹ ale oni si myslia ze ja budem mat na 15DC ovulaciu ale ja som mala poslednu mrchu az na 40 DC tak pochybujem ze ovula bude na 15 DC .Grafik mam takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/gr... ale napriek tomu ze bola kontrola som skusila ovu testik a vcera bol 15DC a vysiel asi takto 🙂

gelinka75
28. máj 2012

@mistisa ahoj zatial je negativny, ciarka musi byt tak silna, alebo silnejsia ako kontrolna, musis byt trpezliva, je super, ze sa ti vajecniky zobudili, ale asi este nie dostatocne 😉

gelinka75
28. máj 2012

baby ako dlho plati predoperacne vysetrenie?

mistisa
28. máj 2012

@gelinka75 no presne tak mojka.ale keby sa nic nedialo isto nesilnie 🙂 aspon som kludna ze tam nieco je bo v zivote som nemala ani takyto testik vzdy bol maximum biely ☹ micka predoperacne mne hovorili ze maximalne 2 tyzdne ked som na laparku isla 🙂

gelinka75
28. máj 2012

@mistisa no tak testuj kazdy den, ci nahodou neprebehne ovulka 😉

mistisa
28. máj 2012

@gelinka75 noooo mam to v plane aj teplotku merat uvidime 😀

given
28. máj 2012

@gelinka75 Na tom papieri, co sa vola "Poucenie pre pacientky" (to ti urcite dali v GF) je uvedene, ze zaver predoperacneho vysetrenia nesmie byt starsi ako 3 tyzdne.

gelinka75
28. máj 2012

@given aha takze sa to neberie od odberu krvi vsak? musim si ten papier zas precitat

given
28. máj 2012

@gelinka75 Nie ved v GF nemaju odkial vediet datum odberu, cize dolezity je datum na papieri od internistu.

gelinka75
28. máj 2012

@given aha ok, lebo zacinam pichat 3.6. a 4.6 som sa objednala na odbery, tak na zhodnotenie sa objednam neskor, podla toho co mi povedia kedy budu vysledky, bala som sa, ze je to skoro

given
28. máj 2012

@gelinka75 Teraz neviem, ci mi sestricka v GF dokonca nehovorila, ze predoperacne vysetrenie nesmie byt starsie ako 4 tyzdne. Ale to je jedno, co hovorila, smerodajne je, co je na tom ich papieri s pokynmi, cize 3. Tebe to akurat vyjde, nebudes v strese zhanat doktora tesne pred zakrokom, budes to mat tak akurat. Uz sa tesis na prvu injekciu?

given
28. máj 2012

@gelinka75 Ja si idem akurat pichnut. Uz osmu 😀

sheronka
28. máj 2012

Ahojte kočky. Len také malé info od vás. Ktoré ste pichali injekcie do brucha, mali ste aj vy modriny?

given
28. máj 2012

@sheronka Zatial nemam ziadnu. Ale mam taky pocit, ze dnes sa asi zadarila, lebo islo aj trochu krvicky.

sheronka
28. máj 2012

@given No ja ich mám hodne 😀 Som nervózna z tej mojej mrchy, všetko sa tým komplikuje. Aj predoperačné už mám a potom mi zahlásia že sú staré 😠

gelinka75
28. máj 2012

@given oki tak super, budem to mat akurat, no uz sa neviem dockat nech to zacne, lebo stale len cakam 😀 hlavne nech to zvladnem a nech mi nie je zle z toho, a pijes vela hned od zaciatku?

dadenka111
28. máj 2012

@gelinka75
@given
ja akurat rozmyslam ako naplanujem to predoperacne. ked 3tyzdne od zaveru, tak by som uz mohla koncom tohto tyzdna ist vybavovat. nech sa nieco deje. juchuu

gelinka75
28. máj 2012

@dadenka111 no ja som sa bala toho, ze keby mrcha neprisla nacas ako tu dievcatam, tak by sa to zas vyposuvalo, inak nechapem preco dr. vravela, ze mam mat priblizne odber toho 16.6. ked mi to nejak nevychadza, mne to vychadza tak o tyzden neskor 😖

dadenka111
28. máj 2012

@gelinka75 aj mne povedali, ze odber 18.6. za predpokladu, ze 4.,5.,6.6. teraz neviem od ktoreho dna ratal ze dostanem mrchu. ono asi ide rychlo ta stimulka pri pichani injekcii.

dadenka111
28. máj 2012

@gelinka75 tiez mam trosku strach, ze bude meskat ale snad ma nesklame a pride najneskor 35DC

gelinka75
28. máj 2012

@dadenka111 no len ty mas kratky a ja dlhy protokol, tak mozno to vyjde naraz odber 😀

dadenka111
28. máj 2012

juuj super mozno sa zrazime na chodbe. potom si dame poznavacie znamenie 😉

dadenka111
28. máj 2012

@gelinka75 juuj super mozno sa zrazime na chodbe. potom si dame poznavacie znamenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre